O czym chcesz poczytać na blogach?

Mclaren f1

Blog arti9696

to jest bugatti veyron który jest prawie najszybszym autem na świecie jego maks prędkość wynosi 375km na godzinę ten jest po modyfikowaniu karoseri ma nawet spoiler jest pokazany w trakcie jazdy.jest też jednym z najdroszszych aut na calutkim świecie.kosztuje on nawet do 2 milionów dolarów czyli na polskie bardzo dużo.jego wielkim konkurentem jest mclaren F1.
Komentarzy: 0 mercedes SLR mclaren 2006-12-22

oto.

Blog samochody07

0 2007-02-27

Komentarzy: 0 MCLAREN F1 2007-02-27 McLaren F1 jest to supersamochód skonstruowany i wyprodukowany przez firmę McLaren Cars, jeden z oddziałów brytyjskiego McLaren Group, w której skład wchodzi także zespół McLaren w Formule 1. Samochód posiada silnik 6.1-litre 60° V12 V12 BMW. Spośród 100 samochodów zostało wyprodukowanych - 64 w wersji ulicznej, 5 w wersji LMs, 3 w wersji GTs a reszta była modelami GTR. Produkcja zaczęła się w 1994 i.

Samochody - bloog.pl

Kategorie
  • wszystkie

Zdjęcia w galeriach.


McLaren F1

niedziela, 27 kwietnia 2008 10:24

McLaren F1 -  jest to supersamochód skonstruowany i wyprodukowany przez firmę McLaren Cars, jeden z oddziałów brytyjskiego McLaren Group, w której skład wchodzi także zespół McLaren w Formule 1. Samochód posiada silnik 6.1-litra 60° V12 zaprojektowany przez dywizję M-Motorsport należącą do BMW. Spośród 100 wyprodukowanych samochodów - 64 było w wersji ulicznej, 5 w wersji LM (Le-Mans), 3 w wersji GT (Grand Tourismo).

I chuj, i foch

Miał już swoich wyznawców? I to kurwa jakich zdolnych! 

Następnego dnia zaskoczyła mnie wiadomość o wypadku Jasia Fasoli, czyli Rowana Atkinsona.
Jadąc drogą asfaltową gdzieś w zasranej Anglii rozbił swojego McLarena F1 przy prędkości 380km/h.
Hmm...
Muszą mieć w tej Anglii zajebiste drogi, skoro można rozwinąć na nich taką prędkość.Nawet znaków nie.

oahudriftfastandfuriouspl blog

:( Czas zasiadać za kierownicami naszych ulubionych aut i ruszać na podbój Oahu :) Nie raz bywało się w tych samych miejscach, ale za każdym razem, można zobaczyć coś, co uszło uwadze poprzednim razem. Zaskakują nas gracze, ale też i sama gra. Wiele razy byłam na torze, różnymi autami, motocyklami, praktycznie żadne nie pasowało do niego. Enzo Ferrari, Ford GT, McLaren F1, Saleen S7 Twin-Turbo, Shelby Cobra Daytona Coupe i parę innych, mimo zacięcia sportowego, jakoś nie za bardzo widzę je na nim. Brakuje jednego typu aut, bolidów formuły jeden :) Ten ryk silników rozpędzonych aut, chwila niepewności, czy wszystkie auta przejadą niebezpieczny zakręt, wiwatujący z zachwytu widzowie, nerwowa krzątanina w boksach poszczególnych teamów,.