O czym chcesz poczytać na blogach?

Metal slug

World Hydepark

Kulami skaczemy na bok gdy będą pod nami. Oponent używa jeszcze rakiet ale są proste do ominięcia. Innym jego atakiem jest pierw. skumulowanie energii w paszczy (sick i wystrzelenie jej w górę. Wystarczy stanąć na lewej bądź prawej krawędzi. Musimy także stać jak najdalej od jego paszczy ponieważ zetknięcie się z nią kończy się zazwyczaj tragicznie. Jeśli nasz slug straci machin gun’y (ten rodzaj slug’a w momencie gdy zostanie trafiony traci 1 ramie na którym jest [H]). Jeśli stracimy oba ramiona dopiero wtedy używamy Big Gun’a. (Pokaż)
# Jeśli podczas walki z boss’em stracimy slug’a co jakiś czas będą się pojawiać jakieś znajdki jak [H] czy [R] . (Pokaż)
#Koło korbki, a nasza postać zacznie kręcić. Jak pokręcimy trzy razy to spadnie jakiś bajer z sufitu, a w tym przypadku granaty. Niszczymy następną bramę i pojawiają się istoty które jak są czerwone wybuchają jak kamikaze (potocznie nazywane szuwarkami . Zabijajmy ich z dystansu. Tutaj też będzie skrzynka z korbką oraz [L]. Za drugimi drzwiamy [S], a za trzecimi Metal Slug o [S] (zanim bedziecie kręcić korbką zabijcie wszystkie “szuwarki”, które są w pobliżu)
# Teraz przy schodach walka z czołgami (postrzelajmy tu po suficie to wyjdzie POW, który da nam A.P. patrz misja 3}). Na górze będzie jeszcze dwóch POW’ów, paru zółnierzy i czółgi. 1 POW da nam Gas a drugi przywruci nam normalne.

Peace Grenade

Masy giwer, postaci będących pastiszami kultury i chorego humoru kupiła serca tysięcy graczy. Szacunek mają za to, że siódma część na DSa będzie pełnoprawną, godną produkcją, nie zaś półproduktem na miarę (świetnej bo świetnej, ale…) Contry 4.

Co masakruje? Ilość nowości. Co do slugów – już widać, że powrócą wielbłąd, samolot, oba mechy oraz oczywiście tytułowe metalowe ślimaki aka czołgi … Jednak nowością jest OGROMNY mech, którym będziemy szli niczym Godzilla na Tokio. Zapowiada się mayhem na całego. Dojdzie również ciężarówka, działająca podobnie jak czołg. Jednak to nie koniec – już pokazano walki z dwoma, jadącymi z ogromną prędkością, machinami naraz. Walczymy… Skacząc z jednej na drugą..

Masagratorzy VideoBlog

  21. Jacob  |  14 Styczeń 2010 o 18:42

  W 3 części MH grałem przeszło 1000 godzin…

  Odpowiedz
 • 22. PatrykCXXVIII  |  14 Styczeń 2010 o 19:03

  Głos na Assasina oczywiście! Ale wygląda na to że FF7 wygra jednym głosem
  Assassin’s Creed: Bloodlines 26% (84 votes)
  Grand Theft Auto : Chinatown Wars 18% (60 votes)
  LittleBigPlanet 16% (51 votes)
  Metal Slug XX 7% (23 votes)
  Crisis Core: Final Fantasy VII 26% (85 votes)
  MotorStorm: Arctic.

  Odpowiedz
  • 34. Jacob  |  16 Styczeń 2010 o 21:21

   nie oznacza to że tych innych nigdy nie zmasagrujemy

   Odpowiedz
 • 35. kryhu  |  17 Styczeń 2010 o 12:03

  Dawajcie Metal Sluga!!! W waszym wykonaniu recenzja takiej gry będzie ekstra.

  .

 • Blog top2000

  I szczelanie rzuty karne             bush    
                                 metal slug                                                       bush2

  Chomicza NoRa - bloog.pl

  Grałem se troche w Maple (31 lvl assasin xD) jestem z siebie normalnie dumny, może zamieszcze jakieś screeny zaraz, no a jeśli mowa o graniu to o czarnulce (PSP) troszeczke:

   

  Otóz grałem ostatnio w Ghost Rider (niezłe musze przyznać), Bomberman'a (ehh kochana stara dyna blaster, to były czasy) no i oczywiście odrazu w dniu premiery w ....(ta da da dam) METAL SLUG'a: ANTHOLOGY !!!! (yeeee). Pierwszy raz miałem okazje pograć w MS6 xD (MS:Anthology składa się z wszystkich serii MS od 1 do 6 poprzez część X). Świetne gry !!.

  Ok narazie all wielkie pozdro

  Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cho... roba normalnie zapomniałem, otóż moi kumple Power i rzepaczyk założyli zajerombistego kruca bomba.

  nie tylko GRY konso_lowe

  Scence do jakiejś szwalni znanej z doskonałych tkanin... a ona przypadkiem tylko nawiązywała by do Jakiejś znanej włoskiej marki odzieżowej... pozytywne skojarzenia czasem są silniejsze niż reklamowanie się „wprost”...
  Ale może się mylę – może takie formy reklamy, które mi się osobiście podobają, innym by przeszkadzały w odbiorze gier? Co wy na to?

  Tagi: gry pc PS3 reklama xbox360
  21:28, don_wroc_love
  Link Komentarze (4) »
  Metal Slug za darmo!

  Oj aż mi się łezka w oku.

  Pikselami (ok. to niespecjalnie mi się podoba). Jedyna różnica jest taka, że nie będziemy wrzucać monet w potwora. (Ale pewnie można to obejść - wystarczy zapewne wsadzić peceta w obudowę automatu coin-up, podpiąć jakiegoś arcade'owego pada z wyprowadzeniem przycisku "start" do jakiegoś zabieracza pieniążków i już! ;) )

  Młodzież pewnie zapyta - "A co to ten Metal Slug?" dla nich nauką niech będzie ten film

  A reszcie życzę miłej zabawy z genialnym shooterkiem 2D!

  http://www.youtube.com/watch?v=AAjpHXxR_9o