O czym chcesz poczytać na blogach?

Matura z matematyki

anitx blog

I matura rozszerzona. Skoro już jesteś przy komputerze… zacznij rozwiązywać zadania!

Treść wszystkich zadań maturalnych jest otwarta i darmowa. W razie wątpliwości zawsze można zajrzeć do skarbnicy wiedzy – artykułów o funkcjach, geometrii analitycznej, układach równań, logarytmach czy trygonometrii.

Po rozwiązaniu zadań przychodzi czas na sprawdzenie wyników. Na MegaMatmie dostęp do wyników i odpowiedzi, tak jak do części portalu jest płatny. Kiedy już masz dostęp do rozwiązań, oto co zobaczysz na ekranie:

Mam nadzieję, że Twój wynik będzie lepszy! Powodzenia i owocnych przygotowań do matury z matematyki.

   Analyzes Shakespeare’s Plays
 • Tagi

  algorytm arkusz arkusze maturalne astronomia całki ciekawostka ciekawostki fizyka fotografia fraktale grafy granice gwiazdy logarytm logiczna macierze magnitudo mapy matematyka matura matura próbna obliczenia odliczanie pieniędzy pi pochodne portale.

I matura rozszerzona. Skoro już jesteś przy komputerze… zacznij rozwiązywać zadania!

Treść wszystkich zadań maturalnych jest otwarta i darmowa. W razie wątpliwości zawsze można zajrzeć do skarbnicy wiedzy – artykułów o funkcjach, geometrii analitycznej, układach równań, logarytmach czy trygonometrii.

Po rozwiązaniu zadań przychodzi czas na sprawdzenie wyników. Na.

toptanieksiazki

Inne plany. Ale jedno się nie zmienia: wszystkie liczą na kolejne szalone lato.

Strażniczka istnień - Kres Feliks
Opowieść toczy się w Starej Ziemi Heastseg i odciska swe piętno na późniejszej historii Zjednoczonych Królestw, a szczególnie prowincji Valaquet. Stanowi samodzielną i zamkniętą historię, mającą swój początek i koniec. Możliwe też, że wynika z niej jakiś morał.

Dla osób przygotowujących się do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Pierwsza część nosi tytuł "Formy wypowiedzi pisemnych". Książka zawiera omówienia wszystkich tekstów użytkowych testowanych na egzaminie maturalnym na poziomie podstawowym: notatka, wiadomość, pocztówka, ogłoszenie, zaproszenie, list prywatny, list formalny oraz na poziomie rozszerzonym: opis, opowiadanie, rozprawka, recenzja. Autorki radzą jak krok po kroku.

matura 2012

Matematyka Próbne arkusze maturalne Matura 2011-2012 - Świda Elżbieta, Kurczab Elżbieta, Kurczab Marcin

Wprowadzenie obowiązku zdawania matury z matematyki na poziomie podstawowym od 2010 roku spowodowało istotne zmiany dotyczące egzaminu. Zmianie uległa struktura egzaminu, zakres treści sprawdzanych na egzaminie i czas trwania egzaminu. W odpowiedzi na nowe wymagania.

Natchnieniejejduszy blog - bloog.pl

Wszystkich osiedli, szkół i przedszkoli. Dzięki nim dzieci mogą miło i przyjemnie spędzić czas, a rodzice mogą być o nie bardziej spokojni, gdyż poziom bezpieczeństwa ich jest obecnie bardzo wysoki. Bardzo często place zabaw są budowane dzięki sponsorom, którzy chcą w ten sposób wspomóc lokalną społeczność. Na rynku powstało także coraz więcej fachowych firm, które na specjalne zamówienie klienta są w stanie niezwykle szybko.

Nauka w szkole licealnej trwa w tej chwili tylko trzy lata. Jest to krótki okres czasu, gdzie nauki jest wiele, a cały tok trzyletni kończy się egzaminem maturalnym, pierwszym tak poważnym egzaminem w życiu ucznia. Poziom zdania tego egzaminu pretenduje lub nie do dostania się na wybraną uczelnię. W tej chwili obowiązkowa jest również matura matematyka i tego uczniowie boją.
Uczeń ma cały rok szkolny. - pisemny mamy do dyspozycji 170 minut na napisanie matury w zakresie podstawowym i 180 minut, jeżeli ktoś decyduje się na podejście jest także matura w zakresie rozszerzonym. 2 ). Matura z matematyki - pisemny tutaj mamy do dyspozycji również 170 minut na napisanie matury podstawowej oraz 180 minut na rozszerzoną. 3 ). Matura z języka obcego - ustny - czas trwania tego egzaminu jest taki sam jak w przypadku.

