O czym chcesz poczytać na blogach?

Media markt warszawa

Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piate dno.

Miało nie byc, uhhh...___^____________
oblookaliśmy ta kapliczke, i wrocilismy do autokaru.
W drodze powrotej byl aż jeden postój, choć mi to i tak gesie piórko bylo, bo spalam.
w koncu dojechalismy do upragnionej warszawy...
jakiś korowód samochodów policyjnych nam zatarasował droge jak przejeżdzął przez skrzyrzowanie == kurwa == chyba ze 100 jebanych samochodów, szkda że wojska nie sprowadzili...
do chaty dojecałam załamana,.Bo mialaś mi zrobic avatar a nie ma cie na gg XP
I wsio.


skomentuj (17)
2004-04-29 11:15:07 >> 2 in 1

Dwa dni w jednym.. taaa... najpierw wtoreczek, wyprawa z oleńką na basen, i do media marktu.
Tak wiec wyobraxcie sobie, że idziecie spać o piątej, a o 8 dzwoni do was oleńka, przy odebraniu telefonu zaś oświadcza "cześc Jadzia! sory że tak wcześnie dzwonie, ale mam pare pytan:[pytania]"
Zapewne.

Opinie i przemyślenia

Na straży prawa". Jeśli polskie prawo ma już takich strażników jak Lepper to musi najwidoczniej być z nim bardzo kiepsko.

Politycy rzucili się do sprawy spóźnienia Gronkiewicz - Waltz jak "konsumenci" na wyprzedaż w Media Markt - już wyczuli, że można tą sprawą coś ugrać. A najbardziej widzę chęć zrobienia na złość i Platformie i prezydent stolicy. A tak naprawdę będzie to prztyczek w nos dla społeczeństwa, bowiem kolejne pieniądze pójdą w błoto, pieniądze których w naszym kraju zawsze brakuje. Komu są potrzebne te powtórzone wybory w Warszawie? Przecież nawet PiS nie ma jeszcze żadnego kandydata bo Marcinkiewicz chyba postanowił przestać być Pisowkim popychadłem.

Ucichł jakby temat agentów. Ale spokojnie - jutro wychodzi mój "ulubiony" tygodnik, więc.

})i({ - i love holidays - })i({

Nieprzygotowana...
Dobrze, że nie mam tu dziś papierkowej roboty... ;)

Zastanawiam sie coraz poważniej nad jakąś pracą w wakacje.. chociaż na lipiec... może ktoś o czymś słyszał??? Przypominam jestem z Warszawy... ;))

Butów nadal nie kupilam... niezdecydowana jestem i tyle... paza tym jak juz cos mi sie spodoba to numeru nie ma... takie szczęście...
ale zdecydowałam sie (juz prawie na pewno) ze kupię sobie już.Bo nie wiem co robic... Jak przyjechał wydrukowane były wszystkie rzeczy nie wymagajace kolorów (czyli wszystko inne)... sposklejaliśmy strony które miały byc kserowane w formacie A3 i pojechaliśmy na ksero, a później do Media Markt po tusz... Trochę sie podłamałam (Konrad tez, dlatego nie dawałam tego po sobie poznac)... ksero- 90zł (!!!-tak tak... jedna kolorowa kartka A3 kosztuje 9.40!!!), tusz 170zł, papier (cała ryza poszła... trzeba było dokupić).

Moje dziwne życie

To przeżyłam,ból, łzy,rozpacz......stało się to tak szybko a potem święta bożego narodzenia już bez taty to już nie były święta tylko zwykły wolny dzień nawet choinki nie ubierałam....
Potem Sylwester spędzony w Warszawie z Przyjaciółmi i znajomymi było miło siedziałam i piłam nie tańczyłam ale cieszyłam się patrząc jak moi przyjaciele się świetnie bawią.
I 2010 luty czas strasznie leci i leczy rany po stracie lecz już.

Jestem...... Jak crack - ze mną przeżyjesz euforię
Jestem...... Jak motyl - tak trudno mnie złapać
Jestem...... Jak kotek - mruczę i czuję
Jestem...... Jak miś - kocham i przytulam
Jestem...... Jak nóż - ostra i ranię
Jestem...... Jak Media Markt - NIE DLA IDIOTÓWPolonaise a Paris

Na wyprzedażach. A ja się zastanawiam, czy Foucault (zresztą Francuz) kaszmirowy sweterek by kupił, czy nie (a gdyby był sprzedawany poniżej kosztów?). Znaczy się, gdyby był kobietą. Ciekawam, czy w Warszawie znów były bójki w Media Markt, czy też powoli uczymy się grzecznie stać w wyprzedażowych kolejkach albo uodparniamy na obniżki cen. Francuzi się nie uodpornili, więc nie ma powodu do kompleksów.

Galeria Lafayette - swiatynia zakupow, w.

antyfani tokio hotel i blog27 ŁĄCZMY SIĘ!!!!!!! - bloog.pl

wiecie.....ludzie mnie porażają... wczoraj byłam w Warszawie w kinie z kumpelą i po filmie zaszłyśmy do empika.... kupiłyśmy jakieś pierdoły i poszłyśmy do kas ( oglądałyśmy jeszcze niemieckie gazety ,,Yam!'' i ,,Bravo'' i wiadomo o kim pisali )  patrzymy a tam takie.
Takie z papieru  i miejsce gdzie powinny być ich płyty....ale ich nie było!  wszyscy wykupili!  potam jak wychodziłyśmy zauważyłyśmy je....cena: 39zł i 99 gr.  niżej zejść nie mogły.....jeszcze zaszłyśmy do Media Markt i w dziale ,,nowości'' było 5 kupek płyt! nom dobra nie przynudzam więcej...Dziś opka nie będzie..... jutro tak tak naprawde to tylko TO chciałam powiedzieć....zapraszam do.

ale-lumpy blog

Zyciu a nie wiem co bede robiła jutro bo cegła mi spadnie na głowe, mogłam wziac kserówki i skserowac za darmo razem z desiderata, ale nie wziełam i robiłam kosztorysik, nizle było pan pawełek który mnie niechcacy informował że "WARSZAWA WŁAŚNIE PRZYJECHAŁA" i lecący przez pół stacji "30.90 30.90 30.90 30.90" po czym dobiegł do telefonu po odebraniu warsaawy 30.90!! oznajmił ucieszony. Nooo a teraz jeszce małe budzenie Ilony, spraye, Andrzeje juz nie zcuje.
"Komu bije dzwon gdy kukus daje ton?"
"Ta pustka której nie mozna niczym wypełnic i ta samotnosc"
"Si qqn a le photo de son francais l'envoie-moi! alles seront a notre site peut-etre"
"Piekna kobieta jest jak media markt...nie dla idiotów"
"Koniec sensacji XXwieku?! Dyrektorzy TVP do gazu!"
"Wish me luck"
"Wróciłem od mojego anioła, warto uczyć sie angola"
"I never thought you've become a friend I've newer had..."
.