O czym chcesz poczytać na blogach?

Michael jackson smooth criminal

...

Are You Ok
So, Annie Are You Ok
Are You Ok Annie
Annie Are You Ok
So, Annie Are You Ok
Are You Ok Annie

Michael Jackson "Smooth criminal"

N0rmalnie nie m0głam się 0przeć by nie zamieścić tutaj refrenu tejże 0t0 cud0wnej pi0senki=)Hym m0jeg0 dzieciństwa=D pewnie nie tylk0.

The real Michael Jackson - bloog.pl

Z niego jest wam lepiej...?

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,6194442,trackback

komentarze (1) | dodaj komentarz

Wielki artysta...Michael Jackson

niedziela, 18.
Nim interesować dopiero po jego śmierci, ale co w tym złego?! Sądzę, że to właśnie po śmierci artysta jest w pełni doceniany. Po śmierci artysty takiego jakim był Michael, w pełni możemy zauważyć to co próbował nam powiedzieć od tylu lat... :( Niestety niektórzy ludzie, którzy go nie lubili za życia nie mogą powstrzymać.Siebie. :)  Teksty takich piosenek jak ,,The way you make me feel", ,,Bad" lub ,,Leave me alone" bardzo do mnie przemawiają, bardzo lubię je śpiewać :) A piosenka ,,Smooth criminal" sprawia, że aż chce mi się zatańczyć ten słynny układ :D Poprostu kocham ten album :)
Według mnie właśnie w roku 1988.

Blog KasikiBecik

Troszeczkę go rozbawiłam.Ale nic nie powiedział.Pooglądaliśmy ten film do końca.Byłam pod wielkim wrażeniem tego filmu acz kolwiek był on bardzo straszny.Po filmie Michael chciał iść do łazienki ,a ja złapałam go za nogę i powiedziałam:
-Nie zostawiaj mnie bo boję się być sama!
Odpowiedział:
-Ale ja muszę. Narracja pierwszoosobowa

Były u mnie dwie koleżanki.Zaczęłyśmy tańczyć i śpiewać.Odijało nam na maxa.Od dawna interesowałam się tańcem Michaela Jacksona.Postanowiłam więc się pochwalić koleżankom moim tańcem.Gdy zatańczyłam były zachwycone , więc stwierdziłyśmy że nagramy to na kamerkę i wrzucimy na My.Space. Po około 1 godzinie zaczął się Casting.
Z nerwów cała się trzęsłam. Wyszliśmy na scenę w grupach 30 osobowych.Zaczęliśmy tańczyć do utworu Smooth Criminal. Po zatańczeniu Michael pogratulowal nam i weszła następna grupa. Po około godzinie casting oficjalnie się zakończył. Wszyscy dostaliśmy bilety.

:[beware ... the werewolf]:

Żyje".
"Jaki Jackson"? To było pytanie, które z jakichś przyczyn wykwitło w mojej głowie na samym początku. Pomyslałam o wszystkich możliwych Jacksonach, także tych, o których z powodu mojej ignorancji mogę nie wiedzieć. Kto to u diabła jest Jackson?
"Michael Jackson" pospieszyła z pomocą.Fascynacją darzyłam go w okolicach roku 1992 i 1993.
Utwory Jacksona były obecne na prywatnych imprezach mojego towarzystwa po dziś dzień, zwłaszcza "Smooth Criminal". Nie tak dawno temu razem z Sephirothem i muzykami z Asperse wykonaliśmy "Beat It" na imprezie szkolnej.
Nie powiem, że Michael nie.

Moje Katmandu - Onet.pl Blog

Jestem studentką V roku filologii angielskiej; udzielam prywatnych lekcji z tego języka, oraz jeżdżę na koncerty (głównie Kasi Kowalskiej). Jestem fanką Michaela Jacksona ;) Kiedy mogę, pomagam w schronisku dla zwierząt. Myślę o II kierunku-managerstwo, psychologia, fotografika...? Nie wiem.
Napisz do.

19 listopada 2009
Smooth Criminal

Wpadłam dziś na genialny pomysł, żeby spróbować nauczyć się tańca do Smooth Criminal. Jak to dobrze, że potrafię się przyznać do właśnej naiwności :P W życiu się tego nie nauczę... Parę ruchów zaledwie załapałam, ale to może.