O czym chcesz poczytać na blogach?

Mcfarlane

Refleksje ucznia Jezusa - bloog.pl
"Na bruk za wiarę"

środa, 29 października 2008 11:26

Na bruk za wiarę

Piotr Zychowicz 27-10-2008, ostatnia aktualizacja 28-10-2008 00:02


Chrześcijański terapeuta seksualny z Wielkiej Brytanii, który nie chciał udzielać porad homoseksualistom, został wyrzucony z pracy. – Gdybym był muzułmaninem, nie doszłoby do tego – powiedział

47-letni Gary McFarlane od wielu lat doradzał parom, jak rozwiązywać problemy związane z pożyciem małżeńskim i z seksem. Nieoczekiwanie jego pracodawca, brytyjska sieć poradnictwa seksualnego i rodzinnego Relate, wyrzucił go z pracy. Powód? Homofobiczne skłonności terapeuty. Pan McFarlane poinformował bowiem swojego przełożonego, szefa biura Relate w Bristolu, że jako chrześcijanin nie czuje się komfortowo, udzielając porad homoseksualistom.
„Terapeuta seksualny musi diagnozować problemy i tworzyć dla pacjentów plan kuracji. Zupełnie tak jak lekarz. Nie mogłem zachęcać ludzi do uprawiania homoseksualnego seksu” – powiedział, cytowany przez „Daily Telegraph”,.

Crazy Pumpkin's Nest

Wygrzebać z ziemi. Wiecie, nawet trudno wyczaić tu jakiś błąd właśnie przez to paćkanie krwią, mięchem i błockiem. Świetna sprawa.

Tak naprawdę zauważyłem tylko dwie malutkie wpadki – jedna pod prawym okiem, widocznie malującemu musiał lekko opaść pędzelek, bo na powiece można zobaczyć białą kropkę. Druga sprawa, to żółć z gardy miecza na jego ostrzu. Ale tu też mam tylko kropkę, a by jej nie pokazywać wystarczy odpowiednio miecz przekręcić.

Ruchomość – ♪♪

Trochę lipa, bo mamy tylko cut joints (cięte stawy) w szyi, ramionach, nadgarstach, pasie i stopach. Malutko, ale McFarlane robi statues, nie action figures, czyli za dużo ruchomych części nie dostaniemy. Ash wymodelowany jest tylko dla jednej pozycji, która może, ale nie musi się podobać. Wygląda jak gotowy do przebicia oboma mieczami swojego dobrego alter ego i tak wyglądał będzie zawsze. Dobrze przynajmniej, że można poruszać stopami, dzięki temu będzie stał pewnie na każdym podłożu.

Akcesoria - ♪♪♪♪

Razem z Evil Ashem dostajemy dwa miecze i kościaną ścianę z filmowym plakatem. Mało, ale więcej jakoś sobie nie wyobrażam. Mogli jeszcze dorzucić podstawkę z logiem serii lub filmu. Za jej brak odejmuję.

popsajt

Diametralnej zmianie. Dzieciaki, których rodzice niezbyt zajmowali się tym, co ich pociechy oglądają wieczorami, przeklinały zapewne dzień – a właściwie noc, w którą obejrzały “Child’s Play” (w Polsce znany jako “Laleczka Chucky”). I choć “Ted”, którego światowa premiera zapowiedziana jest na tegoroczne lato, nie ma większych szans na to, żeby przerazić kogokolwiek (może poza kilkoma moralistami), całkiem możliwe, że w drugiej połowie roku na zwykłego pluszowego misia już nikt nie spojrzy tak samo.

“Ted” jest nowym dziełem Setha McFarlane’a, znanego chociażby z bycia twórcą kultowego serialu animowanego “Family Guy”, który zaskarbił sobie rzesze fanów na całym świecie, głównie za sprawą sprośnego i niepoprawnego politycznie humoru. Wszystko wskazuje na to, że choć wyreżyserowanie filmu fabularnego jest reżyserskim skokiem w bok McFarlane’a, który od momentu stworzenia w 1999r. serii o Peterze Griffinie i jego rodzinie nie zawracał sobie raczej głowy innymi projektami (z małymi wyjątkami), jego nowy twór wcale nie powstał po to, by jeden z naczelnych obrazoburców Ameryki mógł odpocząć od swojego zwykłego repertuaru.

Film ma opowiadać.

pomyslane, podsluchane, przeczytane - Onet.pl Blog

Odpowiedzieli, że bardzo blisko. Podziękowałam i zajęłam się oglądaniem widoków. Nadszedł MM, zaczęliśmy rozmawiać. Po chwili złapałam spojrzenie pana. Nie był już chłodny, uśmiechał się do mnie. Pani na wózku tez. Zjednoczenie w niepełnosprawności? Już niejednokrotnie się z tym spotkałam. Były jeszcze inne wodospady, niektóre oglądaliśmy z samochodu, do jeszcze innych nie dotarliśmy, bo trzeba by było do nich za długo wędrować. I w końcu dotarliśmy do najbardziej widowiskowego wodospadu – Multnomah. Ale tego już nie zdołam opisać, zdjęcie zrobi to lepiej.

http://www.fs.fed.us/r6/columbia/millennium2/welcome.htm

 

 

sedona
6 komentarzy, napisz i Ty
Jeśli...

   Jeśli mogłabym przywrócić jeden dzień z Twojej przeszłości tak, że mogłabyś/mógłbyś przeżyć go na nowo, ale dokładnie w ten sam sposób, jaki to byłby dzień?

 

Pytanie z książki McFarlane & James ‘a Saywella „If…(Questions for the Game of Life)”.

~~*~~LoSt~~*~~ZaGuBiEnI~~*~~


lost-zagubieni 10/11/2006 10:16:56 // komentarzy 1 * Komentuj

...:::Teledyski:::...

Dzisiaj umieszcze kilka fajnych teledysków, miłego ogladania

Na początek Clipy o parach :)

O Libby i Hurleyu;)


O Claire i Charlim


Jack i Kate


Sawyer i Kate


O Sayidzie i Shannon


Sun i Jin


Boon i Shannon


Jack i Ana-Lucia


Teraz troche innych teledysków o różnej tematyce z Lost

Teledysk o Lost


...
czytaj więcej
lost-zagubieni 1/11/2006 20:22:59 // komentarzy 6 * KomentujLay by Aaricia from Dla Ciebie dodatki. Foto by http://elinia.free.fr

Figurki z wosku

Firma McFarlane Toys niedawno wypuściła na rynek serię figurek z postaciami znanymi z serialu Lost:.