O czym chcesz poczytać na blogach?

Medaliony

Totamon

Kontakty z Megirem i jej serce zapłonęło płomieniem nigdy nie gasnącej miłości do lorda Areniusza. Totamon zauważył, że Tenebres się zakochała. Na początku zmartwił się, że jego córka chce się związać ze śmiertelnikiem, ale później zdał sobie sprawę, że Tenebres jest bardzo zmienna i że z pewnością jeszcze wiele razy zmieni swoje zdanie na temat miłości. Totamon nie zdawał sobie wtedy sprawy jaką niespodziankę ma zgotować mu los.
- Skoro nie możemy zapytać się bezpośrednio Alaniel - zaczął Totamon – musimy spróbować innego sposobu.
- Do czego zmierzasz? – zapytała Tenebres.
- Musimy ustalić, kto otrzymał od Guliwiusza medaliony – powiedział Totamon z satysfakcją, że znowu wpadł na wspaniały pomysł.
- Ten Areniusz przyniósł cesarstwu tylko problemy! – Wybuchła nagle Elenor – trzeba go było zabić, kiedy tylko zobaczyliśmy, że ma ten klejnot, a sam medalion zniszczyć, żeby nie dostał się w niepowołane ręce.
- Nie spodziewałam się tego po tobie siostro – powiedziała Olivata kiwając głową – Areniusz to dobry chłopak, a ten przeklęty amulet jest pilnie strzeżony w bryle lodu na dnie leśnego jeziorka.
- Ale to nie znaczy, że lód się nie roztopi.
- Został zamrożony mocą całego magicznego świata. Nie ma takiej siły, która.

Zamek Aurory - Onet.pl Blog

      Krasnoludy jak wszystkie inne tej rasy niskie i krępe, szerokie w barach, ubrane w ciężkie zbroje ozdobione gęsto ornamentami o magicznym znaczeniu w ich mowie. Długie ciemne, jasne i rude brody splecione w grube warkocze jak baty zwisały do kolan każdego krasnoluda obok masywnych acz groźnych toporów.

-…-

(wcześniej w świecie Wiecznie Zielonej Puszczy)

     Raizlan - Król Elfów szykował już orszak powitalny, znalazł medaliony, parę drobiazgów i swoją broń, zbierając orszak swych podwładnych. Przedstawicieli każdej rasy świata Wiecznie Zielonej Puszczy o wysokich stanowiskach w pałacu. Wyplątał swój exogram z zielonym kamieniem w środku z wiązań koszuli na piersi, lecz nie zdążył go użyć gdyż przed nim na dziedzińcu pojawił się już szmaragdowy portal.Ponaglił towarzyszy, aby czym prędzej wchodzili zanim portal się zamknie.

-…-

- Witaj strażniczko – krzyknął chórem orszak przyklękając na kolano.

- Chłopcze podaj medalion – zwrócił się Raizlan do Aleria. Ten w.

''Czas to materiał, z którego zrobione jest życie.'' Beniamin Franklin - Onet.pl Blog

Z godnym podziwu optymizmem.

Stali na skraju Zakazanego Lasu. Śnieg grubą warstwą zalegał na całych błoniach jednak nie było widać go wcale między drzewami. Słońce stało wysoko na nieboskłonie bezlitośnie odbijając swoje promienie od białej pokrywy. Sel przyłożyła dłoń do oczu by je trochę ocienić i zaparzyła się między drzewa. Za nimi nie widziała nic, choć miała wrażenie, że widzi wszystko. Prze ostatnie pół roku bardzo wyostrzyły się jej druidzkie instynkty, jednak nie mogła wyczuć wilka. Czuła sarnę zaledwie trzy metry od krawędzi lasu i zastraszonego królika w norze.  Wiedziała gdzie znajdują się centaury. Jednak medalion zawieszony na szyi wilka ma chyba moc ukrywającą, bo nie mogła nawet jego śladu wyczuć. Spojrzała się po przyjaciołach. Cieszyła się, że wreszcie do nich wróciła. Że skończyło się to całe udawanie.

