O czym chcesz poczytać na blogach?

Mesjasz

[Secret Society] Are You afraid?

Krzyczą "Mesjaszu! Tyś jest jedynym mądrym! Sprowadziłeś światło na stolicę! Chwalmy mesjasza! Chwalmy mesjasza!". Imperialny szklaż, najstarszy mieszkaniec Nieistniejącego Królestwa, poddaje się władzy mesjasza. Krzyczy "Chwalmy mesjasza! Chwalmy mesjasza!" Odcinając sobie jęzor szklanym ostrzem. Mesjasz Dominuje. Mesjasz jest zadowolony. Mesjasz wysyła swoje armie na plemię żyjących w zgodzie z naturą pogan. Przewodzi im Doppelganger. Przedzierając się przez bezlitosną puszczę traci całe swoje wojsko, jest odarty z szat i transmutuje w jedyne co widzi. W Wieczną Wierzbę i pozostanie nią do końca znanego im świata. Mesjasz we wściekłości samotnie wyrusza w puszczę. Odnajduje plemię. Odnajduje tam Adama i Ewę. Dobywa najbardziej splugawionego sztyletu i rzuca się na tańczących pogan. Zatrzymuje go ręka Boska, mówiąc iż żadna broń znana mesjaszowi nie zada im krzywdy. Krzyczy mesjasz do nieba. Wściekłość roznosi jego czaszkę, trawi jego trzewia, krzepi krew. Zastyga on w kamiennym grymasie wściekłości w zgliszczach Zapałkowej stolicy. Przestrzeżcie się młodzi, mesjasz miał własną wolę ponad wolę natury, a teraz jest tylko drogowskazem na zapomnianej drodze...
skomentuj (2)


2012-03-08 22:49:43
Pro.

POROZMAWIAJMY O PANU JEZUSIE CHRYSTUSIE! Napisz do: RLCh, Fabryczna 18, 98-400 Wieruszów, Polska

Państwa Dalekiego Wschodu, zwłaszcza Iran! (Dn 11, 36-45)WIELKI NACISK Co pisze Biblia o tym, jak zmierzą się owe siły? Otóż powiada ona, że konfederacja 10 państw zostanie podporządkowana dyktatorowi zwanemu Bestią (Ap. 13,1-10). Konfederacja ta zajmie miejsce USA jako gwaranta niepodległości Izraela. Bestia podpisze siedmioletni układ z państwem Izrael, w tym czasie prowadzonym przez niezwykłego człowieka, który będzie popierał interesy Bestii w Izraelu (Dn 9,27). Jest on zwany bądź fałszywym Prorokiem, bądź fałszywym Mesjaszem, bądź też Antychrystem. To on zbuduje Trzecią Świątynię w Izraelu. Będzie on prawdopodobnie czymś w rodzaju żydowskiego Ajatollaha Chomeiniego (Dn 11,36-39). Według Biblii, ‘pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów’ (2 Tes 2,9; Ap 13,11-18). Układ siedmioletni zostanie zerwany po 3 i pół roku, kiedy to europejski dyktator niespodziewanie zażąda boskich honorów. Zarządzi on zakazanie wznowionego rytuału i kultu mozaistycznego w Izraelu i siłą wprowadzi kult idola (idolatrię) wśród Żydów i mieszkańców wskrzeszonego imperium rzymskiego. Kult ten.

Luźne przemyślenia

" zabrakło "Wszystkim zaś niepokutującym ogłaszam, że grzechy ich są im zatrzymane."

Zdziwiłem się bardzo ale ponieważ nabożeństwo było uroczyste, konfirmacyjne (coś jakby pierwsza komunia w KRK) pomyślałem, że to święto i po co straszyć konfirmowane małolaty. Po nabożeństwie spytałem proboszcza o ten szczegół i dowiedziałem się, że już od roku liturgia luterańska wywaliła to zdanie bo "po co straszyć - nabożeństwo ma być pozytywne".

Dla proboszcza ta zmiana to coś pięknego - ale ja w tym widzę ładującą się do Kościoła herezję uniwersalizmu zaprawioną ohydnym postmodernizmem.

Fuj!

Grupy tematyczne:

obserwator, kościół

Słowa kluczowe:

luteranizm, pokuta, spowiedź, kościół
Zobacz komentarze × Skomentuj strone
2007-05-31 19:11:05 Jezus Mesjaszem

1. Informacja

haron's blog

Strona główna mesjasz XX! w
Wśród nędznych domów i szarych ulic
Przeszedł właśnie On
Zakwitły kwiaty pod brudnym murem
I przestał śmierdzieć smog

Już ktoś Go sprzedał
syreny jęk

On stał bezbronny,
tak samotny
i nikt nie bronił Go
Ludzie płynęli
wszyscy obok
Wtopieni w miasta tło

Już Go zabrali
zamknęli drzwi

Dwa tysiąclecia na nową szansę
w uśpieniu czekał świat
Gdy przybył Mesjasz
nikt Go nie witał
zabrakło prostych słów

Umarła prawda
w królestwie kłamstw

I odszedł smutny,
milcząc i płacząc
na drodze opadł kurz
Nad horyzontem
zgasła gwiazda
i zapomniano Go

Dumni kapłani
sprzedali krzyż

Objawił się Mesjasz
Wyje wściekły tłum
Rzucają kamienie
Postawili krzyż
Sprzedali Mesjasza
Płacze za Nim tłum
Uklękli przed krzyżem
On nie słyszy jużale czy to jest mozliwe czy w naszym swiecie zdominowanym przez uzywki rozpusto jest miejsce dla tego.

Prawosławny Partyzant

Posted: 19/06/2011 in Syjonizm
0

Hierarcha oficjalnej (państwowej) Cerkwi Greckiej, Metropolita Pireusu Serafim, udzielający czasami prasie różnych, niepoprawnych politycznie, oświadczeń, opublikował na portalu internetowym „Amen.gr”, długi artykuł przeciwko judaizmowi. Walka z żydami i „potworem syjonizmu” jest jednym z ulubionych tematów Metropolity Pireusu, zauważa „Prawosławie i świat” Przyczyną niedawnej publikacji było stwierdzenie rabina Mordechaja Frizisa, który szczegółowo opowiedział jakie jest nauczanie żydów o tożsamości i nadejściu mesjasza.Mordechaj Frizis powiedział, że żydzi wierzą, że mesjasz będzie zwykłym człowiekiem, chociaż pełnym chwały i potęgi.


Według rabina „mesjasz nie będzie miał mocy Bożej, ale będzie największym religijnym, politycznym i wojskowym przywódcą, jak Mojżesz, wybrany przez Boga”.
W odpowiedzi na te słowa, grecki Metropolita Serafim przypomniał greckim czytelnikom, że żydzi dogłębnie zniekształcili Stary Testament Talmudem i Kabałą, w której jest napisane, że Bóg jest „absolutną nicością” a stworzenie świata żydzi rozumieją jako stałe stwarzanie z tej „nicości’.