O czym chcesz poczytać na blogach?

Mężczyzna od a do z

Erotyczne opowiadania fantasy - magia i seks - Onet.pl Blog

- Och, wybaczcie, panie, nie chciałem was urazić – odparł gnom przepraszającym tonem. – Ale muszę się jakoś zwracać, żeby dało się rozmawiać. Do mnie możecie… może pan mówić, jak mu się podoba – czy będę dla was gnomem.

Każde słowo o jego heroicznych czynach, jakimi wojownik mógł się pochwalić. Wszyscy – prócz dwóch osób, które siedziały w ciemnym kącie, z dala od tłoku, zgiełku i bohaterskich opowieści.

Był niski, przysadzisty osobnik o małych, rozbieganych oczkach i rozdygotanych dłoniach. Gnom. Drugą ukrytą w cieniu postacią był wysoki, zakapturzony mężczyzna, od stóp do głów okryty długim płaszczem.

- Ile.

Jak wytrzymać z facetem

Był ze mną niefajny.

A czy coś się zmieniło? Owszem ja sama.

Nie chciałam być z kimś, po to by zaspokajał moje potrzeby, odpowiadał mojemu ideałowi.
Nie chciałam być z kimś po to by spłacał moje długi, kredyt za mieszkanie.
Nie chciałam być z kimś po to by.

Niestety, tak się składa, że większość mężczyzn symboli, które kobieta przekazuje, nie potrafi odczytać ani zrozumieć. Mężczyzna w swoim rozumowaniu jest bardzo praktyczny. Kiedy powiesz do mężczyzny: „Okazałbyś mi trochę uczucia”— to ten pójdzie.

A wykonywanie tego samemu to dwie różne rzeczy.

Jeżeli nie chcesz usłyszeć za kilka lat po ślubie, że mąż ma teraz ważniejsze rzeczy do roboty, niż gotowanie, czy zajmowanie się dziećmi - zmień postępowanie.

Każde nawet najgorsze bezguście może się do czegoś przydać. ( A swoją drogą to okrutne nazywać mężczyznę swojego życia bezguściem).

Jeżeli chcesz decydować o wyglądzie ślubu to decyduj, ale.

uwodzenie – to najlesze darmowe Artykuły | uwodzenie | podrywanie i wiele więcej za darmo

Powstały by zdobywać kobiece serca, przełamywać własne słabości i nauczyć się wzajemnego zrozumienia ale czy z kobiecego punktu widzenia mężczyzna może wynieść coś ciekawego z takiego kursu? Co kobiety sądzą o tym, że ktoś uczy jak należy je podrywać?

„Takie kursy.

Dodaj do ulubionych:

Lubię

Dziko Polecam

1.Sposoby Na Randki

2.Sekrety Uwodźenia

3.Daj Jej Orgazm

4.Mężczyzna od A do Z

5.Zarządzanie czasem w rodzinie

6.Nieśmiałość - jak się jej pozbyć?

7.Rutyna w związku

8.Klucz do skutecznej komunikacji

  1. No trackbacks yet.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Jak poderwać dziewczynę, czyli wystarczy chcieć

Was it a dream?

Jej tego.
... Kolejnego dnia wyruszyliśmy z samego rana (dokładnie po 6) pociągiem do Berlina. Na początku mieliśmy lecieć samolotem, ale odwołali nam lot, więc zaproponowałam pociąg. Usiadłam obok męża i ciągle patrzyłam na niego. Wręcz nie mogłam oderwać wzroku od jego twarzy.
- Kochanie, czuję się.Na sobie.
-  igWybacz, ale...
- Chwilę później poczułam jak jego wargi muskają moje. Zadowolona, że już jestem z nim, przytuliłam się do niego. Na kolejnej stacji weszła do przedziału czwórka młodych ludzi. Byli ubrani w czerwone koszulki i carne bluzy. Wchodząc pierwszy młody chłopak stanął jak wryty widząc Jareda.
- Michał, ruszaj tyłek, a nie tarasujesz wejście!
 Blond mężczyzna w końcu przeszedł dalej i przepuścił resztę. Usiadł przy oknie i patrzył na Leto zdumiony. Kolejną osobą, która ztarzymała się w.

Życie namalowane krwią

_________________________

Przepraszam Was, że tak późno dodałam ten rozdział, ale miałam dość duże problemy z komputerem i klawiaturą. Teraz już jest dobrze i wzięłam się za pisanie kolejnego rozdziału. Mam nadzieję, że ten.Opowiadania nie zaniedbam, bo to ze mogę tworzyć ze słów to coś, co w moim życiu jest bardzo cenne. Ostatnio zaczęłam zastanawiać się czy nie odtworzyć opowiadania, które pisałam dwa lata temu. Oczywiście musiałabym je gruntownie przerobić, ale myślę, ze warto. Jeśli postanowię to.2011-02-25      Szli do jej domu nie rozmawiając. Mężczyzna od czasu do czasu rzucał jej ukradkowe spojrzenia.
- To tutaj – powiedziała gdy dotarli do niewielkiego budynku pomalowanego.
Podniósł wzrok na moje oczy i wyszeptał:
Nic się nie stało...
     Długo chodziłem po parku nie wiedząc co ze sobą zrobić. W końcu poczułem najsłodszy zapach na świecie. Błyskawicznie pobiegłem w kierunku, z którego dochodził i ujrzałem Megan, wchodzącą do biblioteki. Ruszyłem za nią...

.

Z uśmiechem przez życie! | Blog o Życiu, Blog o Energii, Blog o Miłości, Blog o Relacjach, Blog o Podróży nie tylko w głąb siebie, ale również w dalekie kraje!

Przeszłości, jak było mi cudownie. Myśli te nachodzą nas nagle. Spadają na nas i pożerają energie i chęć do czegokolwiek. Zaraz po tym żal, ból i mała depresja, wewnętrzny smutek, płacz – myślę, że każdy, który poznał drugą stronę medalu.

O zerwaniu po, o przetrwaniu i znalezieniu na nowo sensu i spokoju.

Chciałabym się tym z Wami podzielić co znalazłam albo cały czas znajduje, aby zrozumieć „dlaczego”.

Książki, które polecam z serii poradników męsko-damskich i typowo kobiecych:

„Alphafemale” – Mateusz Grzesiak
„Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Czas na superbabki” – Sherry Argov
„Diablica w łóżku. Grzeczne.

– Elizabeth Hilts
„Taktyka sprytnej kobiety” – Dominika Kukuła
„Mężczyzna od A do Z” – Piotr Mart
„Tajemnice Męskiego Umysłu” – Piotr Mart

Będę.

EBOOKI ZA DARMO

Do wielkich rzeczy i wielkich osiągnięć". Możesz dalej żyć w takim przekonaniu, licząc, że "Może kiedyś coś się zmieni... a może nie..." albo wziąć sprawy w swoje ręce.

Więcej »

15:40, mateusz12240e , PSYCHOLOGIA
Link Dodaj komentarz »

Potrzebne, czasem pod wpływem manipulacji podejmiesz jakąś niekorzystną decyzję. Targają wtedy Tobą różne emocje – od złości na samego siebie, do podziwu dla inwencji i umiejętności manipulatora.

Do wielkich rzeczy i wielkich osiągnięć". Możesz dalej żyć w takim przekonaniu, licząc, że "Może kiedyś coś się zmieni... a może nie..." albo wziąć sprawy w swoje ręce.

(1) »
Mężczyzna od A do Z

Mężczyźni w oczach kobiet to czasem istoty z innej.