O czym chcesz poczytać na blogach?

Mcgregor

|| SOURCE ROBERT | Everything about Robert Pattinson | - Onet.pl Blog

8 comments

01 April 2010
Rob na planie "Bel Ami"

Robert 30 marca na planie filmu "Bel Ami" na Węgrzech

 

 

>> Dziekuję za reklame autorkom bloga Bella-Edward-Love-Forever

>> TUTAJ autorka bloga AtramentoweSerce-InkHeart znalazła zabawny podtekst do Roberta, dzięki!

 

 

Vampire (07:13)
46 comments
Ewan McGregor mówi o Robercie

Ewan McGregor: "Moja córka uwielbia 'Twilight'"

 

Ewan McGregor udzielił wywoadu dla włoskiego magazynu "Vanity Fair". W swojej rozmowie wspomniał o Robercie Pattinson i.

''Czas to materiał, z którego zrobione jest życie.'' Beniamin Franklin - Onet.pl Blog

Sam udzieliłem ślubu. Clark i Sara Snape to byli naprawdę dobrzy ludzie.

Patrice klęczała przed prostym małym nagrobkiem z krótką informacją o długości życia Clarka i Sary. Kto by pomyślał, że ożenił się. Z katoliczką. Musiała to być naprawdę interesująca kobieta. Szkoda, że jej nie poznała.

- Ojcze, Clark miał siostrę, która do niego przyjechała,  nie wie ojciec gdzie ją znajdę?

- Tak, pamiętam. Była świadkiem na ślubie brata. Jednak nie była zainteresowana bliższą znajomością ze mną. Prawdę mówiąc trzymała się blisko z tym przeklętym McGregorem.

- McGregorem?

- Przykro mi, młoda damo, ale nie mogę ci więcej pomóc.Ten ród jest równie przeklęty, jak i ich nazwisko. Ludzie mówią, że to są dzieci szatana. Z resztą ja zaraz po ślubie Clarka i Sary opuściłem Breolt i udałem się do Bukaresztu. Wróciłem dopiero po rzezi, aby dokonać pochówków,wtedy nieliczni ocalali opowiedzieli mi jak się prowadziła ta młoda kobieta. Tyle ciał zupełnie nierozpoznawalnych pochowałem wyżej na wzgórzu, że trudno mi powiedzieć, czy kobieta, której szukasz przeżyła ten pożar.  Zresztą dziwne, najwięcej tak zbezczeszczonych zwłok.

Z przymruzeniem oka

- sławnych chłopaków
- chłopaków z Niedźwiadka
- chłopaków z Starego Ursusa:)

Oczywiście, tych pierwszych dwóch nie podam:):):)
No więc, miałyśmy wielu kandydatów, ale zrobiłyśmy tylko po dwa miejsca:D
Najśmieszniejsze jest to, że tylko my we dwie wiemy o kogo chodzi, bo tu są tylko ich ksywki:P:D

No więc na Niedźwiadku:
1. Sikacz(nie pytajcie, czemu taka ksywka:D:D)
2. Anglik

Ze Starego Ursusa(niestety jest tylko jedno miejsce, ładnych chlopców tam nie posiadają, widać:D:D):
1. Orendż:)D:D

Znani i kochani:D:D

Wg Domy:
1. Jake Gyllenhaal
2. Ewan McGregor
Wg mnie:
1. Josh Holloway
2. Ewan McGregor

Nooo... to by było na tyle z najładniejszych chłopców:P Musicie przyznać, że są bossscy :PHmmm... Ostatnio wzięło mnie na czytanie wierszy. Nigdy, przenigdy tego nie robiłam. Po prostu uważałam i nadal uważam, że poezja nie jest dla mnie. Ale zauważyłam, że w każdym wierszu potrafię znaleźć jakieś zdanie, które daje mnóstwo do myślenia. Wczoraj weszłam na czyjegoś bloga. Nie pamiętam nazwy. Ale były tam wiersze, nie wiem, czy autorki bloga czy jakieś znane. A w jednym wierszu były genialne trzy zdania. A mianowicie:

Nazwanie kogoś.

just-a-momente - Onet.pl Blog

Rzutu monetą, owej piłeczki zawieszonej nad siatką...

tusia/bróklin (04:00)
0 komentarzy

06 lipca 2009
Pocałunek węża
Nie dość, że nie od początku, to jeszcze nie do końca.

Tak to jest, kiedy telewizja, wpada na genialny pomysł, wyemitowania, jakiegoś filmu w środku nocy, a ja najpierw nie mogę się zdecydować, a potem po prostu zasypiam.

Jednak zapowiada się nie źle.
Jest Ewan McGregor.

Aktorski Blog Aktorskiego Michała

Miesiąc

majblog.pl
Blog "fascynacja"
Witam na moim blogu poświęconym Ewan'owi. Według mnie najlepszy aktor na świecie. Będzie tutaj o nim wszystko. Video, news'y, itd.
Teraz trochę historii:
Sobota wyjście do kina. Film- Star Wars Zemsta Sithów. Bardzo fajny film. Od razu zafascynowały mnie jego wszystkie efekty specjalne i świetnie zagrana rola Obi Wan'a. Tak to był i jest Ewan McGregor. Dziś pod wieczór wpadłem na pomysł zrobienia o nim blogu. No i tak powstał ten blog.

Napisał: Ewan
Nabazgrałem: 2005-05-22
Time: 23:22:22
Wypowiedz się skomentuj (0)
Ewan McGregor
1.Fotki z premiery filmu Star Wars Zemsta Sithów

Fotki właśnie z tego nie zwykłego wydarzenia jakim była premiera tego świetnego filmu. Fotki zostały zrobione w Londynie.
Oto one:U boku Georga Lucasa reżysera filmu Star Wars

2. Ewan Narrator
Ewan będzie narratorem w filmie "Troy's Story"

A to.

Blog jonaszek12

W trzech pierwszych częściach czarodziejskiej sagi, przedłużył kontrakt na czwartą część, Czarę Ognia (2005), i dziś wiadomo, że zagra także w “Zakonie Feniksa” (2007). Zimą 2006 roku w Australii rozpoczną się zdjęcia do jego pierwszego, od czasu Krawca z Panamy (2001) filmu pt. "December Boys” (2006), opowiadającego o grupce osieroconych nastolatków. Reżyser tego obrazu, Rod Hardy, powiedział o nim: Daniel jest bardzo inteligentny i posiada mądrość wychodzącą poza jego wiek. Wniesie coś niezwykłego.

Prywatnie Radcliffe próbuje żyć jak normalny nastolatek. Jest kibicem piłki nożnej i Formuły 1, uwielbia grać na Playstation i słucha takich zespołów jak U2, R.E.M., Darkness i Stereophonics (na planie Więźnia Azkabanu słuchał Sex Pistols). Uczy się grać na gitarze basowej. Jego ulubionym aktorem i idolem jest Gary Oldman, grający w filmach o Harrym Potterze ojca chrzestnego głównego bohatera, Syriusza Blacka. Same książki o Harrym przeczytał bardzo późno, dopiero podczas kręcenia filmów – gdy po raz pierwszy po nie sięgał, zupełnie mu się nie podobały, choć dziś (nic dziwnego) jest zadeklarowanym fanem Rowling. Mówi, że chciałby mieć pelerynę niewidkę. I twierdzi, że wierzy w magię. Jego ulubionymi aktorami są Tom Hanks i Ewan McGregor.