O czym chcesz poczytać na blogach?

Mckinley

Blog StrefaAmityville

Sny pełne przmocy krwi związane z twórcą strasznego utworu oprócz tego miała wizję własnej śmierci. Owa pani doktor postanowila zagłębić się w tą piosenkę i historię z nią związaną. Czytała mnóstwo artykułów na temat tego incydentu w studiu nagraniowym. Po długich poszukiwaniach dotarla do menager piosenkarki, pani Whiterpson. W rozmowie  Martinez  dowiedziała się jak umarła, jak nazywał się jej oprawca czyli były chłopak i kto prowadził śledztwo jej morderstwa. Po tej rozmowie z determinowała się i poszła na policję by porozmawiać z oficerem Alex'em Mckinley. Nie było łatwo bo Mckinley nie był rozmowny ale dr.Martinez użyła swojego uroku osobistego i wyciągnęla kilka faktów m.in gdzie odsiaduje wyrok i poprosiła o załatwienie wizyty w więzieniu. Już po tygodniu dr. Baha szła szczęśliwa na rozmowę z byłym chłopakiem Kelly Fox, Kane'm. Po rozmowie spotkała Alex'a jednak nie była szczęśliwa bo Kane 

nic nowego jej nie powiedział a dr. Martinez była w tym samym miejscu śledztwa a jej sny, wizje i dziwne zjawy, które ciągle widywała były coraz straszniejsze. Dr.Martinez postanowiła poznać przeszłość i prywatne życie.

Wszystko o serii The Sims 3 i The Sims Średniowiecze oraz Naszych Rodzinach - bloog.pl

Książkami :(

 

 

A teraz fajne zdjęcie mam :D. Mała Emilka chodzi od jakiegoś czasu na lekcje baletu. Bawi się na nich świetnie, a jak tylko wróci do domu popisuje się różnymi sztuczkami. Oto jedna z nich - piruecik ;]

 

[Strasznie na tej fotce powykręcana wygląda xD]

 

Ahh i jeszcze w ostatniej notce zapomniałam o jednym członku rodziny.! Nawet Wam go nie przedstawiłam, a jest on dość ważny w tym domu xd. Oto Whitney Abrams .

 

 

Pewnie już zauważyliście, że tak, to jest lokaj xD. Lokaj rodziny McKinley, bo przecież u nich nikt się za sprzątanie domu nie weźmie ;p. No i pomyślałam, że jak w tym domu cały czas mieszka, to się do rodziny zalicza.. I teraz się jeszcze nie wygadam, ale z nim będzie też pewien wątek.. O tym jednak następnym razem ;p.

 

Autor: Kenna ;]Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,330997038,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Remonty mieszkań.

wtorek, 03 kwietnia.

Codzienne Życie...

Kochaju Te
©Po Węgiersku- Szeretlek
© Po Włosku- Ti Amo

Komentarzy: 0 Garść dziwnych ciekawostek 2007-06-10 · Ergasjofob to osoba, która czuje paniczny lęk przed pracą.
· Dolary nie są robione z papieru, lecz z bawełny.
· Wenus to jedyna planeta, która obraca się zgodnie z ruchem wskazówek zegara.
· Prezydent USA William McKinley miał papugę, która potrafiła gwizdać melodyjkę „Yankee Doodle”
· W USA ponad 10% loteryjnych wygranych nie jest odbieranych.
· Trąba słonia nie zawiera kości, ma za to 40 000 mięśni.
· W 1940 roku średnia cena biletu wynosiła 24 centy.
· Elvis był krótkowidzem i w momencie śmierci posiadał wiele par przepisanych przez lekarza okularów przeciwsłonecznych o łącznej wartości ponad 60 000 dolarów.
· Średnia wartość pierwszoligowej piłeczki baseballowej to 5 do 7 meczy.
· Sławny baseballista Rabe Ruth dla ochłody nosił pod czapką liść kapusty.

Bohaterowie - Onet.pl Blog

Jest to upadły anioł, który za wszelką cenę chce odzyskać skrzydła. Już dawno wyzbył się ludzkich emocji. Jako anioł nie czuje nic, nawet czyjegoś dotyku. Nie jest zbyt towarzyski. Często ma wahania nastroju. Raz jest miły, a chwilę potem potrafi kogoś zabić. Jest nieprzewidywalny, a zarazem skryty.


 

Adam Smith

Upadły anioł. Jest zupełnym przeciwieństwem Gabriela. Towarzyski, zabawny, potrafi zapanować nad emocjami. Już dawno pogodził się ze swoim upadkiem i stara się żyć jak normalny człowiek. Jest najlepszym przyjacielem Gabriela.


 

Charlotte McKinley

Miła, sympatyczna, a zarazem skryta dziewczyna zauroczona w Gabrielu. Stara się go odczytać, gdy zauważa, że jest taki sam jak ona. Nie ma przyjaciół i nie udziela się towarzysko. Jest bardzo utalentowana. 

Elizabeth Kennedy

Głupia i zarozumiała. Myśli, że może mieć każdego chłopaka, jakiego sobie wymarzy. Lubi imprezować i jest nieodpowiedzialna. Od dawna pali i pije alkohol. Rodzice często zostawiają ją samą w domu, przez co nie jest do nich zbytnio przywiązana.


   

Anna