O czym chcesz poczytać na blogach?

Memphis slim

Blog Batimenus

Raperzy XXI w 2007-01-05 Justn Timberlake
Justin Randall Timberlake (ur. 31 stycznia 1981 roku w Memphis, USA) – amerykański piosenkarz i aktor, były wokalista popowego zespołu 'N Sync. Przyszedł na świat jako jeden z bliźniaków, jednak jego siostra – Laura Katherine – zmarła zaraz po przyjściu na świat. Jego.Raperzy XXI w 2007-01-02 Eminem

Eminem , właściwie: Marshall Bruce Mathers znany także jako Slim Shady, ur. 17 października 1972 roku w St. Joseph, Kansas City) – jeden z najlepszych amerykańskich raperów, aktor oraz producent muzyczny.

Urodził się w skrajnie ubogiej rodzinie szkockiego pochodzenia..

Blog paris1994

     
   Imię: Justin
   Nazwisko: Timberlake
   Pseudonim(y): --------
   Data urodzenia:
 31.01.1981
   Miejsce urodzenia: Memphis
   Stan pracy: piosenkarz
          Eminem:

   Imię: Eminem
   Nazwisko: ---------
   Pseudonim(y):
Slim, Shady
   Data urodzenia: 11.09.1972

Blues & Jazz - bloog.pl

W latach  ‘90  zaczął kierować własnym zespołem i nagrywać płyty pod własnym nazwiskiem. Stylistycznie wzorował się trochę na  Pinetop Perkinsie  jednocześnie słuchając nagrań  Ray  Charlesa i Memphis Slima oraz przyjaźnił się z  Otisem Spannem .

Maxwell przez dwa lata ( ’70 ) , grał z  Freddie Kingiem  i James Cottonem od 1977 do 1979.

tribute-to-bp blog

Nie mogą śpiewać bluesa. Nie pasują wtedy wstawki o śmierci, są za młodzi by umrzeć. Dorośli śpiewają bluesa. W bluesie, dorosłość znaczy być wystarczająco starym, by dostać krzesło elektryczne, jeśli zastrzelisz człowieka w Memphis.

7. Bluesa można śpiewać w Nowym Jorku. Hawaje czy jakiekolwiek miejsce w Kanadzie odpadają. Chicago, St. Louis i Kansas City to nadal najlepsze miejsca na bluesa. Nie możesz śpiewać bluesa tam, gdzie nie pada.Spragniony i prosisz o wodę - to jest blues. Inne akceptowane napoje: tanie wino, whisky albo burbon, mętna woda i paskudna czarna kawa.

14. Absolutnie nie pasują:
a. Perrier
b. Chardonnay
c. Snapple
d. Slim Fast

15. Gdy śmierć zdarza się w tanim motelu albo od strzału z dubeltówki, to jest to smierć bluesowa. Odpowiedni jest też cios nożem w plecy od zazdrosnego kochanka, śmierć na krześle elektrycznym, zapicie się na.