O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Medal of honor

Medal of Honor

Obrona przed japońskimi atakami.

Co do detalu
Szóstka bez sternika trenuje do olimpiady.
Autorzy gry postawili sobie za punkt honoru odtworzenie realiów i klimatu lat 40. w każdym calu. Są więc ekrany menu odpowiednio stylizowane, jest muzyka sącząca się leniwie z radia, plakaty wojenne i... pisemka z.Mnie: Kamikadze! A ja mu: Granade!  
Twórcy Wojny na Pacyfiku postawili przede wszystkim na nowe elementy i fajerwerki graficzne. Jeśli jakieś nowości były w Call of Duty lub w Far Cry, to tu masz je jeszcze lepiej wykonane. Są więc przebarwienia i rozmycia ekranu, które pojawiają się, gdy jesteś ranny, umierający lub ogłuszony. Komentarzy: 0 Trzecim z serii był... 2006-11-12

Trzecim z serii ''MoH''-em byłniżej przezemnie opisany Medal of Honor: Allied Assault Breakthrough

Gry nowe i starsze na Rapidshare - Lukefiles.blog.pl

Okrzyknięty przez wielu najlepszą w historii grą typu FPS (First Person Shooter). Za sprawą bezprecedensowej zgodności z realiami IIWŚ i epickiej atmosfery o charakterze filmowym, Medal of Honor Allied Assault Respev Edition, przenosi Was w centrum operacji militarnych z lat 1939-1945, jakiego jeszcze wcześniej nie znaliście!

Wy nie gracie, Wy zgłaszacie się.

Watchman - podglądacz i pogrywacz

Trejo. Wrzuca ich w sam środek piekła, w dżunglę na odległej planecie, gdzie na ludzi polują Predatorzy – międzygwiezdni myśliwi, których ulubionym zajęciem jest pozbawianie ofiary „skalpu” - czaszki wraz z kręgosłupem.

 

Co z tego wynika? Z intelektualnego punktu widzenia niewiele, bo film nastawiony jest na akcję, akcję i.

, Film
Link Dodaj komentarz »
Zdobywanie nowego Medala

Niedługo zacznie się wojna na twardych dyskach. EA jest właśnie w końcowej fazie tworzenia nowego hitu - odświeżonego „Medal of Honor” (premiera w połowie października). Dzięki polskiemu oddziałowi EA wzięliśmy udział w beta testach gry.

 

Pierwsze wrażenie? Czułem się, jakbym grał w.

Gameritas

W tym celu wchodzimy na WWW.GRAMER.PL i zakładamy tam konto.

Po założeniu konta szukamy gry Medal of Honor ( na dzień dzisiejszy jest ona w TOP1 Bestsellerów) i klikamy na Zamów. Wypełniamy swoje dane ( mogą być fałszywe ) i wybieramy jako sposób wysyłki Odbiór osobisty lub.

Koksownik- Pijaru Koksu Rzecze

Bill Gates, Steve Jobs i Oprah Winfrey, którzy każdy aspekt swojej działalności reklamowali własną twarzą i poglądami. To ważne, żeby marka nie była zdehumanizowana. Co jeszcze oferuje nam "Upadek reklamy..."?

 

"Jak nie zejść z obranej drogi" 

Wynudziłem, zabiła mnie liniowowość i brak innowacji, a nawet okrojenie względem poprzednich części (mniej broni, mniej rodzajów przeciwników, nieciekawe lokacje). Z innej beczki Medal of Honor Airborne, realia drugiej wojny światowej, spadochroniarze, nawet przyjemnie się gra (aczkolwiek gra słabsza od pierwszej części Allied Assault) i nagle pojawiają się.

..::e$$$a blog lorda kukuty wpisz się dla beki ::..

Na WebParku założyłem kolejne konto3 MB więc będzie cały czas przybyłało nowych fotek. Heh Kjubon coś dzisiaj mówił że może też założy bloga rzecz jasna będzie to blog Medal Of Honor. Mógłby zrobić tam to dopiero by było dużo napisane o Mohaa.A teraz kończę bo będę się jeszcze chwilkę uczył a później pewnie Team- Metch z Myszorem i może kjubonem jak.

Medal of honor 2010

Pisząc dla siebie samego, słowa te nie odnajdą celu ... - Onet.pl Blog

Writer Paweł Dudek (00:14)
1 komentarz

14 marca 2010
***Z chwili domowej ciszy
Paweł Dudek(treść i ilustracje);
 

By boski egzorcyzm odprawiać,

By się karabinem modlić.

 

Tu śmierć najwyższym honorem była,

Męczennika krwawym medalem,

Lecz zbyt wielu nie powróciło,

Zbyt wielu odznaczonych zostało.
Za każdym razem gdy tego słucham,.

Nie tak jak trzeba

Też czuję. Muzyka mówi więcej niż tysiąc słów.

 

22:53, nietakjaktrzeba
Link Komentarze (6) »
środa, 03 lutego 2010
good morning, good morning.

Twilightów i patti(n)sonów ?". Taaa... wróciłam i aż się cisnęło na usta: i am bringing sexy back...

Przeczytałam ostatnio (chciałoby się rzec w końcu "The power of now" napisaną przez pana Eckharta Tolle. Sama jestem tym zaskoczona. Zajęło mi to ponad dziewięć tygodni (w międzyczasie czytałam inne książki, co by się od razu nie.

Z tym pomysłem już od dawna. Dopiero dzisiaj wprowadziłam go w życie i jestem tym faktem bardzo podekscytowana. Nie dlatego, że chyba zrobiłam coś dobrego i należy mi się medal lub przynajmniej dwa, ale mam to fajne uczucie totalnej bezinteresowności.

Zrobiłam dzisiaj badania, a co za tym idzie - dołączyłam do grona potecjalnych honorowych dawców szpiku. Brzmi dumnie. Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś komuś pomóc, nawet z zawrotnym prawdopodobieństwem 1:25000.