O czym chcesz poczytać na blogach?

Metin2

Metin2 kody, hack, cheat, bot, yanghack

Auto exp metin bot / speed hack

Znaleźliśmy bota, który sam biega naszą postacią po mapie, szuka odpowiednich na level zwierząt i sam je tłucze, automatycznie expi. Najlepiej zostawiać program na noc, chociaż bot jest raczej nie do wykrycie. Wprowadzone są zabezpieczenia takie jak zatrzymywanie się w miejscu co jakiś czas, picie potów i bieganie w różne miejsca.

Jest też opcja do włączenia speed hack, ale radzimy jej używać tylko późną nocą kiedy nikt nas nie podkabluje.

Pobierz:

Kliknij Tutaj

~ - autor: metin2kody w dniu Maj 5, 2010.

Hacki do metina 2


- Teleportacja
- Usuwanie calej mgły
- zoomowanie bez zadnych ograniczen
- Minimapa
- Combo

Jak odpalic hacka:
- Uruchamiamy Metina
- Logujemy się na postać
- Uruchamiamy Hacka z folderu [METIN2.DE - Domyślnie]
- Konfigurujemy opcje.
Przykładowa konfiguracja dla szybszego biegania:
Move Speed 2 > ON

Pobierz:

http://hotfile.com/dl/8911006/eb64ccb/metin2mh.rar.html

Jak pobierać z hotfile? Kliknij “Regular Download” i poczekaj 30 sekund.

Napisane w metin2
Tagi: metin2, metin2 hack, multi hack, multihack

Auto exp metin bot / speed hack

•Lipiec 5, 2009 • 26 komentarzy

Znaleźliśmy bota, który sam biega naszą postacią po mapie, szuka odpowiednich na level zwierząt i sam je tłucze, automatycznie expi. Najlepiej zostawiać program na noc, chociaż bot jest raczej nie do wykrycie. Wprowadzone są zabezpieczenia takie jak zatrzymywanie się w miejscu co jakiś czas, picie potów i bieganie w różne miejsca.

Jest też opcja do włączenia speed hack, ale radzimy jej używać tylko.

WSZYSTKO NA TEJ STRONIE !!!hack metin 2 hack metin chack metin 2 bug metin 2 bot metin 2 cheat metin 2 multi hack metin 2 cheat WSZYSTKO NA TEJ STRONIE !!! - Onet.pl Blog

50%
6 poziom przywołania = 60%
7 poziom przywołania = 70%
8 poziom przywołania = 80%
9 poziom przywołania = 90%
10 poziom przywołania = 100% szansy.

*PODNOSZENIE UMIEJĘTNOŚCI KONNYCH
Instrukcje Jazdy Konnej służą do otrzymywania punktów do rozdawania między skille konne.
Skille konne są jak zwykłe skille, na M skill wchodzi na 17-20 poz. jednak są różnice:
--- jeśli księga nie wejdzie, można odrazu czytać następną
--- maksymalny poziom skilla to M
--- gdy przeczytamy instrukcję, można dać 1 pkt w którąś umiejętność konną.

No to może na tyle

Boty hacki metin metin2 hacki do metin2 boty do metin chety dometin metin2 misje metin2 forum metin2 poradnik metin2 kody gra metin2cheaty metin2 metin2 questy metin2 cheats metin2 youtube yang hackmetin 2 yang hack metin 2 youtube yang hack metin 2 wrzuta kody do grymetina kody ułatwiajace metin 2 chety bot do zbierania yang metin botdo zbierania keylogerów cs2 każde słowo metin 2 mulitihack poradnikijak zdobyć 99 level jak zdobyć 99 lv wilk dziki pies kody na smoczemonety sposób na ku sposób na darmowe smocze monety jak dodawać kdyoutube sm taniocha smocze monety multi heat sposób na atak z konia końmetin poradnik trade hack okradanie w handlu.

