O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Meanwhile

niepohamowane emocje

2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Ostatnie wpisy
  • meanwhile
  • wyleje się
  • not pass
  • oj
  • ups?

pradio blog
No ale piszę to dla siebie......liczę na to że będzie to moje spojrzenie na sprawę w wieku XXI......Wrzesień

Początek roku
Wszyscy mówią że niedługo testy
Chęć kucia do nich
Chęć kucia do konkursów
Chęć......ważna chęć nadająca kolory innym chęciom


Październik

Nic nie pamiętam oprócz chęci
A w zasadzie Chęci......

I tyle w zasadzie.......

I początek Primy.......zncaczy nowego roku w Primie.....

Listopad

I połowa Chęć


II połowa koniec Chęci
Niechęć ...........

Meanwhile problemy w Primie z dogadaniem się..... :>
Początek?


Grudzień

Konkurs z chemii

O dziwo przeszedłem......nie powiem o jakie dziwo.......
O dziwne dziwo.........


Gdzieś tam w trakcie zajęcia w I LO.......bardzo fajne zresztą...........Styczeń

Nic nie pamiętam oprócz ferii.......

Pozdrowienia dla Ciebie jeżeli to czytasz...... :)Luty
Rozpacz jednym słowem krótka.....
A potem lepiej......MarzecMARZEC marzec i Marzec jednocześnie.......i to dla mnie wystarczy.....za dużo.

join the mascarade, join the mascarade


Wymęczył-Krzyś
2005-05-04 22:06:05 skomentuj (5)


Zdjęcie
Jeny Magda się zajarała że kiedyś mnie złapała na pecie pod blokiem i teraz mi każe zdjęcia wstawiać. Ciężka jest rola człowieka który jest odpowiedzialny z ludzkość:)

Teraz w komentarzach możesz mi dziękować:)
|No jak tu już jestem to powstawiam jeszcze pare...:)

A oto i moja śliczna gitarka

Choć ta jest lepsza...bo sama gra:)
Wymęczył-Krzyś
2005-05-07 23:00:28 skomentuj (3)


In the meanwhile
Super poprostu, za chwilkę muszę iść na imieniny do prababci. Cała posrana rodzinka tam będzie i znowu teksty typu "aleś Ty urusł" itd. Jeszcze do tego pewnie będą udawać zainteresowanych moją maturą, choć nikt nie raczył nawet zadzwonić.


Przedwczoraj, gdy rodzice pojechali na jakieś dziwne bieżmowanie, Krzysiu postanowił godnie uczcić matury z Polskiego i Angielskiego. Był under, później po powrocie do domu spacer na stacje( 24h ). Nie było nic innego tylko dębowe i pilsner. Jeszcze tak sie ładnie złóżyło, że będąc w stanie wskazującym w TV leciały PSY 2 "ostatnia krew". myślałem że spadne z łużka oglądając ten film. Teksty typu.

stockholmare.blog

Discuss a recent development in their relationship. James has suggested that they open up their sexual relationship to other partners, and the adoring Jamie is reluctant but willing to give it a try. In their session, roles reverse as Sofia admits her own problem which catapults her onto a far-flung quest for her own personal consummation.

Three important characters orbit these two couples. Severin is a dominatrix prostitute/artist who lives in a tiny industrial storage unit. She has never experienced a deep, lasting relationship and loneliness is taking its toll. Severin offers to help Sofia find her orgasm, and in return, Sofia will give Severin free therapy to help her in her quest for connection. Meanwhile, Ceth falls for James and Jamie – not separately, but as a couple. He pursues the idea of a monogamous three-way relationship with them. Caleb lives in an apartment with a grandstand view of James' and Jamie's apartment. He is shocked by the arrival of Ceth, seeing him as a danger to James' and Jamie's “perfect” relationship. He sets out to eliminate that threat.

All the characters converge on Shortbus, a modern-day weekly salon in the Parisian Gertrude Stein tradition. The salon takes place in the Brooklyn loft/domicile of host Justin Bond, who carefully fosters a communitarian sanctuary of art, music, politics and sex. It's in the shelter of this sanctuary that all our.

Births, marriages and deaths.

Along the way
Your dollar is dependable
What more can we say...


c.Odwiedziła panna pewną mydlarnie w Chorzowie.Okazało się, ze poszerzono ją o herbaciarnie. Wróciła panna do domu z torbą pełną herbat przeróżnych.Zaparzyła sobie tą, która pachniała najciekawiej.Herbata była oczywiście zatruta. Ostatnim wysiłkiem odebrała panna telefon i usłyszała, co następuje 'die, die, die my darling!'
Ktoś tu chyba oszalał.

