O czym chcesz poczytać na blogach?

Meningokoki

ßářđžô ßářđžô ßářđžô ßářđžô ßářđžô ßářđžô gľůpí - Onet.pl Blog

Przypominam tez o naszej wspanialej akcji

 

i zachecam do nie pisania polskich znakow. :)

 

 

 

Pneumokoki
3 Rośnie wskaźnik głupoty...

18 grudnia 2007
Meningokoki!

Na początku chciałaby wszystkich Was przeprosić za...  !!! Cos ta dłuzsza nieobecnosc zle mi zrobila.
Więc... Nie bylo mnie oczywiscie przez PNEUMOKOKI! A dokladniej mowiac przez MENINGOKOKI! Pewnie sie domyslacie ze jest to nowa.

Nasz HLHS-ik - bloog.pl

Wykręciła rodzince niezły numer......Wszyscy strasznie się bali...Napędziła takiego stracha że szkoda gadać...Ale na całe szczęście wszystko dobrze się skończyło!!!Oby więcej takich numerów nie wykręcała!!!

 

A ja wczoraj byłem w Poznaniu w poradni szczepień.Z tymi szczepieniami to bywało różnie.Najpierw moja neurolog wypisywała zaświadczenia,że moge być szczepiony na to czy na tamto a potem potrzebna już była konsultacjia kardiologa i dlatego skierowano mnie do poradni.Tam była bardzo miła pani doktor.Przejrzała moja historię choroby i te szczepienia, które już mam.Dwie szczepionki mi odroczyła a kazała zaszczepić trzy inne,m.in. na meningokoki i przeciwko ospie...O rany...Czekają mnie znowu kłócia...I to chyba już po niedzieli...

Ale dobrze.że będę miał już szczepienia pod kontrolą specjalisty!Następna wizyta w poradni szczepień za pół roku.

 

Cały czas czekamy też za miejscem na turnus, na który chcieliśmy jechać 3 czerwca...Na razie jestem na liście rezerwowej i nic się nie zwalnia...

 

Aha i prosze wszystkich bardzo:trzymajcie kciuki za moja koleżankę Olę!!Razem z Olą byłem na dwóch turnusach.Ola ma 5 lat i w czwartek przeszła poważna.

emmene moi avec toi - Onet.pl Blog


nie świeciły.
ale naprawiłam je.
żeby było tak, jak powinno być.
bezpiecznie, bo idealnie.

zapomniałam, że jestem.
bo kocham.(17:19)
0.

12 grudnia 2007
wirus
"Ja, kiedy usta ku twym ustom chylę,
nie samych zmysłów szukam upojenia,
ja chcę, by myśl ma omdlała na chwilę,
chcę czuć najwyższą rozkosz -
    - zapomnienia..."


prześladuje mnie natrętny wirus.
wyjątkowo złośliwy.
pneumokoki i meningokoki są przy nim niemalże słodkie i niewinne.
nieszkodliwe.

rozpala tkanki.

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

1.60%

MEASLES, MUMPS AND RUBELLA VIRUS VACCINE, LIVE (MMR) (odra, świnka różyczka)

201

20.08%

MENINGOCOCCAL POLYSACCHARIDE VACCINE (MEN)

11

1.10%

MENINGOCOCCAL VACCINE (MENACTRA) (MNQ) (meningokoki)

23

2.30%

PNEUMOCOCCAL VACCINE, POLYVALENT (PPV) (pneumokoki szczepionka)

27

2.70%

♥♥♥ Aron ♥♥♥ - Onet.pl Blog

I 05:30) i to przez sen.Domaga się picia w nocy-więc jak tu rozwiązać ten problem??No i nie powinno się stosować smoczka.

