O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Michael jackson

gotowanie z karo - bloog.pl

, ( jak zamawiasz lub robisz tort aby niebył za dziecinny ) załatw muzyke taką jaką lubisz ( polecam ze strony [LINK]. ) a reszte co ci się podoba i niekupuj za dużo ozdób ( dużo bałaganu , a pozatym niejesteś pięciolatką że musisz mieć niewiadomo ile ozdób )Michael Jackson - 2 Bad
2. Michael Jackson - 2000 Watts
3. Michael Jackson - 25 Miles
4. Michael Jackson - A Brend New Me
5. Michael Jackson - ABC
6. Michael Jackson - Ain't No Sunshine
7. Michael Jackson - Ain't Nothing Like The Real Thing
8. Michael Jackson - All I Do Is Think Of.

Michael Jackson - tylko Fani ! - Onet.pl Blog


Czy lekarz Michaela Jacksona nie dochował swoich obowiązków?

Według dowodów przedstawionych przez oskarżycieli doktora Conrada Murraya, którego podejrzewa się o nieumyślne spowodowanie śmierci Michaela Jacksona, lekarz w momencie zgonu artysty kontaktował się z kilkoma kobietami.

Po podaniu Michaelowi Jacksonowi dawki leków przeciwbólowych i uspokajających, Murray miał rano wysłać wiadomość tekstową do Michelle Bella, striptizerki pracującej.

Michael Jackson - **HOME - bloog.pl

[With Rockwell] (7' Edit) 3:38
03.Michael Jackson - Somebody's.


Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,2996398,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Wywiad z Michaelem Jacksonem po wydaniu albumu "INVINCIBLE"

Blog bep4ever

Życia wplatał postać lub słowa M.L.Kinga. Wystarczy przypomnieć (ponownie) chociażby oryginalną wersję teledysku do piosenki „They don’t care about us”, lub przemowę dzieci M.L.Kinga na lipcowym memoriale. Wtedy to właśnie oficjalnie podkreślono wielkość Michaela i szczegółowo opowiedziano o jego szerokiej działalności.

Po wplecionym nagrania z fragmentem przemówienia M.L.Kinga ponownie powrócono do piosenki „History: tym razem zaśpiewano jej fragment jednocześnie salutując… a.Z muzyką pop. Aktualnie więzienie posiada swoich oficjalnych choreografów (Vince Rosales, Gwen Laydor), którzy pracują razem z więźniami nad nowymi układami choreograficznymi.

W 2007 roku recydywiści wykonali układ taneczny do piosenki Michaela Jacksona „Thriller”. Nagranie to stało się jednym z najczęściej oglądanych w internecie do dnia 31.12.2009 obejrzało je ok. 37 mln osób. Trzeba przyznać, że wynik wręcz niewiarygodny...


Następnym występem więźniów związanym z.

Michael jackson immortal

sparklingdiamond.blog

“Miracle Of Love”

35 Robert “Rozzi” Rozmus “Mówili Na Nią Słońce”

36 Evanescense „My Immortal”

37 Kylie Minogue “On A Night Like This”

38 Anastasia “One Day In Your Life”

39.Time You Leave)”

12 Cindy Lauper “Good R’ Enought”

13 Sister Act “Hail Holy Queen”

14 Michael Jackson “Heal The World”

15 Bryan Adams “Heaven”

16 Belinda Carlise “Heaven Is A Place On Earth”

Michael Jackson - m-i-c-h-a-e-l-l - Onet.pl Blog

Dniu procesu Conrada Murraya w sądzie w Los Angeles przysięgli usłyszeli nagrania zeznań, które osobisty lekarz Michaela Jacksona złożył dwa dni po jego śmierci, 27 czerwca 2009 roku. Kardiolog zapewniał wtedy, że chciał "odzwyczaić" piosenkarza od ogromnych.Lekarz zapewniał, że chciał, aby Jackson zasnął w naturalny sposób, albo przynajmniej przy pomocy słabszych środków. To, jak twierdzi, nie udawało się. Michaelowi zależało ponoć na tym, aby dobrze się wysypiać, bo przygotowywał się do dużej trasy koncertowej, która miała być.Album będzie równocześnie ścieżką dźwiękową spektaklu cyrkowo-muzycznego The Immortal World Tour, który przygotował Cirque du Soleil, grupa artystów cyrkowych i akrobatów. Show miało swoją premierę.