- Proponuję żebyśmy się podzielili. Sprawdzimy większy obszar w krótszym czasie.

Pozostali jej przytaknęli. Mieli jedną parę lusterek dwukierunkowych. Ray miał swoje, szedł w parze z Patrice. Ginny szła z Jimim- wzięli lusterko należące do Harry’ego. Sel miała w parze Marka. Jej lusterko było połączone z lusterkiem Hermiony żeby w razie, czego ich ostrzec, powiadomić czy sprowadzić na pomoc. Jeśli Patrice znajdzie.

Blog viciminka

Odcinek 24 

                                                        W otchłani | In Too Deep |! 

Rikki jest na spacerze z Zenem, nagle na wystawie widzi medalion taki jaki ma Cloe. Pani Chatman mówi dziewczynom, że ten medalion należał do Juli, który jubiler dostał, ponoć w spadku ktoś dał. Medalion który ma Cloe należał do Gracy. Gracy, Julia i pani Chatman także były syrenkami. Ostatni medalion ma pani Chatman. Opowiada ona młodym syrenkom, jak to ona i jej przyjaciółki zostały syrenami. Medalion kupuje Miriam, gdy Rikki się dowiedziała, o mało co jej nie rozszarpała. Pani Chatman opowiada dziewczynom, jak to chłopak Juli chciał zdradzić ich wielki sekret, bo Julia mu powiedziała, ich sekret, ale na szczęście nikt mu nie uwierzył. Rikki wierzy, że nie jest taka sama jak Julia. Miriam chce oddać Zenowi.

football2008 blogMoczary nad jeziorem T.R.Duslin^^^


Morze^^^


Jezioro T.R.Duslin^^^

Jezioro Loona^^^

Beirland^^^

Mały las na obrzeżach jeziora T.R.Duslin^^^

Pustynia Haderacka^^^


skomentuj (0)
2008-06-20 12:21:30 >> Itachi

Imie:Itachi

żywioł: zmiana pogody
wygląd:


medalion:


skomentuj (0)
2008-06-20 12:22:21 >> Omena

imię: OmenaŻywioł: Ciemność


 Wygląd:
Medalion:

 


skomentuj (0)
2008-06-20 12:50:14 >> Saya

Imię:Saya
Żywioł:Lód

Wygląd:

Medalion:

skomentuj (0)
2008-06-20 12:56:22 >> Dente

Imię:Dente
Żywioł:Ogień

Wygląd:

Medalion:


skomentuj (0)
.

Wypłyń na głęie


  Wampirzyca spojrzała na nią.
    -Jest jednym z wysłanników Szatana. Możesz nazywać go jak chcesz. Jest po prostu Sługą Piekieł. Tyle tylko, że on jest bardzo silny. Moja przodkini miała z nim „zatarczki”…. Prawie go zabiła jednak ostatecznie to on wygrał… A teraz przyszedł zabić mnie.
    -Ale, co ty masz wspólnego ze swoja przodkinią?
    -Po prostu wiem, o czymś, o czym nie powinnam wiedzieć… to między innymi- zaśmiała się.- Posiadam również coś, co należało do mojej przodkini, coś, co ona zabrała samemu Szatanowi.- Dziewczyna wyjęła z kieszeni płaszcza medalion.
    -Co to jest?- Zapytała Makoto.
    -To? Medalion- uśmiechnęła się lekko. Medalion nie przedstawiał nic niezwykłego był to najzwyklejszy w świecie krąg, w którym znajdował się Pentagram z wyrysowaną weń głowa kozła.
    -To wiem, ale co w nim takiego niezwykłego? Przecież to zwyczajny Pentagram.
    -Tak wygląda, ale posiada on wielką moc. Moc, którą przekazał mu sam Szatan. Moc, która odpowiednio wykorzystana przez osobę posiadającą go mogłaby sprowadzić na świat klęskę… choroby… zniszczenie… Ale do tego potrzeba umiejętności, których ja nie.