O czym chcesz poczytać na blogach?

Maximo park

akhia ownlog archiwum

Do złudzenia przypominającej Natalię Kukulską, o osiedlu z płyty, które jest bliższe mojemu sercu niż cała ta nowoczesna infrastruktura.
Zazdroszczę Ci, bo mieszkasz w bloku z płyty, na dodatek na przeciwko mojego okna. Masz przynajmniej małą namiastkę tego, czego ja zbyt szybko nie posmakuję. Od dziś każde spojrzenie na Ciebie będzie katorgą.

Listening2 > Maximo Park "Limassol"

***

12 / 10 / 2005

Gubię się w tym wszystkim. Sama nie umiem przewidzieć reakcji otoczenia. A jak jej nie przewidzę, to znowu się gubię. Wpadłam na.

Silly means that my time is good - czerwina.blog.pl || ver. 13.0

Nieuzasadnione, bo tez nie slyszalam ich piosenek, ani nawet nie wiem jak wygladaja, ale gdyby ktos mogl zaspokoic moja ciekawosc w tej materi prosze o przeslanie mi ich kawalkow przez yousendit. dziekuje
Nazmyślała Czerwina dnia 2005-09-01 o godzinie 00:01:35
skomentuj (8)


I'm only 22 and I'm out of control
1092005, HMV, The Bravery

5092005, HMV, Maximo Park

10092005, Frog @ Mean Fiddler, We are scientists

N20...tak, lubie jezdzic tym autobusem.
Nazmyślała Czerwina dnia 2005-09-11 o godzinie 16:57:03
skomentuj (34)
it's getting harder to ignor
Wracam za dwa dni.
Nazmyślała Czerwina dnia 2005-09-27 o godzinie 12:40:43
skomentuj (8)
the end
.

schludny blog

Do warszawy na krótką chwilę; tymczasem mój ulubiony kolega jedzie do manchesteru i zaledwie zaczęła się jesień, już jej szkoda. znam na pamięć swój pesel, co się okazuje, za dwa miesiące ja też zobaczę manchester, no, dom iana curtisa, koncert czegoś tam, koszulkę z morrisseyem; a teraz - dwa miesiące samopoczucia jak raymond marks, bohater powieści pt. inny chłopiec. ts. maximo park, the coast is always changing. czas start: smutno.


schludny 2005-09-13 12:42:23
skomentuj (0)


it takes strength to be gentle and kind
no to witaj smutku. w celu poratowania w niedoli, zaimponowania otoczeniu a zwłaszcza sobie a/znalazłam economic class mebel, b/po zakupie (samo)dzielnie zaniosłam go na przystanek tramwajowy,.

MusicWeb0.0

Utworów. Co więcej wszystkie teksty wyśpiewywane są po Polsku, a to sztuka przy takim graniu jakie przezntuje zespół.Nie można jednak oprzeć się wrażeniu, że Terroromans, korzystając z żargonu sportowego, nie trafił w belkę i spóźnił skok. Wiele tu mamy bowiem z britpopowego szaleństwa jakie modne było, gdy płyty wydawali Bloc Party, Franz Ferdinand, Hard-Fi, czy Maximo Park. Takie granie więc trochę się już przejadło i gdyby chłopcy mieli podbijac zachodnie rynki to skończyłoby się to czkawką. Nie gdybajmy jednak, bo płyta nie atakuje rynków zachodnich, a jedynie nasz, lekko zubożały. Rozumiem oczywiście, że materiał gotowy był właśnie wtedy gdy britpop gościł na salonach i brakowało Muchom wydawcy, ale na to nic nie da się poradzić..

Dreszcze

żadnych słabych akcji żadnych słabych zdań żadnych słabych ludzi   tuszem od flamastra zamażę część Twych wewnętrznych stron:   ulubionego Maximo Park ulubionej kraty na mieście ulubionego aparatu nazębnego ulubionego czarnego kolczyka ulubionego dymu z papierosa ulubionego wjazdu do garażu ulubionej żarówki w kształcie truskawki ulubionego zanikającego murku