O czym chcesz poczytać na blogach?

Mcflurry

Shαke Your Money Mαker - Onet.pl Blog


: 527 :
: 34 :

28 czerwca 2010
Bieberek i Smiley
Miley & Bieber : 3
Kogo w nαstępnej ?

   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bierzesz = Piszesz .
McFlurry (21:38)

lojejbiega.blog

2010-04-25 08:43:26

Olewając treningi stwierdziłam, że to pikuś przebiec 5km.
24.04.2010 Puchar Maratonu... i okazało się, że jestem beznadziejna czas 34:58 sprawił, że moje zażenowanie osiągnęło całkiem ładne dno. Byłam zmęczona, nie umiałam złapać swojego tempa i biegłam mega zrywami. Podejrzewam, że gdyby nie Marcin pewnie bym nie dała rada, albo doczołgała się ostatnia (spadła o te 3 czy 4 miejsca;). Pierwsze okrążenie jakoś dawałam radę JAKOŚ, bo na szczęście ustawiliśmy się na końcu... samym końcu. ;P Na drugim zaczęłam zdychać. Po 1.5 kółka miegłam tylko dlatego,  że Marcin obiecał mi McFlurry i frytki ;) Miłe było jak mijaliśmy ludzi, a oni mówili... już niedaleko ;P Wprawdzie kłamali, bo te 300m było wyjątkowo długie, ale to dawało siłę :P

Tagi: puchar maratonu, najwolniej

skomentuj (0)

Spacerkiem 2010-04-26 10:50:02

W niedziele miałam biec 10km (Choszczówka) wymiękłam. Nawet nie czułam, że jestem zmęczona, ale Marcin zadzwonił i stwierdziłam, że jakoś zmęczony brzmi to niech jeszcze pośpi (tak tak wmawiam sobie, że to moja dobroć i nad wyraz rozwinięta empatia;) Po południu poszliśmy trasą.

odgryze-ci-ucho

Tagi: pudelek, murzynek, zasypianie

skomentuj (0)

Dieta, dieta, dieta 2012-03-18 12:33:29

Jesteśmy na lekkiej diecie. On już 2 tygodnie z rezultatami, ja kilka dni bez rezultatów na razie.
Rozmawiamy o jedzeniu.

Ja: ja to Cię podziwiam, masz taką silną wolę, nic Cię nie kusi?!
On: kusi... wczoraj z chłopakami chcieliśmy pizze zjeść. Mam ochote na shoarme, pizze ...
Ja: eee... mnie to nie ciągnie do takich rzeczy... mi to najbardziej brakuje baatonikówwwwwww.... ( z żalem)
On: haha... batonikówww?
Ja: no co?! Batoników... Bajecznego bym zjadła... albo McFlurry... albo wrzuciła bajecznego do mcflurry i wymieszała... ahhh...
On: ehhh...

I to jest rozmowa dwóch osób na diecie ;-)
A w tv jak na złość co pięć minut leciała reklama Michaszków ;-)

Tagi: dieta, pizza, batoniki

skomentuj (1)


Strona główna
marzec 2012

No love... No luck... There is only hope for us.

Jak chcesz usłyszeć komplement, to na niego zapracuj, a nie tak obracaj rozmówcą, żeby ci go powiedział. Bo to jest po prostu GłUPIE.
NArzekając ludzie marnują czas swój, i rozmówcy. JAk ktoś ma doła, to ok, można czasami pomóc. Jeśli ktoś jednak ma nieustającego doła, a raczej wmawia sobie, że go ma, to niech idzie do psychologa. BO ja tu nic nie pomoge.
Dobranoc.
by *Gwiazdka* :D skomentuj (3)

2006-07-17 11:18:09
O M G!
JAk tak sobie czytam swoje poprzednie notki, to zastanawiam się, jak ja mogłam tyle jeść! Najpierw lody. potem pizza i znowu lody, albo Cheesburger w McSyfie (:D:D:D) i McFlurry... I te wszystkie lody, ciastka i inne syfy, o których nie wspominałam, a jadłam... To jest OBRZYDLIWE. Nigdy nie wrócę do takiego żywienia... :/ Chociaż w sumie nie jestem tak STRASZNIE GRUBA, co mnie dziwi, bo patrząc na to co jem... No ale cóż, w sumie jeśli porównać do innych (IIa powinna wiedzieć do kogo... O jezu, to już II!!!!) To w sumie nie jadłam tak dużo... Ale i tak muszę z tym skończyć!
I skończyłam :)
Dzisiaj trochę poćwiczyłam,a za jakieś 1,5 godz. idę na obiad do greenwaya :). Po poludniu idziemy z Magdą, Maggs, Madziutkiem, my-kisses na warsztaty z salsy. Jutro zaczynają się jeszcze z samby, wiec przez 2 dni będziemy.