O czym chcesz poczytać na blogach?

Michael douglas

marobin.blog

I ładnie śpiewał. A jeszcze kiedyś powiedział, że jak będzie duży to będzie ptakie i będzie sobie latał.
BEz sensu

skomentuj (1)

Film 2004-05-28 15:44:50

Kiedyś był taki film z Michaelem Douglasem (syn Kirka Douglasa). Michalem jechał sobie samochodem do pracy było strasznie gorąco. Zrobił się korek. Nagle mu odbiło (stracił cierpliwość w tym korku) i wysiadł z samochodu i poszedł sobie w cholere. Po drodze rozbijał samochody kijem basebolowym, strzelał.

patrz-czytaj-milcz.blog

Bellum Omnium Contra Omnes 2009-04-03 22:40:05

"Falling Down" - film z 1993 roku z Michaelem Douglasem w roli głównej. Z tytułem wyjątkowo trafnie przetłumaczonym na Polski jako: "Upadek" (kto by pomyślał!), jednak teraz kojarzy się to jednoznacznie z innym filmem i innym Upadkiem. Niemniej sama zawartość tego dramatu jest zachwycająca. Douglas tkwi w.

||Your the best site about Miranda Kerr| - Onet.pl Blog

100 najlepszych par ostatniego roku. Orlando Bloom i Miranda Kerr zajęli 27 miejsce. Wyżej od nich znalazly się takie pary jak: Robert Pattinson i Kristen Stewart, Chris Martin i Gwyneth Paltrow, Enrique Iglesias i Anna Kournikova, Seal i Heidi Klum, Brad Pitt i Angelina Jolie oraz Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones.  TUTAJ cała lista ZIMBIO.

(credit: orlandobloomfan.blog.onet.pl)

 

Miranda w dniu 22 kwietnia w NYC

  

 

Aniołki "Victoria.

{ +have i lost my chance?+ }

Jones rozpieszczał Catherine od dziecka. Spełniał każde jej życzenie, a gdy tupnęła nóżką, natychmiast zjawiał się z nowym podarunkiem. Catherine wyniosła z rodzinnego domu schemat, że mężczyzna stworzony jest po to, by usługiwać kobiecie. Dlatego na męża wybrała Michaela Douglasa, który, podobnie jak jej ojciec, traktuje swoją żonę jak królową. Psychologowie twierdzą, iż niemal w każdej dorosłej kobiecie tkwi ciągle "córeczka tatusia". Z badań przeprowadzonych na zlecenie niemieckiego miesięcznika "Elle" wynika, iż w 320 ankietowanych.

Wykolejony

Fuck of the Century
Niewielu pamięta... Ja gdybym ostatnio nie oglądał, również zapewne bym nie skojarzył. Przetłumaczone jako pierdolenie stulecia. Tak właśnie jedną z najlepszych w historii kina scen łóżkowych nazwał Michael Douglas w pierwszej części nagiego instynktu. Złowieszcza, intrygująca, pewna siebie i nieziemsko pociągająca Sharon Stone, która w filmie pokazała wszystkim kobietom czym jest seksapil, zaś mężczyznom jak łatwo owinąć ich wokół paluszka...

Zapiski frugalistki

Kiedy wycofać się z inwestycji (99)

"Chciwość jest dobra..." zwykł mawiać  makler Gordon Gekko fantastycznie zagrany przez Michaela Douglasa w filmie "Wall Street". Koniec końców w filmie Gekko dostał po łapach i okazało się, że wcale taka dobra nie jest a sprawiedliwość zwyciężyła, ale...
Czy w rzeczywistości czasem tak właśnie nie jest? Choćbyśmy nie wiem jak zaprzeczali (wszak.