O czym chcesz poczytać na blogach?

Mclaren slr

oahudriftfastandfuriouspl blog

Coś w stylu gokartów. Trwają prace na podobnym autem. Wkrótce może go zobaczymy. Na razie palimy gumy, parę mimowolnych wyścigów i wyzwań w międzyczasie. No i wycieczki po wyspie, co raz innymi autami. Jest ich, nie powiem, mnóstwo, czasami ciężko się zdecydować na jakieś. Jest w czym wybierać, od osiągów – ponad 420 km/h Koenigsegg CCS, prawie 400 km/h - Mercedes-Benz SLR McLaren, Chrysler ME FOUR-TWELVE , McLareny, ponad 350 km/h - Lamborghini Murciélago Coupe, Pagani Zonda C12S, Aston Martini i poniżej 300 km/h Volkswagen W12 Roadster, Maserati, Fordy, Audi, Alfy. To tylko kilka przykładowych aut. Ale do przejażdżek krajoznawczych najlepsze są auta wolne w granicach 250-270 km/h i w dodatku z odkrytym dachem - Audi S4 Cabriolet, Caterham CSR 260,.

Blog arti9696

to jest bugatti veyron który jest prawie najszybszym autem na świecie jego maks prędkość wynosi 375km na godzinę ten jest po modyfikowaniu karoseri ma nawet spoiler jest pokazany w trakcie jazdy.jest też jednym z najdroszszych aut na calutkim świecie.kosztuje on nawet do 2 milionów dolarów czyli na polskie bardzo dużo.jego wielkim konkurentem jest mclaren F1.
Komentarzy: 0 mercedes SLR mclaren 2006-12-22

oto najszybszy merc ze wszystkich SLR mclaren jego maksymalna prędkość to 330km/h.przy jego maksymalnej prędkości spala 19 litrów w 5 minut.to pożeracz paliwa drzwi automatyczne i ręczne do góry wysuwane to auto ma bardzo niskie.

Oahu Drift Fast & Furious - Onet.pl Blog

Co myślisz

12 września 2010
Na salonie samochodowym w Detroit w styczniu 2009 roku zadebiutował ostatni przedstawiciel rodu Mercedes-Benz SLR McLaren, purystyczny speedster SLR Stirling Moss, prezent na 80 urodziny Sir Stirling Mossa, uhonorowanego w 1959 roku Orderem Imperium Brytyjskiego.
Produkcja auta, limitowanego do zaledwie 75 sztuk w cenie 750 tysięcy euro każda (bez podatków), ruszyła latem. Każdy egzemplarz miał trafić wyłącznie do najbardziej wiernych i zaufanych klientów marki, w których garażach spoczywa.

Samochody - Onet.pl Blog

Ze stajni Daimlera.


Samochody sportowe 

Mercedes-Benz SLR McLaren (C199

Ekskluzywne i bardzo drogie coupé, produkowane w limitowanej serii. Posiada tylko jeden wariant silnika - 5,5 litrowy V8 z.