O czym chcesz poczytać na blogach?

Męskie granie

onanista blog

I po godzinie przywiózł z empiku całe to złomstwo. Tak więc od poniedziałku przez jakiś najbliższy tydzień nasze życie rodzinne będzie ograniczało się do wspólnych wieczornych spacerów z atamanem. Przez tydzień, bo tyle zazwyczaj trwa okres euforyczny, czyli granie do obłędu. Ale za to mam spokój z gotowaniem. Je co jest pod reką i nie kaprysi, tak go pochłania doskonalenie technik walki i czarów. Co do spacerów, to Medzio doszedł do wniosku, ze naszemu dziecku poświęca zbyt mało czasu. A stało się to po.Że wszyscy nas odrzucają, pokazuja palcami i nie chcą pozwolić na adopcje dzieci. Najwiekszą krzywdę - jak to bywa najczęściej - robimy sobie sami poprzez ciągłe udawadnianie przed światem jak w nas samych jest mało z geja. Co więcej sami tworzymy podziały na męskie macho i te bardziej lub mniej przegięte "cioty". Na tych co z środowiska i z poza. Na tych co chodzą i rzną się w parku jak i na rodzinnych domatorów. Na starych i młodych, którzy z reguły sa odrzucani.

Inność zawsze jest niewygodna i zawsze.

Deine Bild ist sicher... ich trags in mir...uber 1000 Meere...

Mu przymierzalnię. Skierowała się do kasy.
- Polecam się na przyszłość- krzyknął za nią i wszedł z naręczem ubrań do właśnie zwolnionej przez dziewczynę kabiny.
Zuza zapłaciła i skierowała się do wyjścia, gdy do oczu rzuciły jej się męskie spodnie. Wisiały na wieszaku i były fenomenalne. Miały urocze dziury na kolanach i były całe czarne. Zuza przyjrzała się im z ciekawością.
- Farbowaniec chyba takie lubi- mruknęła do siebie. Podeszła do wieszaków i zaczęła grzebać w.To nie przeszkadza jej w posiadaniu własnego „stada” chichoczących blondynek, które są w nią wpatrzone jak w lustro. Mimo tego, że jest tak chuda, zawsze miała wzięcie wśród chłopaków. Zastanawiające, jak ona to robi. Może ten naiwny wyraz twarzy i granie słodkiej idiotki tak działa na facetów. Granie. Bo w rzeczywistości jest i zawsze będzie fałszywą suką. Egoistyczną i sprytną. I nie może sobie darować, że już nie chodzi z Tomem. Pluje sobie w brodę, że zerwała z nim przed tym, jak osiągnął.

DizetAJidiZetajSI

Dla ludzi z biednych regionów świata, wszystko, co jest związane z białym człowiekiem nosi znamiona bogactwa. Pamiętam, gdy podczas podróży po Nikaragui okradły nas dzieciaki, gdy spaliśmy na plaży. Zabrali nam zniszczone śmierdzące sandały rozmiar 45 (tam męskie rozmiary sięgają do 41, może 42), śpiwór (a było to nad Pacyfikiem, gdzie raczej noce nie należą do zimnych), puste opakowania po kosmetykach i inne drobne rzeczy, które im się nie przydadzą. Nie sądzę też, żeby ktoś chciał to kupić. Ale rzeczy.Musi byc ładna, aktor przystojny (i chodzić w garniturze). Skutkiem tego wszyscy się upodabniają do fotoszopa i bardzo rzadko trafia się jakaś osobowość sceniczna. W Hollywood aktorzy wydaję się bardziej wyraziści, co zresztą odbija się również w ich graniu i sposobie prowadzenia postaci. Ambitne kino europejskie (a nawet nie tylko) nie boi się obsadzać filmów aktorami charakterystycznymi. Ryzykując czasem nawet z ludźmi bez doświadczenia aktorskiego. I powiem szczerze, że jestem fanką takiego.

8BALL

Się wylegiwali :P


czerwone kinole, wzrok nieobecny... czyli vivat intensyność nocna :D


marysia i jej herbatka...


herbatka i aga...


nie ma to jak porządna zupka bejbe :D


męskie picie coli z lodem :P /komandos & grześ/


nocne szaleństwa chłopców... :) po wybiciu komarów przyszedł czas na sesję zdjęciową i prężenie mięśni :D


muuuuuuah /grześ & aga/


frywolna agnieszka.Nagrzanym balkonem i popiołem w kominku...
eh tego było za wiele i jeszcze bardziej zwolniłam to człapanie z gazetką i chlebkiem pod ręką... a przed oczami przewijały się nasze wyprawy po arbuza, gotowanie ryżu, nocne opowieści przy świecach i granie w siatkę w salonie... niezapomniane chwile, a przecież tak niewiele trzebabyło żeby znaleźć się właśnie tam...

rany jak my wszyscy już starzy jesteśmy... :(

większość ma już prawko i na imprezy zajeżdża furami, już.