O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Merlin

Przygody Merlina - Onet.pl Blog

Część Druga(Beauty and The Beast: Part Two)

7.Łowca Czarownic(The Witchfinder)

8.Grzechy ojca ( Sins of the Father)

9. Pani Jeziora (The Lady of the Lake)

10. Słodkich Snów (Sweet Dreams)

11.Przebudzenie Czarownicy( The Witch Quicking)

12.Ognie Idirsholas( The fires of Idirsholas)

13.Ostatni władca smoków ( The Last Dragonlord)

koniarkaaga (18:55)
Skomentuj mnie
SEZON 1


Sezon 1 Przygód Merlina został wyemitowany, na angielskiej stacji między 20 września a 13 grudnia 2008r, a na.

Historia założycieli Hogwartu oczami Percy'ego - Onet.pl Blog

Najważniejsze... - wyjaśnił Percy. - ...Zapewne teraz inaczej się czujecie. - dodał. Cała czwórka spojrzeli po sobie.
- Co mamy zobaczyć? - spytał Salazar.
- Jak mamy się czuć? - oparł go Godryk.
- Każde z was ma jakąś cechę charakteru, którą się odznacza w codziennym życiu. Po tej dawce magii, którą dała wam Helga uzyskaliście większość moc. - wyjaśnił.
- Każde z was ma swoją określoną cechę charakteru, którą się odznacza. Powiedzcie nam: jacy jesteście? - spytał Merlin. Czwórka młodszych wpatrywali się  w nich z nieukrywanym zdziwieniem w końcu Helga pierwsza się odezwała:
- Jestem bardzo uczynna i pilna. Przyjaźnię się z każdym. Pomagam wszystkim w każdej sytuacji. - oświadczyła.
- I oto chodzi. Cechy: Pilność, uczynność, przyjaźń, pomoc... - wyjaśnił Merlin. - Roweno, a ty? - spytał.
- Ja jestem bystra. Lubię łamigłówki. Sądzę, że chodzi tu nie tylko o cechy charakteru, ale nasze zdolności magiczne oraz fizyczne. -.

Artur x Merlin - Onet.pl Blog

Oderwali się od siebie. Przełknął rosnącą gule w gardle i chrząknął. Teraz Artur go zauważył. Wyraz jego twarzy wyraźnie wskazywał,że jest zdziwiony. Gwen odchrząknęła cicho.
-To ja już pójdę-powiedziała i wyszła.
Pierwszy odezwał się Artur.
-Słyszałem,że miałeś dzisiaj nie przyjść-powiedział lekko zmieszany.
-Tak,al jednak przyszedłem-odpowiedział Merlin,siląc się na spokój.
Podszedł do stołu,na którym leżały zbroja,miecz,tarcza i hełm. Założył to wszystko na księcia nie odzywając się przy tym ani słowem czym irytował Artura.
-Co do tego co się wczoraj stało-zaczął,ale Merlin mu przerwał.
-Zapomnijmy o tym.
Nie odrywał przy tym wzroku od okna,za którym roztaczał się widok na cały Camelot.
-Teraz,panie musisz zająć się Gwen-dodał,nadal na niego nie patrząc.
I wtedy Artur wreszcie zrozumiał. Chłopak widział pocałunek,który został na nim wymuszony. Stanął przed Merlinem i złapał go za brodę,zmuszając go żeby spojrzał mu w oczy.
-Jeśli widziałeś wszystko to musiałeś widzieć też,że to nie ja zacząłem,i że nie chciałem tego-powiedział,patrząc w hipnotyzujące oczy swojego sługi. Ten nic na to nie odpowiedział,tylko odwrócił wzrok. Książę westchnął i.

endorfinka.blog

Taka potrzeba duchowa. Po co ja mam z człowiekami rozmawiać? Skoro tak mnie te rozmowy zaskakują, a w efekcie finalnym i tak nie wiem o co właściwie chodzi.

skomentuj (0)

Miłość jak wino... 2011-09-11 20:25:12

Czasem sama nie mogę uwierzyć w to, jak szybko świat się zmienia. Mój świat, który mnie otacza. Jednego wieczoru wszystko może się mienić, a ludzie tak na prawdę nie zdają sobie z tego sprawy, nikt o tym nie myśli.
Jeszcze tak nie dawno spotykałam się z Merlinem i przecież długo walczyłam o to, żeby zmienić coś w tej relacji. W końcu się poddałam bo uświadomiłam sobie, że to jak walka z wiatrakami. Tak na prawdę jeśli ktoś w taki sposób podchodzi do drugiej osoby jak Merlin podchodził do mnie i jeśli tak długo w taki sposób traktuje się drugą osobę, to z każdym dniem coraz bardziej ma się świadomość jaka ta osoba jest. Nie ma miejsca na zauroczenie, nie ma czasu na lewitowanie nad ziemią bo zostaje się na starcie sprowadzonym do parteru. I nawet jeśli od początu przez jakiś czas wierzy się w to, że będzie inaczej, nawet jeśli nie chce się widzieć ani.

