O czym chcesz poczytać na blogach?

Messiah

"We are such stuff as dreams are made on" - Onet.pl Blog

1 miejsce - 30 komentarzy, dyplom animowany i gif
2 miejsce - 20 komentarzy, dyplom animowany
3 miejsce - 10 komentarzy, dyplom, avek
Wyroznienie - 5 komentarzy i dyplom

Miyu_chan (18:15)
5 Arigatou! :* You're the best !!! :D

12 sierpnia 2006
Messiah of Darkness Wstęp

SDF-3 Macross "Zielonaska" :: Animacje, produkty i fanowskie prace ze świata Macross.

KN (maximum thrust in space); many x P&W HMM-9 High maneuverability thrusters
Thrust-to-weight ratio: (empty) 39.09

Nie jest, więc znana wysokość/szerokość robota w formie Gerwalk. Sądząc jednak po wymiarach modułów Battroid (15,59 metra) i Fighter (4,03 metra), stan “przejściowy” powinien mieć 6-10 metrów. Co prawda, więc nie będzie to wielkość repliki Gundama, ale także dość monstrualna rzeźba ^^ Poza zakończeniu wystawy, Varkylia będzie również pokazywana w Nagoyi podczas czerwca i Osace w sierpniu.

Można też zastanawiać, dlaczego właśnie zostanie prezentowana VF-25 Messiah, a nie klasyczne myśliwce jak VF-1A, VF-1J czy VF-1S. Troszkę szkoda takiego wyboru, ale najprawdopodobniej zadecydowały względu promocyjne (każde pokolenie ma swojego Macrossa, a obecna generacja podnieca się Frontierem). W tym wypadku VF-25 jest najodpowiedniejszy, bo mocno wzorowany na projektach z Super Dimension Fortress Macross (na co lubię ponarzekać, bo spodziewam się po Frontier ewolucji wcześniejszej technologii, a nie wracania do dawnych projektów).

Poza ekspozycją przewidywany jest również konkurs na najlepszy cosplay.

W międzyczasie w różnym zakątku Tokio będzie trwać inna wystawa z robotami. Muzeum z.

Blame it on the love of Rock'N'Roll!

Robienie dwustu pięćdziesięciu pięciu testów, jeśli przez trzy lata ktoś się permamentnie obijał (dobra, to dotyczy akuratnież trzech łosób w klasie ze mną na czele, nevamind ;P). I co zmieni strata paru punktów na tym pieprzonym czymś? XD What was makin' me weak at the knees (rock'n'roll i ślinopędni!...) it's still the same przecież :D. Jak Slade mawiali ^^.
Can't get enuff!....
...Płyciw, a czegóż by innego ^^. W kolejce na przepalenie czeka kolejna pozycja Slade'ów-Rouges In Gallery, tudzież Tonight Belongs To The Young bandy znanej światu jako Pretty Boy Floyd (ci z USA ;P). Na zassanie-Shotgun Messiah i Shameless (nóóóóówka! XD) A liczba ogólna dawno już przekroczyła dwusetkę.... ;]
School sucks, really sucks, aaaaaargh!....
....jak drze się pan Zinny J. Zan w przepięknej antyszkolnej pieśni wspomnianego Messiah Don't Care 'Bout Nothin'. A prawda jest taka, że ciężko budziet wytrzymać tam do czerwca, łot co *-*. Na każdej lekcji opierdzielanam od stóp do głów, przeważnie za fuckt niewygodny, że śmiem żyć nie mając średniej z paskiem :D. Prócz tego, kuleżanka Kura upierdliwa jest bardziej niż kiedykolwiek, a z inszych upierdliwości do wyboru mam pomiędzy uduchowionymi.

Moje widzenie Ja - bloog.pl

Ta dała początek słynnym Czerwonym Smokom (Red Dragons) z Walii.
W starożytnym Egipcie faraonów namaszczano według tradycji mezopotam-skiej tłuszczem świętego krokodyla, którego utożsamiano z bogiem Sobekiem i zwano Messeh. W Mezopotamii takim szlachetnym zwierzęciem był Mus-hus, olbrzymi wężowaty czworonóg, przypominający wielkie monitory o rozdwojonym języku wciąż jeszcze żyjące w Afryce, krajach arabskich i na Wschodzie, a także potężne trzymetrowe smoki komodo w Indonezji.
Od słowa Messeh i Mus-hus wywodzi się hebrajski rdzeń MSSH, który po dodaniu samogłosek tworzy czasownik masziah (namaszczać) i rzeczownik odsłowny Messiah (Meschiach), oznaczający „Pomazańca", czyli „Króla" lub „Chrystusa" (od greckiego słowa Kristos). Obyczaj zapoczątkował Enki, namaszczając Adamę (króla Atabbę), a wydarzenie to zostało szczegółowo opisane w archiwach faraona Amenhotepa III, który panował około 1400 roku p.n.e. Choć słowo Messiah (Mesjasz) odnosi się zazwyczaj do Jezusa, to jednak ściślej mówiąc, był on jednym z mesjaszy, a nie owym jedynym mesjaszem, albowiem według Psalmu 105 (werset 15) wszyscy namaszczeni królowie tego rodu byli mesjaszami, a Jezus otrzymał status mesjasza dopiero po namaszczeniu przez kapłankę Marię.

Cierpienie, Smutek, Złość, Krew i Ból - cała ja - Onet.pl Blog

 Przelane Krople Krwi
2009
 Marzec
 Styczeń
2008
 Grudzień

Co mi w duszy gra
 DJ Sebol - Set in hardstyle
 Evanescence - Bring Me To Life
Kidney Thieves - Before I'm Dead
 Kidney Thieves - Zerospace
 Kidney Thieves - Taxicab Messiah
  Wayne Static - Not meant for me
 David Draidman -.

Blok Lord of the Ring

                                                     
             
               Władca Pierścieni  

Komentarzy: 0 Obraz 2007-02-23 Komentarzy: 0 Nowe gry fandasty 2007-02-23
  • Nowe gry fandasty:
  • Warhammer Mark of Chaos
  • Eragorn
  • Dark Messiah Might and Magic
  • Dungeon Siege 2 Edycja Deluxe