O czym chcesz poczytać na blogach?

Meeting place

P R Z Y Z W O I T O Ś Ć

P pisze:

Summer’s Cauldron
Grass
The Meeting Place
That’s Really Super, Supergirl
Ballet for a Rainy Day
1000 Umbrellas
Season Cycle
Earn Enough for Us
Big Day
Another Satellite
Mermaid Smiled
The Man Who Sailed Around His Soul
Dying
.

Foto Wrocław

Foto cafe
Krok po kroku
Marek Krajewski
Niechciane
Tajemniczy Wrocław
The meeting place.
Twierdza Otwarta
Wroclawski.blo.pl
Wrocław Fotolog
Wrocław Weekly

sup?

Ale zdjęcia to przy dobrym wietrze jutro będą...

Wiatr jednak był zły

Link 15.12.2008 :: 23:21 Zapodaj komenta (4)

Powiało geografią, polskim i historią.

The meeting place

Link 16.12.2008 :: 18:25 Zapodaj komenta (6)

Wroclove


W sensie koncert. A potem niekoncert.Street artMac, w.

ap blog

Nastoletnim:S
Wogóle wczoraj wchodze na gg, a tu... Jumi dostępny! Przyjechał pajac jeden ze Słupska:D Ale nie na długo. Wraca tam potem studiować, pracować i pielęgnować miłość. Ale luz. Rzucił hasło, że trzeba skrzyknąć ekipę na jakiś meeting. Dałam cynk m.in. RTG i KuBie i ci próbowali się ugadać, ze mną, bo chyba zrozumieli, że chcemy się spotkać jaknajszybcie, dzisiaj zaraz i wogóle, a ja tylko powiedziałam, że zaistniała taka opcja... No i śmiesznie było, bo tu jakieś.KAROLINĘ I MARY, CHOĆ JE PRZEDE WSZYSTKIM, ALE CAŁĄ KLASĘ, KTÓRA ZORGANIZOWAŁA TO OGNISKO.
Wiem, że jestem głupią suka, która nie myśli co robi i z którą lepiej wogóle nie gadać i się nikomu nie dziwię.

Pewnie w pobliżu placu nie mam się już co pokazywać. Też siebie pomału przestaję lubić. I choć, znając życie, świat i ludzi, nikt nie wierzy w szczerość tej, notki to i tak wyznam, że żarty żartami, notki notkami, ale tak naprawdę, to ja jestem świadoma tego,.

_____sza // coś na pewno Jest______________________ +[me, myself & I]

Dodalam,ze dzis, zmusozna bylam podstawic krutkiemu moją BIEDNĄ, SCHOROWANĄ, POOBIJANA nożkem pod twarz krutkiego,ktory nie byl zbyt mocno z tego zadowolony,hehe... bo poobijalam sie wychodzac z basenu. A ble :))
O,rembło mi sie cos,hehe... dzis , na plascie, Agata mowi,ze rysujemy swoje twarze,wiec ja mowie,ze to glupie i takie tam,a po chwili Tom wylatuje z txt'em...: Wiem!Ja narysuję Magdę!Ona ma łeb jak sklep!! hehehe,milo :)))
Idem tworzyc... a,remblo mi sie,ze dzis z kumplami zawziecie.

skomentuj (2)

wawa --> na rządanie Karoli :)

Jak widac na wstepie,nie wiem,czy prawidlowo napisabym, karola domagala sie usilnie,zebym cos o Wawie napisala:) Od czego zaczac?:)) Byl to meeting ludu z Chatmani :) Taki small... hmm,kupilam sobie butyyyyy :)) Etnisy,hihihihi, nie wazne,za troche przyduże:)) Ale nie bylo moje rozmiaru,no, byl jeden model, kolo nazwal je butami dla kochajacyh inaczej (biale z rozowymi dodatkami...) Nom,.

'...kształt życia zależy od dokonywanych wyborów...'

--No, no, no, no, don't phunk with my heart..--

I po tygodniu. Dziś było krótkie. Polski, przedstawienie bout Holokaust, rozwiązywanie kartkówki, film bout Auschwitz, garstka osób na plastyce i do domu. Niedługo dzień otwarty in our sql, a potem Teatr. Dużo jak na dziś dzień. Ale nie ma sensu się przejmować. Jak to powiedział to ktoś bardzo ważny, trzeba zachować pozory... bo ktoś tylko czeka, aż się potkniesz... I tak.
Ost powtórki do humana. Zero stresSu, eXam idzie idealnie, ost korki przed mat-przyr, ale chyba współpraca z Tomaszem
się przedłuży, stresS narasta, źle przespana noc. Exam chujowo dziwny, przewiduje zły wynik. To co najgorsze już za Nami... Meeting with Sonia's friend, zdjęcia, Dzień GrubasSa z Sonią
how 'sweeeet' hyhyhy! Powrót do rzeczywistości.. Rzygi i 'krew' w autobusie, H&M, KDT, wahania, the best kebab in the city, dyskoteka, której nie było. Po lekcjach KDT - white bluza,.