O czym chcesz poczytać na blogach?

Michael j fox

....Prison Break-Skazany Na Śmierć...

Plan ucieczki to nie wszystko. Usiłował zwerbować do współpracy najgroźniejszego gangstera w Zakładzie Stanowym Fox River, co przyniosło tylko problemy. Będzie musiał jedak komuś zaufać i wybór pada na kumpla z celi. Ale Sucre jest złodziejem a ponadto ma znacznie więcej do stracenia od innych - możliwość spotykania sie za kratkami ze swoja dziewczyna. Zanim Michael go wtajemniczy, poddaje go pewnemu testowi. Tymczasem Veronica dociera do Leticii - kobiety,która może jej pomóc zdemaskować prawdziwych sprawców.

Skazany na śmierć

Się częścią planu Scofielda i razem z nim przygotwywuje się do ucieczki, ponieważ chce wkońcu zobaczyć się z rodziną, którą cały czas okłamuje twierdząc, że jest na misji wojennej
Dodatkowe informacje-Tweener został skazany do więzienia Fox River za kradzież bardzo cennej kart baseball-owej, której wartość wyceniono na trzysta tysięcy dolarów. 

Opłaca strażników, dzięki czemu stał się szefem ekipy pracującej. Można powiedzieć, że to on rządził więzieniem od wewnątrz. 
Jest osobą, która Michael Scofield potrzebuje do ucieczki, ponieważ tylko Abruzzi może mu załatwić pieniądze i samolot po wydostaniu się z więzienia. 

Wentworth Miller - Onet.pl Blog


Sucre jest współlokatorem Scofielda i musi uciec również z nim, ponieważ wiewszystko o całej ucieczce. Zależy mu na niej bardziej kiedy dowiaduje się, żejego dziewczyna jest z nim w ciąży.
Dodatkowe informacje-Gdy dowiaduje się o ślubie jego dziewczyny Maricruz z jegokuzynem Hectorem, chce przerwać całą uroczystość.Lat bez prawa zwolnienia warunlowego
Czas pozostały do zakończenia wyroku-117lat
Informacje-JohnAbruzzi był szefem mafi. Jest najprawdopodobniej najsławniejszymwięźniem Fox River. Opłaca strażników, dzięki czemu stał się szefemekipy pracującej. Można powiedzieć, że to on rządził więzieniem odwewnątrz.
Jest osobą, która Michael Scofield potrzebuje doucieczki, ponieważ tylko Abruzzi może mu załatwić pieniądze i samolotpo wydostaniu się z więzienia.
Dodatkowe Informacje-Został skazanyna.

Blog PRISONBREAAKK

Scofielda do innego więzienia.Sprawa wydaje się oczywista.
Nick Savrinn pomaga Veronice w sprawie Lincolna. Odkrywają,że taśma jest sfałszowana.Abruzzi pomaga Michaelowi zdobyć klucz od tylnego wyjścia dyrektora Pope'.Scofield znika z celi... Rozpoczyna się obława na zbiega.Michael zostaje w Fox River,gdyż Pope' w ostatniej chwili zmienia zdanie.Oglądajcie odcinek 6 w niedzielę o 20.00 będzie bardzo stresujący! Czytajcie i oglądajcie no i komy dawajcie.Cmok.

Ścieżki uczuć - Onet.pl Blog

Bez porządnego śniadania nie będzie wstanie normalnie funkcjonować.  Przystole Krukonów zauważyła Michaela Cornera, który pomachał jej radośnie.Odmachała mu starając się nie zauważać Alana, który siedział nie opodal niego.

- Allegra Longobttom tonajmniej kobieca ze znanych mi dziewczyn – zaczął moralizatorskim tonem Fox – Ajak dobrze wiesz, ja wole prawdziwe kobiety. Patrzę za to na nią i próbujezrozumieć, co ta dziewczyna z siebie robi…. Wiesz, może jej trochę pomogę…

Normalnie wszystko co lubie - bloog.pl

Lincoln Burrows brat Micheala Scofielda. Przebywa w Fox River pod zarzutem zabójstwa Terrence Steadmana - lobbysty i brata pani viceprezydent Stnaów Zjednoczonych. Jego najbliźsi uważają, że jest niewinny i został wrobiony w to zabójtwo.


Informacje: Na początku Veronica jest obrońcą Michaela, gdy ten popełnia napad na bank. Jednak nie potrafi mu pomóc, ponieważ Michael chce dostać się do więzienia. Poźniej pomaga Lincolnowi, ponieważ przekonuje się o.