Download Metin2

Grę action MMORPG w różnych wersjach językowych.
 
 

Polska

Poniżej dajemy tobie możliwość pobrania downloadera/instalatora gry Metin2 dla kraju: Polska

Jeżeli odnośnik przestał działać to przejdź bezpośrednio na stronę gry TU

~ - autor: Blogracz w dniu 21 Kwiecień 2010.

metin2-good - Onet.pl Blog

+9 144 Obrony
Szybkość Poruszania Się -15

LordBlack8 (17:54)
komentarz
Tworzenie Postaci

Aktualnie istnieją cztery światy, na których możesz rozpocząć swoją przygodę z Metin2. Jest on podzielony na kanały - tak zwane CH. Na każdym koncie masz możliwość stworzenia maksymalnie 4 postaci - tylko Ty możesz nimi grać, masz nad nimi pełną kontrolę. Jednocześnie do serwera może być podłączona tylko jedna postać z danego konta.
W każdej chwili możesz zmienić kanał (CH) na którym grasz. Gracze na różnych CH nie widzą się - jeśli chcesz się z nimi spotkać musicie znajdować się na tym samym kanale.
Będąc na różnych kanałach możecie się ze sobą kontaktować za pomocą interfejsu (CHAT) dostępnego w grze.
Komunikacja pomiędzy różnymi światami (nie różnymi CH) nie.

metin 2-info - Onet.pl Blog

Aby wprowadzić środki zapobiegawcze przeciwko Kamieniom Metin, jednak został zignorowany. Dlatego też poprowadził swoje bractwo do rebelii przeciwko dawnemu imperium. Po rozpadzie dawnego imperium, Chunjo jest nadal zaangażowane w otwartą wojnę ze wschodem i południem.

Ich cel: Przejąć kontrolę nad całym kontynentem i zlikwidować rosnące zagrożenie ze strony Kamieni Metin.

 • PIERWSZE KROKI

  1. Zarejestruj

  Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś na Metin2, możesz to zrobić wykorzystując opcje dostępne na górze tej strony. Po prostu podaj żądaną nazwę użytkownika, adres e-mail, hasło i potwierdź, że zapoznałeś się z Ogólnymi Warunkami Umowy. Po kilku minutach, otrzymasz potwierdzenie rejestracji na podany adres e-mail. Postępuj zgodnie ze wskazówkami zawartymi w wiadomości od nas.

  2. Pobierz i zainstaluj

  Ściągnij grę z działu Pobierz na naszej stronie. Podwójne kliknięcie na plik setup rozpocznie instalację. Następnie wybierz miejsce gdzie chcesz zainstalować grę Metin2.

 • Blog ThornWar

  Profesja : dagger (zabójca).
  Moją dewizą jest:

  „Nic nie jest zapomniane i nigdy nie będzie. Wszystko co zrobię, zrobię tu i teraz, dla tych a nie innych, bo pamięć o ludzkich czynach jest nieśmiertelna”.

  Ninja zawsze kojarzyli mi się z tajemniczymi wojownikami, jak zresztą większości z nas się właśnie tak kojarzy i słusznie. Ponieważ lubię tajemnice i tajemnicze postacie, osobowości, dlatego też w grze Metin2 wybrałem tą właśnie postać o profesji zabójcy.
  Kim byli prawdziwi Ninja? Ninja (jap. niewidzialny człowiek, inaczej nazywani shinobi) – rodzaj japońskich wojowników specjalizujących się w szpiegowaniu, zamachach i sztukach walki. Działali od okresu Kamakura do okresu Edo. Wojownicy ninja brali udział w tajnych operacjach i zamachach, służyli również jako najemnicy.
  Podstawową bronią Ninja był miecz ninjato, zwany też shinobigatana. Był on nieco krótszy od katany, lecz dłuższy niż wakizashi. Miecze takie nie były wytwarzane ze szczególną starannością,.