O czym chcesz poczytać na blogach?

Mexico city

Y no puedo Olvidarte.. <3 ' Y soy REBELDE ' ;P - Onet.pl Blog

.. ? :(
Maite
   Maite Perroni Beorlegui urodziła się 9 marca 1983 roku w Mexico City. Jest meksykańską piosenkarką i aktorką. Zdobyła miedzynarodową popularność koncertując ze znaną grupą muzyczną RBD.
Maite jako dziecko przeprowadziła się z rodzicami do meksykańskiego miasta Guadalajara, i tam spędziła kolejne 12 lat swojego życia. Ma dwóch młodszych braci – Adolfo i Francisco. Maite, albo "Mai" jak nazywają ją najbliżsi przyjaciele,.

Wszystko o RBD - Onet.pl Blog

Dulce Maria

 

 

Dulce María, a właściwie Dulce María Espinoza Saviñón (ur. 6 grudnia 1985 roku w Mexico City) - meksykańska aktorka, gwiazda młodego pokolenia, wokalistka oraz autorka tekstów. Dulce María jest członkinią zespołu RBD. Znana przede wszystkim z meksykańskiej telenoweli Zbuntowani

Super blogasek o Rebelde - bloog.pl

sobota, 16 lutego 2008 17:53

MIA - Anahi Portilla Puente Giovanni urodziła się 14 maja 1983 roku w Mexico City .

ROBERTA - Dulce Maria Espinoza Savińón urodziła się w Mexico City  6 grudnia 1985 roku .

DIEGO - Christopher Alexander Luis Casillas Von Uckermann urodził się 21 pażdziernika 1986 roku w Mexico City jako syn meksykanina i szwedki .

Rebelde

2008-02-03                                    Diego
Christopher Alexander Luis Casillas Von Uckermann urodził się 21 października 1986 roku w Mexico City jako syn Meksykanina i Szwedki.

Juz jako dwulatek zaczął grać w reklamach telewizyjnych. Prawdziwą aktorską rolę otrzymał w roku 1999, kiedy to zagrał w cieszącącym się dużą popularnością serialu dla dzieci El diario de Daniela.

Jego najważniejszą rolą okazała się kreacja Bustamante Diego w serialu Rebelde – Zbuntowani. Wspólne.

kocham,kocham,kocham. niepowiem wam kogo.... :) - bloog.pl

I Peru.

 

 

AKTORZY:

Anahí  Portilla Puente Giovanni-Czyli Mia Coluci urodziła się 14 maja 1983 roku w Mexico City.

Jej debiutem artystycznym był udział w telewizyjnym show pod tytułem Chiquilladas, w którym wystąpiła u boku starszej siostry Marichelo. 

Rebelde :D | Zbuntowani :-D - Onet.pl Blog

Dulce María Espinoza Saviñón

Urodziła się w Mexico City 6 grudnia 1985 roku.
Już jako sześciolatka zaczęła występować w reklamach. To wtedy została zauważona przez producentów stacji Televisia, którzy zaproponowali jej udział w popularnym programie dla dzieci Ulica Sezamkowa. Występowała również w programach realizowanych dla Discovery Kids oraz Disney Chanel. Od tamtej pory Dulce María wystapiła w ośmiu telenowelach oraz.