O czym chcesz poczytać na blogach?

Mebelki

sylvanian families

07:57, agamich
Link Dodaj komentarz »
Szafa
Szafa. Jak można się było  spodziewać w środku jest miejsce na buty, krawaty. Do szafy dołączony jest wieszak. Na jednym ze skrzydeł szafy, wewnątrz-lustro.
07:50, agamich , MEBELKI
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 12 marca 2009
Podobieństwa i różnice
Nie jest tajemnicą, że na polskim rynku pojawiły się podrobione Sylvanian Families. Figurek od ich oryginałów nie sposób odróżnić. Natomiast można odróżnić część mebelków i akcesoriów. Różnią się małymi szczegółami. Dzis lekcja poglądowa na temat .

Tak wygląda oryginał. W komplecie brak figurek. Nie znam ceny rynkowej w Polsce. W USA jakieś 50-70$.Tak wygląda sprzedawany oryginał na allegro. Cena: 120 zł

super-szmata blog

Dla mnie, pilskaaaaaa!!!!!!!!!!
by super-szmata | 2004-06-22 02:02:12 | skomentuj! (0)


czar dyskoteki

byłam na takiej dyskotece gdzie nie było pań tylko chłopaki i oni sie ze soba sałowali... a feeeeeeee!!! kto to widział takie zeczy, zeby sie oni ze sobo całowali? kto???
by super-szmata | 2004-06-22 02:03:20 | skomentuj! (2)
nic juz dzis nie napisze

wiecej, bo ide juz spać. Kocham was kochani, że mnie tak dzis licznie czytacie. chce od wszystkich osobiste dowody miłosci

paps
by super-szmata | 2004-06-22 02:04:21 | skomentuj! (0)
mebelki

kochani!!!! iiiiiiiiiiiiii
bede mieć nowe mebelki i sie bardzo ciesze z tego, bo lubie duzo nowiutkich rzeczy bo jestem korsumpcyjno osobo, a to bylo tak: ide po ulicy i patrze. patrze sobie a tam leza nowe mebelki, co ktoś je wyrzucił wziełam je i pokładałam u siebie w domu w moim przedpokoju jeden na drugim. przyszła sosiadka i mówi mi co ja tu znowu przyniosłam do tego swojego domu, a patrze na te cudeńka i mówie, że to moje nowe mebelki so, a ona, że to jej były rzeczy...
by super-szmata | 2004-06-23 00:16:38 | skomentuj! (0)
piekny dzięń

bloog super pand

Będziecie mogli urządzić już od przyszłego czwartku! Ale oto mały przedsmak walentynkowych mebli:Hej, dziewczyny! Uważam że ten wystrój jest po prostu szałowy! Taki romantycznyyyy!


Wcale nie jestem zaskoczony że ci sie to wszystko podoba Ella. Ech, te dziewczyny…
Chłopcy pewnie woleliby coś mniej… różowego?


Niech sie nie martwią! Chłopcy już w przyszłym tygodniu będą mieli bardzo “męską” niespodziankę: nową wieloosobową grę w piłkę nożną (oczywiście to też jest niespodzianka dla dziewczyn, bo ja naprzykład uwielbiam kopać pilkę ;))

Już niedługo powiem Wam o tym więcej!

Tymczasem miłego weekendu Pandy! (I pamiętajcie o jutro o myszach hihi!)

14:25, weronika.sks
Link Dodaj komentarz »
nowe mebelki i wiesci od evy

Nowe mebelki i wieści od Evy!

majka blog
nie lubię Was | 2009-03-11 19:15:49 | skomentuj (1)

Chociaż mam wrażenie, że nikt tu nie zagląda, to wiem, że kiedyś zajrzę ja i będę ciekawa co się u mnie wtedy działo...
no to heja:
prawko - jutro raniutko (litości!!) kolejny egzamin. oczywiście że się boję...
ale dostałam od Ewy numer do fajnego gościa, któy jest chyba troszkę bardziej kumaty od moich instruktorów ze szkoły (DZIĘ KU JE MY!)
szkoła - w końcu dotarłam, choć łatwo nie było ;)
praca - na razie jest bardzo sympatyczna masa zapracowanego śmiechu. mnie się podoba! ;D
domek - MAMY MEBELKI!!!!! kuchnia wymaga kompletnmego przemalowania, bo jednak z tym zielonym to nie trafiłam... ale kuchenne mebelki wyglądają jak w domku dla lalek, a szafy są wielgaaachne... wciąż się łudzę, że w tym miesiącu uda nam się przeprowadzić...

chwilowo wszystko zwolniło, ale i tam mam urwanie głowy i próbuję dosypiać pomiędzy... oj pomógł!! | 2009-03-12 10:38:17 | skomentuj (2)

rodzinna tradycja dotrzymana!
moi rodzice zdali z 3. razem...
I JA TEŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdałam zdałam zdałam!!!! 
fuksem, fartem,.

Marzenie nie jest jedynie marzeniem.

00:15:51 2004-08-07

Wakacje 2004
Nie myślałam, że te wakacje będą takie intensywne. Pojechałam nad morze, zrobiłam remont i jeszcze była u mnie rodzinka. Przynajmniej będę miała co wspominać aż do następnych wakacji. Wakacji 2005. W przyszłym roku też jadę nad morze bo mi się nawet nawet spodobało. Dużo fajnych rzeczy tam się działo. Ale co takiego to może jutro opiszę.

skomentuj (1)

20:58:58 2004-08-07

Jestem zmęczona!!!
Dzisiaj przywieźli mi mebelki. Paru chłopa je wniosło (bo tata nie może) i zaczęło się przenoszenie tych moich gratków z jednego pokoju do drugiego. Teraz pokoik jest śliczny no po rostu cacuszko. Całą nockę nie spałam bo się denerwowałam, że zaśpię ( mebelki miały przyjechać o godzinie 9.00) więc musiałam się raczej szybko zerwać na moje (niezbyt) równe nogi. Jestem padnięta z lekka.

skomentuj (1)

17:51:12 2004-08-13

OLIMPIADA!!!!!
Dzisiaj w ATENACH rozpoczynają się IGRZYSKA OLIMPIJSKIE. Już się nie mogę doczekać ceremonii.