5.Chodzenie.Nasz Syn jeszcze nie chodzi, ale Pan doktor powiedział,że każde dziecko ma swój rytm i każde chodzi wtedy kiedy jest na to gotowe.Ma jeszcze na to czas.U niektórych dzieci trwa to nawet do 18 miesiąca.Zbadał ruchy A-J i powiedział,że dobrze się rozwija.A na chodzenie musimy jeszcze poczekać.Więc czekamy :-)

-------------------------------------------

 

a u nas pogoda paskudna :-(

deszcz deszcz i jeszcze raz deszcz.Widzę,że pogoda nie odpowiada naszemu Synkowi.Jest bardzo marudny i wszytkim się nudzi po minucie.

 

serdecznie pozdrawiamy

 

b (00:07)
3 mały bukiecik

09 lipca 2007
szczepienie-MMR oraz Neis-Vac C

dziś byliśmy na szczepieniu przeciwko:odrze-różyczce-świńce-->tzw MMR oraz na meningokoki Neis-Vac C.

Bardzo przeżywam każde jego.

Rosomakowo - Onet.pl Blog

Po innych dzieciach, a ja dowiedziałam się, że Młody po śniadanku wypija herbatkę po kolegach (dzieci dostają tylko pół kubeczka, dla niektórych to za mało, dla innych za dużo, co zostanie jednym, wypijają drugie).

Szczoteczki i pasty do zębów mieszkają na półce w łazience. I na tym się kończy. Nie udało mi się dowiedzieć od Młodego, kiedy ostatnio czyścili ząbki w przedszkolu. Jedna z mam stwierdziła, że to nawet lepiej, bo przeraża ją myśl o tym, że dzieci wymieniają się nie tylko pastami do zębów, ale i szczoteczkami. Dobrze, że nie widziała, jak dojadają po sobie zupki.

Zastanawiałam się, czy nie przynieść do przedszkola plakatu "Nie dawaj gryza, nie dawaj łyka..." zrobionego w ramach kampanii stop meningokokom, ale w sumie może panie w przedszkolu mają rację, a dzieci w ten sposób uodparniają się. Fakt, Młody, odpukać, dawno już nie chorował, tylko przynosi do domu te przedszkolne wirusy, które upodobały sobie mnie...

A w przedszkolu naprawdę jest fajnie. Jeszcze tylko chciałabym się dowiedzieć, co Młody miał na myśli mówiąc, że pani Dosia rzuca dziećmi. Na poobijane dzieci nie wyglądały, na całe szczęście.

 

Wiadomość z ostatniej chwili: pani Dosia właśnie się rozchorowała. Ciekawe, dlaczego.

 

 

 

 

Rosomaczka (11:50)

Proza życia

Czy sztuczną. Sztuczne są na kilka lat, no i nie trzeba pamiętać co roku o zakupie. Ta np. służyła mi z 10 lat, zanim padła. Tylko, że te, co widziałam są drogie i brzydkie ...  Prawdziwa też ma plusy ... Pachnie lasem :)

No, i nie wiem ... A jaki jest Wasz wybór w tym roku?

20:20, erzebet , Proza
Link Komentarze (13) »
niedziela, 09 grudnia 2007
Po szczepieniu ...

09.12.2007 niedziela

No, to udało się nam zaszczepić w piątek przeciwko meningokokom - szczepienia były finansowane dla 6-latków. Zapisy były właśnie w przedszkolu, szczepienie rzecz jasna, nie - w szpitalu.

I tyle, bo od wczoraj po miesiącu niechorowania Kicia zaczął kichać, dziś kaszle. Temperatury nie ma. Od wczoraj siedzimy w domu i nigdzie nie wychodzimy. Ja też mam areszt domowy, bo "Pan Mąż" studiuje. A poza tym soboty i niedziele zostały mnie przydzielone przez teścia, jako dni opieki nad dzieckiem ... Kicia nie pójdzie też jutro do przedszkola, bo jutro również jest mój dzień. Pójdziemy do lekarza na kontrolę, bo w sumie nie wiem, czy to efekt szczepienia, czy przeziębienie. W piątek w sumie w ogóle nie miał żadnych objawów. Był dokładnie badany. A od sobotniego rana katar.