O czym chcesz poczytać na blogach?

Medycyna rodzinna

Oto cała ja - moje przemyślenia - bloog.pl

Parapsychologia

 • Reiki...
 • medytacje
 • prawie wszytsko o ...
 • znaki zodiaku,,imi...

cos dla ambitnych

 • ja tego pojac nie ...

medycyna Naturalna

 • Chirurgia Fantomowa
 • Dieta Kwasniewskiego
 • Dr kwasniewski za...
 • korzystaj z rozwagą
 • leki homeopatyczne
 • młodziez optymalna

Ks. Jan Twardowski, mówi, że „lekarstwem” na to jest „ucieczka” w aktywność lub „zakochanie się”. Prof. Józef Kocemba, kierownik Katedry Gerontologii i Medycyny Rodzinnej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, podkreśla, że o dobrą starość trzeba starać się dużo wcześniej, czyli odkąd rozpoczynają się procesy starzenia organizmu, a.

Blog monischa

Mnie samą z całym bałaganem. Po Świętach także i ja się rozchorowałam, zatem tak się skończy moja "kariera" koordynatora handlowego.

Jednak wolę mieć gorszą, ale pewniejszą pracę z jasnymi zasadami wypłat prowizji, a w międzyczasie dalej szukać czegoś innego. Wiem, że rodzina będzie oburzona, że porzuciłam tak prestiżowe i odpowiedzialne stanowisko na rzecz pracy w charakterze tylko asystentki działu handlowego, ale lepszy wróbel w garści niż kanarek na dachu. Poza tym nikt nie opłaci za mnie rachunków w przypadku utraty płynności finansowej.
Kolana, unikać forsownych marszów, nie chodzić po górach, odpuścić sobie jazdę na łyżwach, rolkach itp. Generalnie powinnam położyć się i mrugać oczami w oczekiwaniu na osobniczkę z kosą.

Fartem udało mi się szybko dostać do ortopedy, tym razem w placówce Medycyny Rodzinnej. Natrafiłam na lekarza  - starego antypatycznego dziada, który z lekceważeniem wyrażał się o koledze po fachu, o szpitalu Luxmedu oraz o zamiarach zdobycia szlifów łyżwiarskich przez siedzącą przed nim pacjentkę. Dziadyga ostatecznie oznajmił, że mam sobie.

buhaha goorek wita!!

  
=================================================
Medycyna Rodzinna

To takie tylko sobie drobne przemyślenie...

Że mam nadciśnienie, które czasami potrafi mi wyjebać nieźle w górę, to trzeba wówczas schłodzić organizm. Jak to się robi? A no niektórzy już byli świadkami, jedni się śmiali, inni - jak.

Internetowy włóczęga

LEK. MED. EWA WĘGIER-SZEWCZYK
LEK. CHORÓB WEWNĘTRZNYCH, LEK. PSYCHIATRA
SPEC. MEDYCYNY RODZINNEJ
NZPOZ PIOMED – KALISZ

(żródło:.

Forteklap - Onet.pl Blog

Mówię: Ludzki / ludzka / ludzkie ... (powód irytacji) nie ma granic!, po czym irytacja przeradza się we frustrację, albo wychodzę z pokoju. Najczęściej jedno i drugie.
     Pewnego razu, nie mając nic lepszego do roboty, oglądałam z rodzicami "Wiadomości". Zaprezentowano wypowiedź ministra, którego widok, gadka i poglądy przyprawiają mnie o mdłości. Tak jak argumentacja podczas tego wywiadu. Poburkując coś pod nosem przez kilka sekund, w końcu rzuciłam:
     - Ludzkie ograniczenie nie ma granic! - po.

Doc. M., instruktor gry na pianinie: "Słuch wybitny."

     mgr N., teoretyk kształcenia słuchu i audycji muzycznych: "Słuch prawie absolutny."

     dr W., laryngolog: "Niedosłuch."

 

     Skutek? Lekarz medycyny rodzinnej, znając jedynie diagnozę pana W., miał szczerą chęć wpisać w orzeczeniu lekarskim na studia:

     "Przeciwwskazana praca w zawodzie wymagającym kontaktów z muzyką."

     Całe szczęście przytomnie myśląca.

Praca za granicą

Lekarską dotyczących stanu zatrudnienia lekarzy cudzoziemców wynika, że w Polsce prawo do wykonywania zawodu lekarza ma 777 osób, które pochodzą aż z 95 krajów. Najwięcej, bo prawie 200, ma obywatelstwo ukraińskie. Wśród lekarzy cudzoziemców dominują specjaliści z zakresu chirurgii ogólnej, medycyny rodzinnej oraz chorób wewnętrznych.

Zdaniem środowiska medycznego Polska nie jest atrakcyjnym krajem do podejmowania zatrudnienia przez lekarzy cudzoziemców.

- Chodzi przede wszystkim o możliwości zarobkowe. Polskie szpitale nie mogą zaoferować specjalistom z zagranicy tak.

Krajowy Ruch Wolnych Działkowców Polskich

Warszawa. Polska. Niepowtarzalne i największe w Europie „Targi dla Zdrowia” pod hasłem:


Czas zakończyć w Polsce medyczny ciemnogród i dać ludziom najnowocześniejsze technologie dla zdrowia

Z kraju i zagranicy, firmy medyczne, firmy wykonujące badania profilaktyczne, dystrybutorzy suplementów diety z sieci: CaliVita, Finclub i innych. Na „Targach dla Zdrowia” nie może zabraknąć lekarzy. Zostaną zaproszeni: lekarze pediatrzy, lekarze ortopedzi, lekarze interniści, lekarze rodzinni i innych specjalności – z całej Polski, Wielkiej Brytanii, USA, Izraela, Niemiec, oraz z innych krajów.