O czym chcesz poczytać na blogach?

Mechanika ogólna

Rzeczy najważniejsze należy odkrywać samemu. - Onet.pl Blog

W ten najważniejszy tydzień. Życie.

I chyba zaczynam rozumieć Powstanie Chmielnickiego... Zapewne do czasu, gdy jutro usłyszę zupełnie różne wersje tego wszystkiego. W ogóle to Rogi postąpił podle. Pokserował nam te wszystkie wojny i powiedział, że nam tego nie wytłumaczy, bo nie chce, żebyśmy byli w tyle, a to są jego ulubione tematy, więc jak się rozgada, to.

Do szkoły.

Mama się ze mnie śmieje, że tam, gdzie pójdę, zostawiam chusteczki. Czy to takie dziwne, gdy trzeba je zawsze mieć przy sobie?

Ogólna senność i ogólne zmęczenie powiązane z dmuchaniem co sekundę. Ileż można, no... Nos piecze jak suczesyn. Ale żyję. W czwartek znowuż przeważny sprawdzian z historii, na który znowuż.

Zaczęło, a nawet i mocniej.

A na blogu MaDziuni nic nowego. Nadal im się układa, a On nie odzywa się ani do mnie, ani do Kacho, ani do nikogo, kogo znam. No, oprócz całego Mechanika.

Ale dupa z tym... A może i nie dupa. Krąży mi w głowie "Co by było, gdyby...". I co by było? Pewnie lepiej, niż jest. Aczkolwiek pewnie nadal bym brnęła ku.

moje zwidy i herezje

Moją 'congregation' i zbierają się na zajęcia jak na mszę swiętą, wysłuchują z zapartym tchem mojego kazania, a ja jestem państwa guru.


- W komisji oprócz mnie będzie też mgr S...
- *jęk bólu again*
- ... który, lubi zadawać pytania..
- *jeszcze większa ogólna załamka*
-... ale spokojnie, ja tam też będę, zeby hamować jego szalone pomysły na pytania typu opisz proces naprawy roweru i dziką chęć oblania każdego po kolei.


Wyniki z literatury.
- Pani K. trójka.
- *szok* na prawdę?
- Nie. Na niby. :)
.Być kontrowersyjnie, a on się NIE zgadza, bo uważa, że widok mężczyzny który chce poślubić własnego konia może kogoś urazić... No ale jak nie to nie. To sobie o pedofilach pooglądamy.


- Bo ta konstrukcja jest właśnie po to, żeby nie mówić bez sensu "ooo wynająłem sobie mechanika, zapłaciłem mu kupę kasy, żeby mi naprawił samochód...", nie, po prostu się mówi I had my car serviced i to juz znaczy ze ktoś to zrobił za niego. A jeszcze pewnie go oszukali w tym serwisie jak to w Polsce było, tak też się zdarza, mam samochód to wiem.


-.. takiej.

Lonely nights

Kiedy w końcu nie jesteśmy razem,ale w końcu nie napisałam bo byłam zajęta i nie bardzo mi się chciało:) zresztą i po co:p
ciekawe jest to że pamiętam kiedy zaczęłam być z Meri, ale kiedy z Aga to już nie.:) widać nic ciekawego:p
a teraz mam tylko dwa piorytety:
- Spotkania i ogólna relacja z pewną panią:)
- gry na necie :D :D
skomentuj (1)
2007-07-14 10:15:46 >> fur fur

mam przejebane. na wrzesień mam 3 spędy z ćwiczeń (matma1, matma2, fizyka), 4 egzaminy (matma1, matma2, fizyka, mechanika), 3 zaliczenia przedmiotów, czyli w sumie 10 rzeczy i 7 przedmiotów. do końca wakacji jest 7 tygodni czyli każdego tygodnia jeden przedmiot.
muszę to wszystko zaliczyć bo oprócz płacić za ćwiczenia to będę płacić jeszcze za monitor..i to podwójnie..taki układ z mama:/
do.

The Blossoming Love

Myśl dnia:


Ufasz mi, a ja jestem w zmowie z NIMI! HA HA HA!

(Przerażające, ale to główna fraza mojego kolegi)

ladyoaks 2002-08-09 17:18:26
skomentuj (0)
Gasaraki: Recenzja Ogólna, albo 'Właśnie Zbieram Swoją Szczękę z Podłogi'

Zamurowało mnie. Całkowicie i bezdyskusyjnie. Wbiło mnie w ziemię. Pozbawiło głosu. Siedziałam, patrząc w ekran, i tylko chłonęłam trzy pierwsze epizody Gasaraki.

Z całkowicie czystym sercem mogę powiedzieć:.I kreskę, miękką i przywodzącą chwilami na myśl oldschool. I, oczywiście, zważywszy, że dużą część sekwencji akcji zajmują działania militarne, piękne maszyny, zaczynając od jeepów, poprzez czołgi, na mechach kończąc. Odnośnie robotów kroczących, należy podkreślić, że ich wygląd i mechanika są nawet fizycznie uzasadnione, coś, co rzadko się zdarza! WOW!

Wszędzie dookoła pełno jest urządzeń technicznych, co pozytywnie wpływa na moją ocenę.


Punkt III - Dialogi


Gasaraki jest niezwykle trudnym do.