O czym chcesz poczytać na blogach?

Miami ink

liberatus.blog

Azję i chętnie wróciłbym do Tokio czy Szanghaju, podobało mi się również w Chicago i w San Francisco, a i w Europie zawsze czule wspominam Lizbonę, czy Berlin, to Nowy Jork rządzi. Nie dlatego, że jest najpiękniejszy, tylko ja w nim czuję się jak w domu. Dlatego nie jestem w stanie skrócić mojej opowieści, więc ją muszę pominąć. Jestem fanem serialu Miami Ink i w Nowym Jorku poznałem się z gwiazdą tego serialu, która teraz kręci NY Ink. Piszemy do siebie na fejsbuku:P Na zakupach spotkałem Lady Gaga i takie spotkania na shoppingu są możliwe tylko w Nowym Jorku.
W Maiami zrobiłem sobie 5 dni chillu. Najpierw w Hiltonie, a potem w jednym z hoteli art deco na Miami Beach. Pożyczyłem Mustanga kabrioleta i.

Życie jest piękne! - Onet.pl Blog

Gry.

No, a tak ogólnie, to przerzuciłam się z kolczyka w brwi, na tatuaż. Rozmawiałam już o nim z mamą i powiedziała, że musi się zastanowić. Myślę, że się zgodzi, bo nie powiedziała mi, żebym się w głowe puknęła, jak to zwykle robi, gdy wpadnę na dość dziwny pomysł. Marzę, żeby tatuaż zrobił mi któryś z członków ekipy z programu "Miami ink" (emitowany na Discovery Travel&Living, codziennie, o 21). Niestety, marzenie raczej nigdy się nie spełni. Może w dalekiej przyszłoście, ale napewno nie na 15 urodziny, na które chcę ten tatuaż dostać.

Wzoru tatuażu jeszcze nie wybrałam, miejsca też nie (myślałam o ramienu, albo dole brzucha) Mam na to jeszcze sporo czasu. Ponad pół roku.

Tatuaże

W branży, wielu z nich techniczne i sztuki szkolenia. W połączeniu z techniki i pigmenty tatuażu na dopracowanie się do sprzętu używanego do tatuaży, doprowadziło do poprawy jakości tatuaże są produkowane.

W 2000 r., w obecności tatuaże stało się jasne w pop-kultury, inspirujące telewizji pokazuje, takie jak A & E, nasycone tuszem i TLC w Miami Ink & Ink (Tattoo TV). Ozdoba blues singer Janis Joplin z opaska na nadgarstek, a małe serce na jej lewej piersi, przez San Francisco tatuaż artysty Lyle Tuttle, jest przyjmowany jako seminal wybieranych w chwili przyjęcia tatuaże jako sztuki. [1] Jak widać w 2007 film Wschodniej obietnice, ciało funkcji sztuki ponownie mocno, wystawiających się tuszem,.

Good Charlotte___You're gone and we all miss you

I pisać zaległy sprawdzian, wtedy czuję straszną niechęć do szkoły. Do czegokolwiek. I mam ochotę zapaść się pod ziemię. Nie wiem też po co są w szkołach tematy, które nigdy, ale to przenigdy nie przydadzą się w naszym życiu. Np. liczby algebraiczne. Nie chcę mieć przyszłości związanej z matematyką, a już na pewno nie z fizyką. Od kiedy oglądam Miami Ink na Travel&Living marzy mi się pracować w studiu tatuaży. Kto wie, może się spełni... Z plastyki w końcu nie mam fatalnych ocen, uwielbiam rysować i projektować. Mam nadzieję, że w tym zawodzie nie ma nic z matmy. ;]
Jutro czekają mnie dwie godziny matematyki w szkole. Shit. Dam radę może. Nie tylko dwie godziny matmy, ale też dwa sprawdziany..

selenablack blog

11 maja 2009 15:58:09
Jeszcze tylko kilka tygodni i sesja letnia... i wolne :P a wraz z wolnym będę miała cały czas zarezerwowany dla mojego męża :D Już się doczekać nie mogę. Co poza tym...Miałam dziś jechać do "mojego" nowego miasta uczelnianego, ale mi się nie chciało. Dlatego pojadę jutro rano. Jakoś. A dzisiaj posiedze w domu, obejrze Miami Ink i bede sie lenić. I kij z resztą :P
zjadłabym mleczko w tubce T.T jak za starych czasów, kiedy jeszcze moje kakaowe cudo było w sklepach.. bo teraz to ciągle mi je ktoś wykupuje :/ a karmelowego to ja nie lubie bo jest za słodkie i mdłe :/ Może zaraz sie zbiore do sklepu i sprawdze czy dowieźli... ale nie wiem, czy mi sie chce, jest za gorąco...

W seksie szukamy pociechy, gdy cierpimy na niedostatek miłości. - Onet.pl Blog

Mnie nazwali Beza też bym się wiecznie darła.
- Zamknij się – wchodzę do pokoju i warczę na nią. Nic sobie ze mnie nie robi.
- Jak Ty się do niej odnosisz – wzdycha Mami – Współczuję Twoim dzieciom.
- Nie będę miała dzieci, bo ode mnie uciekną – odkrzykuję jej w drodze powrotnej. Anka chichocze – Jak taki mały potworek wyskrobie się z mojej macicy i mnie zobaczy, to zwieje. A jak zobaczy ojca, to uda, że nigdy go nie urodziłam –.Pytam niewinnie (gra słów związana z naszym kultem kury : po hiszpańsku kura to ksiądz).
- No tak. Jest przystojny… - tłumaczy ze stoickim spokojem.
- Ooo, a u nas jest taki przystojny ksiądz, przypomina Nunez’a z „Miami Ink” – wzdychamy z Bećką, zagłuszając Anę.
- To się jej nie dziwię – obraz Nunez’a wypala się na mojej siatkówce na najbliższe 5 minut. Nie mogę się skupić. Nagle pojawia się nad nami nauczyciel. Jego.

Myślę, więc jestem! - Pamiętnikowa JA - bloog.pl

Cudowny. Otóż pewien przystojny pan, którego znam z telewizji, robił mi tatuaż. Nieważne, że był dosyć dziwny i nie w tym miejscu gdzie bym chciała. Wymarzyłam sobie wzór z kwiatami i takie tam na żebrach, a dostałam serce przebite nożem na wierzchu dłoni i pnące kwiaty na przedramieniu. Ale najważniejsze było to, że tatuaż wykonywał Chris Nunez z Miami Ink. CHŁOPAK MARZENIE!!!(chociaż szczerze powiem, że bardziej podoba mi się Chris Garver, JEST BOSKI!!!)
  Potem sen zmienił się w następny, bardzo długi i niezrozumiały, ale ogólny zarys był taki, że uciekałam (nie wiem przed kim, ani dlaczego), wyskakiwałam przez okna, chowałam się w zaroślach, itp. Dodam tylko, że pojawił się tam John.