O czym chcesz poczytać na blogach?

Mcdonalds uk

Kuchnia Ireny i Andrzeja

Size=2>Ponieważ pogoda stawała się coraz gorsza - zaczął padać deszcz - postanowiliśmy zmienić plany i po krótkim spacerze po Stortorget, najstarszym w Malmö placu (powstał w 1536r.) oraz Małym Rynku (Lilla Torg), wylądowaliśmy w McDonalds'ie przy Gustav Adolfs Torg, gdzie podjęliśmy decyzję, że pojedziemy do Kopenhagi kilka godzin wcześniej niż pierwotnie planowaliśmy, a w Malmö i tak będziemy jeszcze w poniedziałek, więc będzie okazja aby pospacerować po.

Zamek Rosenberg to najbardziej charakterystyczny element architektoniczny parku. Budowę zamku ukończono w 1624r., a  powstał on w miejscu, gdzie początkowo stał niewielki pawilon. Park jest bardzo zadbany, bardzo nam się spodobał i łatwo możemy wyobrazić sobie urok tutejszej przyrody w pełnym rozkwicie ciepłego sezonu.

przejrzystość rzeczy - Onet.pl Blog

  
Już wcześniej postanowiłam unikać lokalnej kuchni do czasu, gdy dołączę do Słonego, miałam trochę własnych zapasów, nie chciałam się pochorować sama w obcym kraju. Przewodnik poleca McDonalds'a. No to idę, zbyt dużego wyboru nie mam. Jakoś udaje mi się zrozumieć wskazówki hindusów co do kierunku, w którym mam podążać, idzie mi całkiem nieźle, chłonę atmosferę miasta, łącznie z całym jego kurzem i brudem..
Bardzo dokładnie, choć niekoniecznie po kolei:) Na pierwszy wspomnieniowy wpis to już koniec, następne wyłonią się z chaosu w bliżej nieokreślonej przyszłości, przeplatane teraźniejszością. W czwartek idę na długo wyczekiwany koncert ukochanej kapeli, więc już teraz ogłaszam, że następny post będzie nosił tytuł "The Cure na Wembley Arena".


shyJa (19:27)

A-licta blog

Z żelowego jajka kupionego na raty w Tesco, pomyślałem, że nic gorszego nie może mi się przydarzyć, lecz nagle zza rogu wyskoczył nie kto inny, jak Bimberman z fają wodną na plecach. Reklamował używane dętki samochodowe i rowerowe firmy McDonalds, na dodatek prowadził za sobą Genowefę z puszczy, która miała nogi wielkie, jak mały samochód osobowy. Dlatego postanowiłem, że trzeba jej kupić szczudła firmy SONY o wysokości 532,3545221 dm oraz kilka innych drobiazgów. Gdy."Don't worry, I'll be back". I żyli długo i szczęśliwie.

Ale Producent opowiadanka był tak zachwycony tym, co wymyślił, że dorzucił cześć 2 pod tytułem "Łowcy skarpetek 2 i 5/6". Tym razem film ściągnąłby do kin dwukrotnie większą ilość osób, ale niestety przeszkodził w tym pewien aktor, który zniszczył wszystkie kopie filmu, bo nie pozwolili grać mu głównej roli. W związku z tym rozwścieczony producent filmu podtarł sobie pupcie rękawem i.

Stany.blog.pl - Polishman not in NY - Stany Zjednoczone dzień po dniu. Życie w USA, praca, nauka w U.S.A. Work and travel. Zielona karta. Green Card. Zakupy przez internet w Stanach. Paczki do Polski. USA blog Ameryka blog

Za ten telewizor! O Matko, o Ojcze!
- No co tak panikujesz - uspokoił go kolega bardziej zorientowany w zwrotach rzeczy do sklepu . - Zaraz zobaczysz jak to się załatwia.
Wsiedli do Vana, pojeździli trochę po okolicy, poszli do McDonalds, otworzyli pudełko z telewizorem i po godzinie wrócili do sklepu z pretensjami, że dali im zbity telewizor. Czy w sklepie przyjęli ów zwrot? Nie tylko przyjęli zwrot, ale i od razu ekipa ze sklepu go zawiozła i jeszcze gratisowo.Przykład: Spotkanie w ONZ na temat zmian klimatycznych, niesamowcie ważne wydarzenie polityczne, zjazd wszystkich oficjeli ze świata. Szeroko komentowane wydarzenie w BBC, relacja na żywo, fragmenty przemówień Obamy, prezydenta Chin, premiera UK. Odważne posunięcie premiera Anglii w sprawie zmniejszania liczby okrętów atomowych z 4 do 3. Propozycja Chińczyków co do ograniczenia emisji CO2. Tego samego dnia oglądam FAKTY TVN, relacja na żywo, pytanie: Czy prezydent Polski będzie.