O czym chcesz poczytać na blogach?

Merry christmas everyone

m a r i a s h a r a p o v a - Onet.pl Blog

6 *Jest już dużo ale ciągle mało*

24 grudnia 2009
Merry Christmas Everyone!!:)*
Sezonie 2010 była numerem 1 w rankingu,wygrała wielkiego szlema,nie męczyły ją kontuzje i grała,grała,grała, i wygrywała!!! :):):)


"We wish you a Merry Christmas;
We wish you a Merry Christmas;
We wish you a Merry Christmas
and a Happy New Year!!!"

 

 


 

Blog Kikunia6

Christmas Everyone!

Komentarzy: 0 Merry Christmas.... :) 2007-12-24

Hey  i zarazem Wesołych Świąt!
Dzisiaj.

Historia Julii Holden - Onet.pl Blog

Hej!! Sorry że taki krótki, ale nie mam coś weny. Zbliżają się święta i troszkę mi odpierdziela. Dla przykładu. chodzę po szkolę i śpiewam Merry Christmas Everyone lub Last Christmas nawet na lekcjach! Tak wiem, jestem zdrowo powalona, ale jak to mówi moja przyjaciółka Sara- bywa:) A więc tak liczę na komcie i.

lorena15

Tak się cieszę i nie tylko dlatego że do budy nie będzie trzebabyło iść poprostu lubię rekolekcje i cały ten czas przedświąteczny:D Super będzie w czwartek za tydzień:D. Jak ten czas leci Sandritta racja racja:D:D. To ja kończę buśka dla wszystkich. "Show me love" :)) Słucham Tatu:D. Pozdro:* for everyone:*

Że wypalą:). Na polu mam piękną..ZIMĘ!! Pełno jest śniegu wszędzie i czuję się jakby nadciągało co najmniej Boże Narodzenie:D Hehe. I tak sobie śpiewam- Merry Christmas Everyone:D A tak to w życiu prywatnym hmm no nie bardzo na tym blogu mogę pisać o tym bo jeszcze ktoś nieodpowiedni to przeczyta...Z reala...Jest ok,.

Szok Kulturowy

(w związku z czym niektórzy miejscowi uprawiali jogging w dlugich spodniach ;)), tymczasem w Warszawie śnieg i mgła.

Merry Christmas everyone...

17:22, kinkygirl ,.

Upadła moralność pani_scenograf. - Onet.pl Blog

Naukę angielskich słówek, ani na średniowieczne misteria. Pani od angielskiego bez problemu się zgodziła. Darliśmy się na pół szkoły.. "Last Christmas", "Merry Christmas Everyone" i inne. Fizyczka, geograficzka i matematyk niestety, pomimo usilnych starań nie dali się namówić. Jednak zmorą całej klasy jest język polski -.