...Would you like some dog coffee
It's all that we've got
You can have some
You can have not
Would you like some dog coffee
It's all that we've got
We're taking care of big business
And meanwhile some of the beans rot.


20:04:20 2003-07-21

skomentuj (4)

Niech ktoś zatrzyma wreszcie świat, ja wysiaaaadaaam...
To moze lepiej od razu powiem, ze jestem troszku nietrzeźwa.Troszku bardzo, wiec notka filozoficzno-ckliwo-bezsensowna.

Boje się.Żyć się boje, prosze Państwa.Boje sie, ze kogos skrzywdzę.Że ktoś skrzywdzi mnie.Że nie powiem wszytskiego.Że powiem za dużo.Że nie bedę potrafiła zrozumieć.Siebie.Nie-siebie.Że wszytsko zepsuje.Że strace to, co jest najważniejsze.Że ktoregos dnia uslysze 'nie Ty, nie my, spadaj' za Sistars.Nie powinnam w ogole tak myśleć.Ale musze jakoś odreagowac fakt, ze.

Co mysz napłakała.

Dopsze, dopsze. Nie k****, nie dopsze..

W tym UK góruje nad Polandią, że dostęp do służby zdrowia jest szybki i zwarty. W dniu dzisiejszym zawitałam do GP, opowiedziałam o mojej zawirowanej wizji, w trybie emergency zostałam skierowana do szpitala, zakropili, poświecili, zeskanowali w ciągu 3h i orzekli, że po prostu w polu widzenia zebrała mi się kropla wody. No fakt, generalnie tak mogę opisać moje obecne  wrażenia wzrokowe - jakbym na ekranie miała kroplę wody, której nie mogę zetrzeć. W 95% wchłania się samo, do 9 miesięcy. Kontrola za 2 miesiące. Bedę żyć !

Meanwhile...

W tym samym momencie, w tym samym szpitalu luby mój miał kolejną wizytę odnośnie tego-z-czym-walczymy od ponad roku. I a jednak, i znowu. W systemie zawojował skorupiak. Co to dla mnie, przecież znam to dobrze. To samo co ostatnio tylko dwa razy gorzej i dłużej...

Świat z niemiłosierną dozą sarkazmu odpowiada na nasze myśli i słowa naładowane silną dawką negatywnych emocji. Humor bardzo czarny. Wolał mieć raka po raz drugi, niż być ze mną. Zapomniałam już, że te słowa, kiedyś wyszły z jego ust. A ja uzyskałam odpowiedź na moje obawy i paniczne przemyślenia - że kiedy on wyzdrowieje, wszystko się.

Meanwhile in

niepohamowane emocje

28 29
30            
Ostatnie wpisy
  • meanwhile
  • wyleje się
  • not pass
  • oj
  • ups?

Na napastnika i ciągle się do mnie o coś burzy. Z tym jednym, subtelnym szczegółem, że mnie to kompletnie nie rusza. Jak ma potrzebę, to nie sobie pogada. Po mnie i tak spływa to jak po kaczce. A co jest w tym wszystkim najlepsze - on ma rację.

 

/ Wychodzę do pracy, przez całą noc cieszyć oczy widokiem M.

18:45, theblackcoffee
Link Dodaj komentarz »

grimo-ire blog

Tylko słowa, których nie ma czym popić; łykam powietrze. Po co mówić coś, co już nieraz zostało powiedziane, nie usłyszane, nie zrozumiane; tworzywa sztuczne zanieczyszczają środowisko - środowisko nie przyswaja tworzyw sztucznych. Co innego papier i pierze, nawet w bardzo dużych ilościach. Szkoda tylko, że słowa z drewna i kamienia są coraz rzadsze. Tylko papier i pierze. Miękkie i łatwopalne.
Moje plastikowe "nic się nie stało" i cała nylonowa radość.

2004-02-19

Semantics of Sermon
Since I wrote this am I the culprit these useless wisdoms I dispense at your expense; picture postcards, a three minute essay, some scribbled words to four line verse. Meanwhile, I mean well. I cannot escalate or escape this, so let's pretend my little songs are more than songs, more like sermons. Attention - that's all I'm asking for. My little songs are my little whores, jukebox cupids - and the medium's a.