Krolikharryhodowla - bloog.pl

Znacznej większości odbywają się na terenach przyszłych zakładów pracy.
Szkolenia z zakresu BHP mają pewne elementy, które muszą być obowiązkowo na nim przedstawione, jednak często także są dostosowywane do rodzaju zakładu pracy i wykonywanych w nim zleceń. Dlatego zazwyczaj szkolenia, a raczej ich program jest indywidualnie dobierany do każdego klienta przez firmy zajmujące się ich organizacją. Bardzo często takie szkolenie z zakresu.

Trackback: http://bloog.pl/id,330582628,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Po co nam matura z matematyki?

piątek, 11 listopada 2011 13:55

Mmmmaturzysta

niedziela, 28 listopada 2010
Matury próbne.

Matury, matury, matury... zakończone!

Jak Wam się podobały matury?

Mi uświadomiły, że czas się wziąć za matmę ;)

Żeby było śmieszniej ta z CKE poszła mi o wiele lepiej niż z Operonu, która podobno była łatwiejsza :) //.

środa, 08 września 2010
Matura z informatyki, czy warto?

Witam ;)

Zastanawiam się, nad zdawaniem matury z informatyki.

Ktoś z Was taką maturę zdawał?

Co o niej sądzicie?

Czy ona się gdzieś przydaje? :)

Tagi: informatyka matura pomocy studia
19:01, mmaturzysta

Na przygotowanie chętnych uczniów ).

Odliczając te przygotowanie mamy 33,5 + 9 = 42,5h tygodniowo !!!

Czy licealista by to przeżył? :)

Teraz wzgląd matury:

1-3h języka obcego

3-4h matematyki

3-4h j. polskiego

= technikum

4-6h języka obcego

4-xh matematyki

6h-xh j. polskiego

= liceum

+ fakultety !

Zestaw godzin, przez całą siatkę nauczania...

Mystic-falls-2012 - Onet.pl Blog

Za nami.
MF (15:37)
pomyśl o komentarzu

10 stycznia 2012
Matura z matematyki to wielki stres.
Na maturzystów wywiera się coraz większa presję, że od tego zależy cała ich przyszłość. Jak więc w takich okolicznościach się nie denerwować. Każdemu może się podwinąć noga i to nie musi oznaczać końca świata. Matura poprawkowa jest tutaj kołem ratunkowym.
Jednak by matura poprawkowa mogła się odbyć egzamin nie może być oblany we wszystkich obowiązkowych przedmiotów. Wtedy pozostaje podejść do egzaminu jeszcze raz w następnym roku. Matura poprawkowa pozwala jeszcze raz podejść do egzaminu z danego przedmiotu na którym nam się nie powiodło i poprawić swój wynik. Skoro jest więc taka szansa i więcej czasu by się przygotować i nadrobić to czego nie zdążyliśmy się douczyć trzeba ją wykorzystać. Matura.

Matura z matematyki 2012

Zakole rzeki

<< Kwiecień 2012
PonWt
Ze szkoły..
sprawdzianów nie było nie było Bulwy(sorka od angola)...noi mielismy cała klasa niemca...slabsza grupa z lepsza:D...na gegrez były brechty..mielismy smieszny temacik zartow ...zooseksualisci czy jak to tam ma:D
jedyne co mnie.Tragiczne miny...caly czas marszczy czolo....zwlaszcza gdy sie denerwuje..a ponadto pomimo papierka ukonczenia studiow nie rozumie matematyki...okej umię ją...ale coz z tego ze zna jakies sztywne regulki jak ona nie wie o co w nich chodiz...i tym samym my.Ocen to dopuszczające i jedna trója....to była tragedia klasowa....Ponadto w pierwszej klasie liceum dała nam zadania z matury..no jeszcze na moim profilu...bio-chem z rozszerzoną fizyką...matma jest nam zbędna....i tu nie chodzi o same oceny..bo.

