O czym chcesz poczytać na blogach?

Max payne 3

palmpage

Od PLUS’a. Sprawdzam czy ma SIMLOCK’a i … nie ma. O jak wspaniale. Przecież to nie ich telefon. Wielki plus dla PLUS’a.

Przypadek 3. ERA, T-Mobile.

Firmowy telefon został wycofany z ERA. Stary aparat pozostał i warto go dalej wykorzystać. Telefon do biura obsługi. Tak jets SIMLOCK.

Gliniarz, któremu zamordowano rodzinę, twardziel w starym stylu, o twarzy przypominającej Mickiego Rourke’a (młodego) szukający zemsty – taki był Max Payne w pierwszych dwóch częściach gry. Teraz, niemal w przeddzień premiery szykowanej przez Rockstar trzeciej części przygód byłego policjanta […]

Blog - mblog.pl - darmowe blogi - darmowy blog w portalu Gery.pl


Zestaw Poker Set 300 Żetonów 11,5 g Walizka Alu
Aktualna cena: 59.99
Screenów z Dragon'...
The Rolling Stones będą nagrywać
Max Payne 3 - Pełna lista osiągnięć oraz trof...
Najnowszy klip Lany Del Rey
Zwiastun Skyfall zadebiutuje w maju
Dlaczego fajnie jest pochodzić sobie czołgiem...
Rhys.

Noc z GTA4, czyli GTA4 Live review

O proces instalacji) jest jednak szersze względem wersji na PS3. Najprościej można to zauważyć w trybie multiplayer, który w wersji na PC został rozszerzony do 32 graczy i ogólnie poprawiony.
4. Rockstar, pomimo że na rynek wypuścił w pewnym sensie crap, jednak trochę się przejmuje graczami, stosunkowo szybko.Podejrzewali, że kiedykolwiek pokażą... i to w swoim chyba najlepszym produkcie. No chyba, że Bully (notabene oparte właśnie o silnik rodem z GTA), Manhunt czy Max Payne mogą być uważane za ciekawsze i bardziej znane produkty. Oczywiście, jak najbardziej, są to dobre gry, przy których spędziłem ja (i nie tylko ja).

Moje przemyślenia - Onet.pl Blog

Niuans w muzyce, chcąc bardziej zrozumieć; no i zacząłem skupiać się nad tymi elementami. W końcu zaczęło coś tam lepszego "wychodzić". Cóż, po ponad 3 latach dalej tworzę w fl studio (jakoś mi ten a nie inny program przypadł do gustu), z każdym uruchomieniem mam "wizję" plus do tego jakiś konkretny.W IV (mógłby być), dodał bym sylwetkę postaci , coś jak w Max Payne, która pokazywała by oznaki jaki części ciała są bardziej poszkodowane; hud broni i amunicji zostawiłbym, tel. komórkowy dobra sprawa, początkowy.

tomahawk.blog.pl

Teraz mnie czeka niemiłosierne z HISTY i ANGLIKA. Fize już zdałem i chwała Bogu (na 5). Hista mi została na zdanie na 4 i tak samo Anglik. W Niedziele o 23:45 wyjeżdżam sobie do WROCŁAWIA razem z klasą ostatnia wycieczka trudno powiedzieć żeby to była wycieczka klasowa bo tylko 8 osób jedzie ale dobre i tyle..GTA VICE CITY którą już przeszedłem, i ENTER THE MATRIX no mówię wam o takiej zajebistej grze której nie widziałem takiej drugiej. W sumie jest to mieszanka MAX PAYNE i trochę TOMB RIDERA. Po prostu zakochałem się w tej grze :p. Co ja pierdole hehehe no może się nie zakochałem ale jest zajebista. Następny wpis.

SZANUJ tych co SZANUJĄ CIEBIE - Onet.pl Blog

Rzeczonej próżności. Wszakoż zdeprecjonowałbym tylko swoją wartość.

Za miesiąc nie będę już uczniem liceum. Nie będę już przewodniczącym 3a. Z ludźmi z klasy i szkoły nie będzie mnie już łączyła żadna formalna więź. Będzie to dla mnie druzgocącym szokiem, którego zapewne nawet.No ale wracając do POTF, to doskonale pamiętam ten moment, kiedy wstąpiłem w krąg swoistego muzycznego Opus Dei. Właśnie skończyłem drugą część Max Payne'a, jedną z moich ulubionych, z naprawdę niebalaną fabułą. Napisom końcowym towarzyszyła właśnie piosenka "Late goodbye." Normalnie nacisnąłbym.