Wampiry, Wilkołaki, Czarodzieje itp. - Onet.pl Blog

Koniec świata w 2012 roku.
Ludzie wierzący w to powołują się na tajemniczy kalendarz Majów kończący się na dacie 21/22.12.2012. Oprócz tego koniec w tym dniu zapowiadali Egipcjanie i Fenicjanie. Europejczycy także maczali palce w międzykontynentalnej propagandy (rany jak to brzmi -.-). Nostradamus, Patrick Geryl, ojciec Pio i wielu innych.
Słyszałam też coś o przepowiedniach tego zeschizowanego staruszka Merlina i pewnej wieszczki, której imienia nie wspomnę, bo zapomniałam (no chyba, że sobie przypomnę, to powiem). A już wiem! Matka Shipton! Co ciekawe także pewien program stworzony, by obserwować prawdopodobne zmiany na giełdach wyszła data 21/22.12.2012.
Wyjaśnijmy sobie kłamstwa Majów: kalendarz stworzono przewidując zaćmienia księżyca na całe 1000 lat. Ten śmieszny ludek wspominał również coś o plamach na Słońcu... Ale zaraz zaraz. Czy Majowie mieli czym oglądać Słońce? Mieli choćby lunety, szkiełka? Odpowiedź jednoznacznie.

James Black- podr. Historii Magii - Onet.pl Blog

   KamieńFilozofów pojawia się w wielu doniesieniach historycznych, ale jedynyKamień, który istnieje do dziś, jest w posiadaniu pana NicholasaFlamela, który w ubiegłym roku obchodził swoje sześćset sześćdziesiątepiąte urodziny, prowadzi spokojne życie w hrabstwie Devon, razem zeswoją żoną Perenellą .”


 
Według wersji dla mugoli, Flamel umarł 23 marca 1417 roku i został pochowany w kościele Saint-Jacques la Boucherie nieopodal swego domu. Jednak my, czarodzieje znamy resztę tej historii.

James Black
skomentuj

06 kwietnia 2010
Lekcja 10 : Merlin

I love you not only who you are you but for who I am when I'm with you - Lily i James

Szyję. Z trudem się odsunął, tylko na chwilę – Nie, na pewno nie trzymasz mnie na dystans.

- Jesteś niesprawiedliwy – powiedziała rozbawiona, zatrzymując się nagle – Jestem zmuszona stanąć w obronie April. Jako jej kuzynka, nie zgodzę się na… Właściwie, to ona nie szła z nami?
Remus rozejrzał się dookoła. Kiedy wychodzili, mógłby przysiąc, że April szła z nimi. Był niemal pewny, że szła tuż za nim. Tymczasem po dziewczynie nie było śladu.
- Wydawało mi się, że z nami szła – stwierdził powoli, trochę ogłupiały – dałbym sobie różdżkę zabrać, że z nami była!
- Merlinie, zgubiliśmy April! – krzyknęła histerycznie Maddie – Ta sierota pewnie zaraz wpakuje się w jakiś kłopoty! Wujek mnie zabije…
- Spokojnie, znajdzie się – powiedział z powagą, myśląc gorączkowo. Kiedy ostatnio ją widział?

April sięgnęła po omacku do miski z chrupkami kukurydzianymi, drugą ręką przerzucając ze znudzoną miną ostatni numer Czarownicy. Do grodu weszła Ora, podeszła do córki i postawiła przed nią szklankę z sokiem i słomką.
- A gdzie Maddie? Myślałam, że będziecie się uczyć.
- Maddie jest zajęta – powiedziała z uśmiechem dziewczyna –.

Merlin online

wasp - Onet.pl Blog

Os slowa do slowa poplynela rozmowa. Moj wybrany jest informatykiem wiec przy kompie spedza mnostwo za duzo czasu. jest stanu wolnego, ale malo skutecznie- przynajmiej jak narazie stara sie o jedna pania z pracy. Robie mu od paru miesiecy darmowa psychoterpie online, bo pani strasznie gra na jego uczuciach ale on swiata poza nia nie widzi. No coz, swiadomy wybor:) Poza tym stweirdzam ze informatycy sa dziwni. Mozna z nim pogadac jak z kolezanka: o modzie , o urlopie, zna wszystkie nowinki i plotki, wie jakie nowe perfumy wlasnie wypuszczono na rynek, i jakie nowe ksiazki pojawily sie w Merlinie.Spedzamy wieczorami mnostwo czasu bo  ona tam ciagle jest :) Dzis np zabil mnie zdaniem: ciekawe jakby wygladal swiat jakby wylaczyc internet?:) Dla mnie niestety bylaby to niepowetowana strata, bo nasza przyjazn dzieje sie wirtualnie. Czy chcialabym.

"Londyn? Nie ma takiego miasta!" - Onet.pl Blog

Fizyczną..,
Na dobrą sprawę basen minimum 3 razy w tygodniu wraz z ćwiczeniem nurkowania na co najmniej 12 metrów do przepłynięcia. Zabawne, coś, na co tyle lat nie potrafiłam się zdobyć - teraz trzeba będzie po prostu wyćwiczyć...

Mam nadzieję, że uda się rozpocząć jak najszybciej...

Ja mam kostium, czepek i okularki, ale Elf nie  ma...

Na razie czekam, aż on sobie kupi...

Mieliśmy kupić dzisiaj, ale zabrakło jakoś decyzji...
Może jutro,,,, a może online...
Kasztanowa Bogini (22:48)

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Kasztanowa Bogini(treść i ilustracje);
 

......::::::MADONNA FAN SITE ::::::...... - Onet.pl Blog29 July 2008
25 lecie "Madonny" !

27 lipca minęła dokładnie 25 rocznica wydania na rynku amerykańskim pierwszej płyty Madonny pt. "Madonna". Z tej okazji na www.merlin.pl cena płyty została obniżona do 21,17 zł

         Ellite Sites
  •  madonna.com
  •  Madonna Licious
  •  Madonna New Era
  •  Madonna Eyes
  • Icon-Madonna fan Club
  • Madonna Fan Club
  • Madonna Shots
  • Madonna Online