O czym chcesz poczytać na blogach?

Maybach

…W drodze do…niekoniecznie śmierci…czas nie ma znaczenia…

Tej przychodni – jeśli Jego zmartwienia rosną równie szybko co aktywność siedmiu występków w wykonaniu Jego podopiecznych to zapewne koszty leczenia Jego depresji są największymi w historii wszechświata. Moje ulubione to pycha, chciwość, zazdrość! Tych widzę najwięcej. Pogoń za świętą kasą, cudownym nowym, lepszym autem i domem oraz blask zazdrosnych oczu wpatrzonych w posesję sąsiada. Zamiast wieczornej modlitwy poranna masturbacja, zamiast niedzielnej mszy wycieczka do marketu. Ubóstwo??? No tą kwestię to najbardziej odczuwa zawieszenie samochodu, do którego wsiada ponad 100kg duchowny! Przychodzi mi na myśl “Uboski” Maybach Ojca Rydzyka za ok. 1,2mln zł. Gniew? Tu widzę ojca od Helgi, który w swej głębokiej wierze nie potrafi przeprosić córki za wszystkie krzywdy i przyznać się do błędu.
Panowie i Panie – codzień pokazujecie nam, że macie swego Boga i jego zasady głęboko w dupie! Nic nie mówiąc, a zbyt wiele czyniąc nosicie koszulki z napisem “God is dead”. Szczerze? – żal mi takiego Boga. Ogrom Jego trzody po prostu dorabia Mu rogi oddając się bez końca w łożu społecznego grzechu. Po tygodniu sodomy powracają przed krzyż, niczym niepoprawny mąż pukający do drzwi swego domu po uczcie w burdelu. Nie chciałbym być na.

Psi syn śmierdzi wiewiórół, a esma myszoł...Z BOGIEM
CZARNA BRONKAskomentuj (2)

19:50:04 2004-07-15

to jaaa
Nie bede dużo gadać , poprostu wstawie pewną wiadomość która była umieszczona na onet.pl a mianowicie:


Luksusowe auto ojca Rydzyka

Ojciec Tadeusz Rydzyk jeździ najdroższym autem produkowanym na świecie. Skąd dyrektor Radia Maryja ma takie auto - zastanawia się bezpłatny dziennik "Metro".

"Gazeta Pomorska" ujawniła wczoraj, że od kilku dni o. Rydzyk jeździ po Toruniu czarnym maybachem z wrocławskimi numerami rejestracyjnymi. W tym mieście znajduje się należąca do redemptorystów Telewizja Trwam i kontrolowana przez Rydzyka fundacja Lux Veritatis.

Dziennikarze z całej Polski próbują dowiedzieć się, czy auto należy do Fundacji czy też zostało wypożyczone.

Firma Daimler-Benz, producent Maybacha nie udziela żadnych informacji na temat samochodu i o. Rydzyka. Dziennikarze "Metra" ustalili, że auto, którym jechał o. Rydzyk, zostało sprowadzone z Niemiec. Mogło kosztować nawet milion euro!

Jeszcze w niedzielę na spotkaniu rodzin Radia Maryja w Częstochowie o. Rydzyk apelował o.

...zegary co godzinę odmierzają nam życie...

20:21, captor
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 07 lutego 2006
Ja teraz jestem Sprite, a Ty pragnienie...

... czyli kto jest kim w duecie Rydzyk - Kaczyński
i subsydiarna rola gumowej kaczuszki ...

        Ojciec-Dyrektor kocha wszystkie dzieci. Przede wszystkim kocha jednak siebie. Kocha swoje Radio (Ma)ryja, swoją Telewizję (Wy)Trwam, kocha swojego Maybacha za przeszło 1,5 mln PLN. Maryja Media dostało wyłączność na transmisje z sejmu, akcje pójdą w górę. Będzie można zakupić złote klamki do Maybacha. Maybach Maybachem, ale jak każde auto się zepsuje. Wtedy jeden telefon do Kaczuchy (a raczej jej człowieka) i rządowa limuzyna z kierowcą czeka pod willą Ojca-Dyrektora. Rydzyki w tym roku wyjątkowo w lesie obrodziły...

        Włączam telewizor. Przełączam pomiędzy kanałami TV Trwam 1, TV Trwam 2, TV Trwam 3 Kraków... Jak zwykle w telewizji nic nowego nie ma, same reklamy, a w nich nowości - kubeczki z wizerunkiem Ojca-Dyrektora, miniaturka Maybacha na.

DŁUGOTERMINOWY

Się koncern Bayerische Motoren Werke angielscy tradycjonaliści zadrżeli. Co niemieccy projektanci mogą wiedzieć o brytyjskim szyku? Flagowy model Phantom wprowadzony w 2004 roku rozwiał wszelkie wątpliwości. W jego wnętrzu czas jakby zwalnia, a pasażer robi się lekko flegmatyczny i zmanierowany. Nowy właściciel tchnął w legendę powiew świeżości. A efekt? Rolls Royce’y sprzedają się jak świeże bułeczki i z roku na rok biją rekordy sprzedaży.
Firma długo broniła się przed elektronicznymi nowinkami, które zdominowały świat motoryzacji. Nowy Phantom naszpikowany jest nowoczesną technologią w równym stopniu jak futurystyczny Maybach. Cały wic polega na tym, że pasażer w ogóle tego nie odczuwa. W nowych Rolls Royce’ach wnętrza urządzono bardzo tradycyjnie. Nawet ekran satelitarnej nawigacji okręca się dookoła własnej osi i na rewersie ma elegancki, staroświecki zegar. Na parkingu specjalny mechanizm chowa figurkę Ducha Ekstazy pod maskę. Niemcy nie zapomnieli ani na moment, że RR to marka brytyjska. W drzwi wkomponowano specjalne schowki na… parasole.

Blog Wiesniakdrogowy

Wątek sprzed 25 lat. Dla prezydenta oraz jego brata premiera to bardzo dobry sposób na pokazanie się Polakom i zaistnienie w ich świadomości nie tylko jako mężowie stanu, ale także jako ludzi pamiętających o tragicznych wydarzeniach sprzed lat.
Urzędnicy prezydenta analizują aktualnie podręczniki polskiej historii w celu wytypowania kolejnych ważnych dat, które byłby godne uświetnienia.

Komentarzy: 5 Ksiądz Rydzyk i jego maybach niedziela, 10 grudzień 2006, 21:22 Wbrew tytułowi tej notki ksiądz Rydzyk nie ma maybacha. Owszem. Kiedyś widziano go w takim samochodzie, ale to nie on był jego właścicielem.
Po co to piszę? Ano po to aby uświadomić Tobie jak silne jest działanie nieprecyzyjnej informacji. Wystarczyła jedna napisana kilka lat temu mała wzmianka w jakiejś tam Gazecie Pomorskiej, że Rydzyk jeździ tym luksusowym samochodem, aby cała Polska zatrzęsła się z oburzenia. Nawiasem mówiąc trzęsie się do tej pory, i to pomimo, że już.