O czym chcesz poczytać na blogach?

Media expert

PUŁAWY album

, ogro
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 10 grudnia 2007
Deichmann, Carrefour Express, Media Expert, Ferio. Puławy nocą.

Deichmann, Carrefour Express, Media Expert, Ferio. Puławy nocą.

martka blog

I Bartoszem na Kopera, po czym odprowadziliśmy Olę na przystanek. Nie powiem co mnie poruszyło w autobusie, ale pewnie niektórzy się domyślają.. No, dobra. Nie przejmuję się już Ciachem. Nicc. Później postanowiliśmy się przejść do Media Expert. Obsługa była bardzo miła, więc szybko się zmyliśmy. :d Wróciliśmy na Kopernika, zbraliśmy Adę, Piotra i Pawła i pognaliśmy na plac zabaw koło kortów Osiru. Spotkaliśmy tam Asię, Paulę i Madzię. Tak patrzyliśmy na to, jak.

Moje życie. Dzień po dniu... - Onet.pl Blog

Oczka mu sie lepią.Ja jeszcze napisałam czemu tak późno.Ale odpowiedzi nie dostałam bo już chyba zasnął.Weszłam więc teraz na kompa napisać bloga...Ale teraz z koleżanką- Agą ugadałam się, że idziemy na miasto i do sklepu: Media Expert bo są jego urodziny i jakieś promocje i jeszcze do apteki bo muszę sobie kupić magnez i tak na godzinę 17 wrócimy...No i Aga ma doła i chce pogadać... Dalszą część opiszę następnym razem...

`Where do we go now? - bloog.pl

Dzisiaj chata wolna do wieczora więc pojechałam z Majką na zakupy. Nie ciuchowe, uprzedzam. Najpierw poszłyśmy do Media Expert, bo chciałam sobie wypatrzeć jakiegoś pendraka i mam, był razem z kartą pamięci. Ma na tą kartę pamięci wejście i moge przy okazji zgrywać zdjęcia i muzykę. Pomysłowwe ;) 

Jeszcze potem w Tesco zajrzałam do.