O czym chcesz poczytać na blogach?

Merck

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

Dbania o dobro nasze i o dobro nauki. W sprawę zamieszany jest nawet komitet noblowski i agenda rządowa USA (FDA). Tymczasem w przyszłości szczepieniem obejmie się dalsze tysiące Polek. To dlatego postanowiłem, że napiszę tekst poświęcony w całości temu zagadnieniu. Inne sprawy mogą poczekać. A więc zaczynamy.
2. Bulwersująca sprawa szczepionki na HPV.
Jest to szczepienie przeciwko wirusom mogącym wywołać raka szyjki macicy. Szczepionka ma nazwę handlową ‘Gardasil’ (w Polsce prawdopodobnie ma nazwę ‘Silgard’ jest produkowana przez korporację Merck). Sprawa bulwersuje tym bardziej, że tym preparatem szczepiono kilkadziesiąt tysięcy dziewczynek w Polsce (dane z 2009 roku) i planowane są kolejne, ‘obowiązkowe’ szczepienia.
Po pierwsze: szczepionka w tym wypadku jest niepotrzebna, ponieważ regularna diagnostyka cytologiczna i odpowiednia profilaktyka pomagają zwalczać tą chorobę w 100% przypadków. Jak? Jeśli wykonuje się badania regularnie, to można odpowiednio wcześnie usunąć powstające w macicy twory, które mogły by w przyszłości zmienić się w komórki rakowe. Choroba tato długi i powolny proces,.

Pokonać IBS

Lekarze przepisują na zjd antydepresanty, ponieważ ma to wpływ na perystaltykę jelit.

Owszem antydepresanty to leki głównie stosowane w leczeniu zaburzeń i chorób psychicznych, ale nie tylko. Jeśli lekarz-dajmy na to rodzinny czy też gastrolog przepisuje ci leki, robi to nie ze względu na twój stan psychiczny, ale głownie jelita, ponieważ uważa się, że "leki te zmniejszają odczucie bólu dzięki wpływowi  na aktywność połączeń nerwowych między rdzeniem kręgowym i korowymi drogami aferantnymi z jelita" ( źródło: The Merck Manual, Podrecznik diagnostyki i terapii, wydanie trzecie polskie). Ponadto "przyczyn licznych objawów, występujących w zespole jelita drażliwego i związanych z zaburzeniami perystaltyki jelit, upatruje się m.in. w upośledzeniu motorycznych, sensorycznych i wydzielniczych funkcji układu pokarmowego. Obecnie wiadomo, że ważną rolę w regulowaniu perystaltyki i percepcji bólu w przewodzie pokarmowym odgrywa serotonina (5HT). Naukowcy wykazali ostatnio, że nieprawidłowe poziomy 5HT i/lub upośledzone przekazywanie sygnałów mogą wiązać się z występowaniem licznych objawów zespołu.

Razem dotrwamy do następnego dnia.


karolinawojciechowska29@wp.pl


Blog-poradnik, lek. Bogdan Szymczyszyn - Onet.pl Blog

Prominentny specjalista anestezjolog sfingował dane użyte w swoich publikowanych szeroko pracach, które ukazywały korzyści ze stosowania środków przeciwbólowych produkowanych przez znane amerykańskie koncerny.

Naukowiec, dr Scott S. Reuben, zatrudniony w Baystate Medical Center w Springfield w stanie Massachusetts, fałszował dane do prac publikowanych w latach 1996-2008 w periodykach z dziedziny anestezjologii.

Reklamowały one takie popularne w USA leki przeciwbólowe jak Vioxx, produkowany przez Merck & Co., oraz Bextra wytwarzany przez Pfizer Inc. Oba są już wycofane z rynku. Reuben dowodził też korzyści z zażywania takich leków jak Celebrex i Lyrica, produktów Pfizera.

Reuben pisał także do federalnej Agencji Kontroli Leków (FDA), by nie zabraniała używania wspomnianych leków, gdyż są bezpieczne i skuteczne.

Jak się okazało, jego badania i wystąpienia publiczne były opłacane przez Pfizera.

Prasa amerykańska podaje co jakiś czas podobne przykłady korumpowania naukowców przez koncerny farmaceutyczne. Niedawno poinformowano, że wielu profesorów medycyny.

hpv.blog

Kiedy test wyjdzie pozytywanie i jesteś nosicielem(ką) wirusa i znasz jego typ możesz spróbować z nim odpowiednio walczyć.

W kolejnych arykułach postaram się zebrać informację na temat leczenia, szczególnie kłykcin kończystych.


A teraz lista sepcyfików z jakimi spotkałem się w leczeniu, a o których piszą ludzie na forach.
Tutaj znajdziecie tylko listę, którą będę uaktualniał. Szczegółowe informacje w oddzielnych artykułach.

-
Szczepionki Silgard (produkowany przez Merck Sharp & Dohme Ltd, a w Polsce dystrybuowany przez firmę MSD, działa przeciw typom wirusa HPV: 6, 11, 16, 18) i Cervarix (GlaxoSmithKline, przeciwko typom wirusa HPV 16, 18, 31, 45)  - dostępne w zasadzie tylko dla kobiet - ale o tym w innym miejscu.
Acyklowir/Heviran  - to ogólny lek antywirusowy przede.