O czym chcesz poczytać na blogach?

Meade

Żyrafa w paski. | Heej, heej!. Byłem Lighworkersem, byłem Shaumbrą. Teraz już tylko "Ja jestem"…

Psychotroniki, odpowiedział: żaden oficer wywiadu nie może zupełnie zlekceważyć niczego, co może okazać się potencjalnym źródłem wartościowych informacji.”
“Kryptonim GONDOLA WISH”
Gdy w drugiej połowie lat 70. w Instytucie Badawczym Stanford nastąpił rozkwit badań, w kręgach wojskowych zaczęły szerzyć się pogłoski o odkryciu możliwości zastosowania psi do pozyskiwania informacji do celów wywiadowczych. Podporucznik Frede-rick Holmes “Skip” Atwater z Wydziału Wykorzystywania Systemów w Armii (SED, System Exploitation Detachment)25 w Forcie Meade, Maryland, pierwszy wykazał duże zainteresowanie tym projektem. Zadawał sobie pytanie, dlaczego taką pracą mieliby się zajmować tylko naukowcy. Czy jest coś, co przemawia przeciwko bezpośredniemu zastosowaniu nowoczesnych metod szpiegowskich w jednym z wydziałów wojskowych?
Atwater przedstawił propozycję stworzenia małej grupy eksperymentalnej złożonej z osób o uzdolnieniach paranormalnych. Miała ona zostać powołana jako druga jednostka – oprócz cywilnej grupy w SRI na Zachodnim Wybrzeżu USA – stanowiąca wojskową grupę specjalną do celów operacyjnych na Wschodnim.

Bones. - Onet.pl Blog

Chciała się przejść opustoszałą ulicą w ten chłodny, śnieżny poranek. Gdy wyszła na dwór poczuła ulgę. Chłodne powietrze uderzyło w Brennan, lecz ta tylko przymknęła oczy i wciągnęła powietrze przez nos. Czuła, jak torba obiciąża jej rękę, a dłoń przez kilkanaście minut marszu zaczęła cierpnąć. Zmienila rękę, w której trzymała torbę , lecz nie zauważyła, że jedno 'ucho' od torby  jest urwane i nagle połowa jej zawartości wysypałą się na chodnik.

-Cholera!- Powiedziała rozzłoszczona Brennan. Kucnęła i zaczęła wkładać wysypane rzeczy do torby. Nagle, wśród swoich dłoni wkładających rzeczy do torby zauważyła dwie inne. Uniosła głowę i zobaczyła mężczyzne jasnej karnacji z brązowymi włosami i zielonymi oczami.

-Pani pozwoli, że pomogę -powiedział przystojny nieznajomy wkładając do torby resztę. Zauważył książkę od Bootha-Zajmuje sie pani antropologią? -Kiwnęła głową. Wstała, a zaraz po niej on podając ręke- Michael Meade.

The Secret Circle - Onet.pl Blog

Prostu wredna dla niej. Potrzebujemy ją do zamknięcia kręgu, a ty tak ją odpychasz.- krzyknęła Melissa.

Chamberlain skrzywiła się i pokręciła palcem swoje włosy, chamsko żując gumę.

- Co się stało?- zapytała Diana, która wraz ze swoim chłopakiem Adamem i przyjacielem Nickiem weszła do przestrzennego, drewnianego pokoju.

Melissa spojrzała na Faye, a ta odwróciła się do okna.

- Nic takiego. - odparła nawet nie zwracając uwagi na przyjaciół.

- Nic? - zapytała panna Meade.

Adam skrzyżował ręce i zerknął na swoją dziewczynę.

- Nic. - usłyszeli ponownie.

Melissa nie wytrzymała.

- Faye była dziś nie miła dla Blake. Nawet bardzo.

Chamberlain odwróciła się ku przyjaciołom.

- Och! Dajcie mi spokój z tą całą Cassie. Okey?!- warknęła i wyszła z domku.

Panna Glasser i Meade ruszyły za nią, natomiast panowie zostali w środku.

- Cała Faye, nigdy nie umie się.

Teleskopy i astronomia, optyka i przyroda - Onet.pl Blog

Bławatki,
I nosek ma śliczny, i włosy jak paź,
I lniane, włościańskie ma szatki.
Stasiowa babusia szlachecki ma herb,
A moja – z najgorszych gudłajów (...)
U Stasia w głowinie porządek i ład,
Pogodnie, przyjemnie i równo,
Ja – w głowie żydowskiej i w sercu mam jad,
Szmoncesik, geszefcik i g...
Jak Staś powie „Staś” – to jest „Staś a nie Stasz”,
A ja – te akcenty mam „nasze”,
Ulituj się Staszu, i pomyszl, i zważ!
Pszakrew, ja sze martwię z tym Staszem!
Teleskopy : - ) (22:12)
Skomentuj mnie
Mój nowy teleskop astronomiczny
Moja ulubiona strona, tak na marginesie: google.pl A te wcześniejsze linki źle przeszły, bo zapomniałem wstawić htmla : - ) Powinno być tak: Teleskopy oraz: LXD Meade Dzięki za uwagę, Wasz Blogger Teleskop
Teleskopy : - ).