O czym chcesz poczytać na blogach?

Mercedes 124

Moje pasje - Onet.pl Blog

To z domu nie chce mi się wychodzić i siedzę i czas spędzam z mężem.
Co jeszcze...
Zmieniliśmy autko :)
Sprzedaliśmy Cinquecento a kupiliśmy cudo o jakim marzył od dziecka mój małż. Spełniło się jego marzenie! Obecnie mamy Mercedesa 124. Wielkie bydle! Szukaliśmy auta dużego, rodzinnego. Auta bezpiecznego. Powoli myślimy o powiększeniu rodziny więc auto musi być duże i naprawdę bezpieczne.
Co jeszcze...
W październiku lub listopadzie staraliśmy się o kredyt na.

Everyone was young in the past - Onet.pl Blog

Nie do wiary....
Wpadło przelotem 13433
A dodało coś od siebie 124

Za nimi Jared, ale szybko został uciszony przez żonę. 
- Więc o której mam Cię odwieźć?- zapytał Matt otwierając przez dziewczyną drzwi swojego srebrnego mercedesa kabriolet. Katty wsiadła i rozejrzała się po wnętrzu. Uwielbiała kabriolety. 
- A co już Ci się marzy odstawienie mnie do domu?- zaśmiała się.

E-samochody blog

Udoskonalenia i mniejsze spalanie.
Podobnie jak w wersji sprzed zmian, w ofercie silnikowej Avensisa znajdują się trzy jednostki benzynowe Valvematic (1.6 132 KM, 1.8 147 KM, 2.0 152 KM), oraz dwie jednostki Diesla D-4D i D-CAT (2.0 124 KM, oraz 2.2 150 i 177 KM).

Historycznie najczęściej wybieranym silnikiem przez Klientów w Europie i w Polsce był 2.0 D-4D. To właśnie w tej jednostce inżynierowie Toyoty przeprowadzili najwięcej modyfikacji. Wrażenia z jazdy.

Tagi

Alfa Romeo Aston Martin auto benzyna bezpieczeństwo BMW Cars Cena ceny Fiat Ford Focus General Motors Golf hamulce historia samochodów honda internet kierowca kierownica limuzyna Mazda Mercedes Mitsubishi motoryzacja napęd nowy Opel opony oszczędna jazda paliwo Porsche prototyp Renault rynek samochodu samochody samochód silnik silniki spalanie SUV Toyota Volkswagen volvo wodór

Sama... - Onet.pl Blog

:)

Stara panna (13:56)
124 zł, jestem milionerką

Na siebie uwagę na każdym kroku.
Tylko zapominają o jednym-najważniejszym: dorosłośc wcale na tym nie polega. Nie chodzi o to, by mieć chłopaka w wieku 12 lat, chodzić na dyskoteki dla dorosłych, albo ubierać się niestosownie do swojego wieku.
Samego wieczoru byli parą. Od tamtego czasu nie doznałam ani dnia spokoju, aby nie usłyszeć o Adrianie. Jaki on dobry, jaki wykształcony, studiuje medycynę, ma mercedesa i duży dom.  To tak, jakby tylko wygląd zwewnętrzny i dobra materialne wchodziły w grę. Nie znałam Adriana osobiście, nawet go nie widziałam,.