O czym chcesz poczytać na blogach?

Maxim

czas połączy nasze spojrzenia

Patrzeć z Tobą w tym samym kierunku, dzielić z Tobą każdą chwilę, oddać Ci siebie.
tamtej nocy nie mogłem zasnąć, popijałem nerwowo wodę, nie mogąc przestać o Tobie myśleć. nie wiedziałem nawet czy spotkam Cię jeszcze kiedykolwiek, ale wiedziałem, że to miłość... zostałem zakochanym bez pamięci nastolatkiem. i przez 15 lat zupełnie nic się nie zmieniło... wciąż jestem tak samo zakochany. w moim sercu dla nas czas się zatrzymał... tylko Ciebie już nie ma.

maxim 30/06/2009 19:36:38 [komentarzy 16] komentuj

22.

notka usunięta.

maxim 28/06/2009 20:25:30 [komentarzy 2] komentuj

what about all the dreams?

postanowiłem.
wybuduje dom w górach. taki, o jakim zawsze marzyłaś. drewniany z wielkim tarasem, kominkiem, gdzieś zdala od ludzi... gdzieś, gdzie moglibyśmy być zupełnie sami. będzie idealny.
powrócę do niego zawsze, gdy za Tobą zatęsknie. usiąde w bujanym fotelu, czując Twój oddech na szyi, Twoją dłoń na moich włosach... tak jak teraz.
ale tam będzie magicznie... wyobraźnia aż do kresu moich możliwości. obrócę się i zobaczę Ciebie. z pięknym uśmiechcem. zbladłą cerą..

For her...Lady of my heart...

Mi tu dyktował warunków naziemny! I nie strasz mnie, bo mogę ci pokiereszować twoją ładną buźkę... - to mówiąc przejechał rozdwojonym językiem po policzku mężczyzny - Albo zostaniesz moim sługą...Tak, przydałby mi się ktoś taki jak ty, do sprzątania w mojej wylęgarni... Nagle oczy Nicolasa rozbłysły gwałtownie, a dłoń wystrzeliła i złapała pokracznego mężczyznę za gardło. Mężczyzna wstał unosząc swoją ofiarę na tyle wysoko, by nie mogła znaleźć oparcia nogami. Z paskudnym uśmieszkiem na ustach rzekł wolno, dobitnie i groźnie: Zaprowadzisz mnie teraz do Maxima i to natychmiast! Rozumiemy się? Bo jak nie, to twoje gardło zostanie bardziej zdeformowane niż twoja buźka Johann! Zresztą... - dodał puszczając mężczyznę, który upadł prosto w strumyk szlamu - Bez zgody Maxima nie możesz nic zrobić, więc mnie tu nie strasz, bo ja znam zasady kierujące podziemiami tak, jak ty znasz nasze zasady. Już, prowadź! Nicolas na zachętę kopnął Johanna w żołądek. Pokraka pobiegła używając nóg i rąk do poruszania, czasami idąc po ścianach i suficie jak pająk. Zabójca musiał biec całą drogę by nadążyć za swoim niechcianym przewodnikiem.

[avrillavigne-info] * Twoje źródło informacji o Avril Lavigne - Onet.pl Blog

: [Wskazuje na przedramię] Tu jest "Abbey Dawn", moja ksywka z dzieciństwa i
nazwa linii odzieżowej. Mam błyskawicę, nutę i gwiazdę. Zrobiłam sobie też wiele gwiazdek,
tutaj mam dużą – tatuaże są małe i w sumie jest ich piętnaście.
Maxim: Masz również tatuaż "FUCK" na jednej stronie klatki piersiowej.
Avril Lavigne: Skusiłam się na niego ze dwa miesiące temu ... nie, sześć.
Maxim: Czy masz jakąś 'randkową' radę dla czytelników Maxima?
Avril Lavigne: Lubię klasycznego mężczyznę, dżentelmena który otwiera drzwi, daje kwiaty i zawsze przepuszcza kobietę pierwszą. Jestem trochę staroświecka.

***
Zachęcam do zadawania pytań w FAQ. Na wszystkie odpowiem. Aha, i wygląda na to, że mam już
cofnięty szlaban i będę mogła spokojnie dawać notki :)
 

ZBUNTOWANI i RBD

To marzenie spełnił program, a dodatkową atrakcją był Christopher Uckermann :) Abril była bardzo szczęśliwa, a Ucker zadowolony razem z nią :D Zobaczcie:

http://www.dailymotion.com/SYLOME/video/x7i5i2_christopher-uckermann-de-chambelan_music

źródło: www.grupo-rbd.pl

14:58, klaudyna1395 , Newsy
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 27 listopada 2008
Sexowne gwiazdy Rebelde xD

Prawie każdy z członków RBD ma za sobą sesję w ,,rozbieranym" magazynie. Jednak żaden z nich nie odsłonił się w całości. Brawa dla nich !! A oto zdjęcia przystojnych wokalistów RBD i pięknych wokalistek oraz innych gwiazd Rebelde :)

UWAGA! Aby powiększyć zdjęcie należy na nie kliknąć

na początek seksowna piękność RBD - Anahi(sesja do magazynu ,,Maxim")

 

Jednak Anahi nie.