O czym chcesz poczytać na blogach?

Memo

Blog przeniesiony!

Kinomana na Gdzie jest Nemo:):) A Marta walneła zamiast Nemo Memo hih:P:P I tek tera na nią wołamy:):) hih
Dzisiaj było nawet spokos w szkole:D:D Po budzie z Kaśką Ka :] poszłyśmy na górke przed budą:D:D i tam jakieś kolesie (nie ujawnie nazwisk:P:P) nas zaczepiali;) tak szczególnie to Kasie... hahaha :D:D Zrzucali nas deby z górki:[:] heh
W piątka mamy zamiara siem wybrać na pizze ja Memo Megi Bacha i Wina :D:D bedzie zlewa :D:D jeszcze nie wiemy gdzie i o której:]:]
A w czwartka jest DYSKOTEKA !! hihi niestety trza sie przebrać za kogoś :(:( ale ja Memo Megi i Bacha przebieramy siem za Facetów w czerni:]:] haha :]:] bedzie fajnie :]:] a przed dyską bedziemy przed budą zbierać piniążki na Świąteczną Orkiestre:P:P i serducho układać:):)
A jutro mamy 2 kartkówki ;(;( z anglika i z matmy ;(


Chyba mi siem komputeros zawirusił :|:|

Buuuuuuu

A teraz musze znosić jakąś dziwną muze

którą słucha moja dziwna siora

chyba jakiś BLOODHOUNDGANG

coś mi sie coraz bardziej podobają te ich piosenki

ale oni do jedniej mają taki.

Love RBD - Onet.pl Blog

Po USA i Meksyku tego roku.- Poncho zawsze kochał Anahi. To tłumaczył, dlaczego nie umie utrzymać żadnego związku dłużej niż 3 tygodnie. Wspólna trasa spowodowała, że ich wielka przyjaźń przerodziła się w wielką miłość- deklaruje znajomy Herrery. Nie od dziś wiadomo, że Poncho zawsze wspierał Anahi, uczestniczył w jej rodzinnych uroczystościach i towarzyszył jej na wakacjach...Sami zainteresowani nie komentują doniesień dziennikarzy. Fanom "Los A" pozostaje czekać...
   
Podczas pracy na planie Dulce związana była z Poncho i bramkarzem, Memo Ochoą. To w ramionach odbitego koleżance Ochoi znalazła pocieszenie po zakończonym półrocznym związku z Herrerą. Już wtedy media obwiniały Anahi o rozpad związku Dulce i Poncha.
 
  

Beatka (11:44)
2 Staracie się:)

16.

_.-+***+-._.-+*REBELDE*+-._.-+***+-._ - Onet.pl Blog

By wynieść córkę na wyżyny sławy. Z reklamówek Dulce szybko trafiła do Televisy, gdzie jako 6 latka debiutowała w "Ulicy Sezamkowej". Następnie przyszła pora na telenowele i udział w "Clase 406" oraz "Zbuntowanych". Podczas kręcenia pierwszych odcinkow Dulce i jej były chłopak, Alfonso Herrera postanowili dać sobie ponownie szansę. Szybko jednak pożałowali swojej decyzji. Para rozstała się po pól roku w niemiłej atmosferze.

ZŁODZIEJKA CHŁOPAKÓW

Dulce szybko znalazła pocieszenie w ramionach... chłopaka koleżanki, piłkarza Memo Ochoyi. - To bardzo niezręczna i dziwna sytuacja. Dulce to moja przyjaciółka. Co się stało, to sie nie odstanie, staram się, by mnie ta sprawa już nie dotyczyła. - komentowała w wywiadach poszkodowana Fernanda Polin. (Raquel z "Zbuntowanych") Dulce i Memo stali się na krótki czas ulubioną para dziennikarzy. - Ja i Memo jesteśmy za młodzi na poważne decyzje. Wciąż jestem dziewicą - opowiadała gwiazdka w wywiadach, stając się tym samym wzorem grzecznej nastolatki. Nie wszyscy jednak dowierzali wyznaniom osoby, która pytana w wywiadzie o pierwszego papierosa stanowczo.

Podróże z Mamą i Tatą

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
 
2 Comments

Posted by Podroże z Mamą i Tatą w dniu Marzec 12, 2012 in W domu, Wrocław

 

Tagi: dotyk, eksepryment, humanitarium, węch, zabawy ze zmysłami

2 odpowiedzi na „Ogrody Doświadczeń we Wrocławiu i zabawy zmysłami

  1. Magda

    Marzec 12, 2012 at 12:37 pm

    Wow! bardzo spodobał mi się pomysł na memo zapachowe z pewnością wypróbuję z rodzinką! Również serdecznie polecam wycieczką do.

Świat :..Rebelde:.. i ::.RBD::> - Onet.pl Blog

Z Alfonso. Rozstali sięz powodu różnic między nimi, a Dulce stwierdziła, że coś się wypaliło.Sam Poncho traktował to chyba mniej poważnie. Jaka jest prawda wiedzątylko oni sami.Poncho powiedział w jednym z wywiadów, że to była„miłostka”. A po rozstaniu: „Rok w milczeniu” cokolwiek miałoby toznaczyć... Teraz Dulce i Poncho są przyjaciółmi i nie ma między nimitego napięcia, które istniało jakiś czas po rozstaniu gdy unikalisiebie nawzajem.

Dulce i Poncho:
3. Memo Ochoa

Memojest meksykańskim piłkarzem grającym na pozycji bramkarza. Urodził się13 lipca 1985 roku. Na co dzień gra on w klubie „Club America”.
Dulzwiązała się z nim po rozstaniu z Poncho, pod koniec 2005 r. Dul byłaszczęśliwa w tym związku, nawet zakochana. Jednak rozstali się szybko,byli parą do kwietnia 2006 r., gdyż piłkarz zdradził Dulce, a gazetyopublikowały zdjęcia gdy namiętnie całował jakąś kobietę.

Dulce i Memo

Taraka-Autopromo

Można mierzyć skalą przewagi memów poziomych nad pionowymi.
Blackmore tłumaczy, czego tu nie będę streszczał, jak owa przewaga poziomych memów przekłada się na spadek kobiecych decyzji o urodzeniu dziecka, a w konsekwencji na zmniejszanie się ludności społeczeństw poziomomemowych.
W tym miejscu procesu wchodzą geny (czyli ich interes) niesione wehikułem memów pionowych, jako ich sług i narzędzi.
Scenariusz opisany przez Blackmore dzieje się w krajach Zachodniej Europy: tamtejsze populacje zmniejszają się, ponieważ młode kobiety wybierają służbę memom rezygnując ze służby genom. W powstała próżnię, a raczej społeczne podciśnienie, wnikają imigranci z Afryki i Azji, którzy mają to, czego nie mają Biali rdzenni Europejczycy: przewagę sprzyjających rozrodowi memów pionowych. Z niedokładnych (bo zniekształcanych przez ideologię politpoprawności) statystyk wynika, że w wielu krajach Zachodu poza-europejscy imigranci w dużym stopniu przechwycili przyrost naturalny, czyli mówiąc prosto, większość dzieci rodzi się afrykańska lub azjatycka. Na czele przyrostu ludności stoi islam, ponieważ posiada komplet memów.