Na terenie Pruskiego Imperium może zaistnieć wszystko z tego powodu, że samo nie istnieje...

Szczególik. Cała sytuacja nie byłaby taka najgorsza, gdyby nie lektorka [tak! to jest lektorat...], o której już zdarzyło mi się wspomnieć. Jest to okaz muzealny native speakera łaciny, która wymaga od nas prowadzenia.To naprawdę poważna kwestia. Bo nie czuję się zła z tego powodu, że się nie uczę [Anka, przykładowo, robi zadania z matematyki i uczy się tego potwornego przedmiotu do 2 lub nawet 3 w nocy... wcale nie panikuję... ani ciut...]. Czy to znaczy,.Tego moja Siostra zaczęła pisać do mnie maile, które kończy podpisem XYZ. Nie, żeby przypominała mi się matura ;] Łoś z kolei znowu usiłuje wpływać na moją bezstronność i myśli, że jej to wychodzi /mwehehehehehe.../ A.

« Poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następne »

<< Kwiecień 2012
PonWt

"...Bo miłość mocna jest jak śmierć..."

"...Bo miłość mocna jest jak śmierć..."
| < Kwiecień 2012 > |
Pn

Nami gliwiczaninami a nimi warszawiakami. No ale to tylko tak na marginesie chcialam wspomnieć.

Zaraz po weekendzie matura pisemna z polaka (4 maja0 i angielskiego (5 maja). Pisałam mature w stanie tragicznym, pisze tragicznym bowiem w srode.

Ok:) żałować nie żałuję. Było świetnie:) nawet gardełko mi zbytnio nie przeszkadzało.

Dzisiaj pisałam mature z matematyki. Po kilkodniowym siedzeniu i kuciu maty napisałam to, a może lepiej i bardziej prawdziwie zabrzmi 'próbowałam napisać'. Wydaje mi sie ze zdac zdalam ale nie jestem zadowolona z tego co tam nakryklalam:/ No a teraz czas na relaks. Ide gdzieś sie ze tak brzydko.

Matura z matematyki 2010

Nic inteligentnego.

Jak można być humanistą w kraju, w którym lekcje polskiego wyglądają jak żywcem wyjęte z Ferdydurke? Gdzie, żeby zdać maturę, trzeba trafić w słowa przewidziane przez autorów klucza do tej matury? Gdzie istnieje jedynie słuszna interpretacja.

  O mnie
 • Archiwa

  • Styczeń 2012
  • Sierpień 2011
  • Czerwiec 2011
  • Maj 2011
  • Kwiecień 2011
  • Marzec 2011
  • Luty 2011
  • Styczeń 2011
  • Październik 2010
 • Kategorie

  • baśnie
  “humanista” używa się w stosunku do wszystkich, którzy nie są “umysłami ścisłymi”, czyt są słabi z matematyki czy fizyki.  Ponieważ większość ludzi jest słaba w przedmiotach ścisłych, kwalifikuje się ich jako.

 • Kościół inaczej...czyli Ewangelia językiem młodych...

  Czy w liceum. Czy wiedzieliście co Was czeka? Jak będzie czasami trudno? Ile będzie trzeba nauczyć się wzorów z matematyki, ile będzie trzeba przyswoić dat z historii, nauczyć wierszy na pamięć z języka polskiego?

  Kochani.Okolicznościowych, wspólnych wycieczek, może jakiegoś ważnego meczu. Będą tam zdjęcia męża, żony. Zdjęcia z matury czy studniówki. Zdjęcia zawarte w albumie, upamiętniają różne chwile naszego życia, często te radosne,.Na swoje życie. Ile tam trudu, nie zrozumienia, ciężkich doświadczeń. Może nie rozumiem dlaczego pokłóciłem się ze swoją matką? Po co dotyka mnie samotność, trudna choroba? Czemu nie mogę już od tylu lat dogadać się z kimś bliskim?.Człowieka”, ale jak podpowie nam Benedykt XVI- „ciągle pragnie zaczynać z nim na nowo” (Kazanie z Pasterki 2010) nabroił człowiek, Bóg się pogniewał, ale już za chwilę przyszedł z lekarstwami, z sakramentami.

  "Wszyscy tu jesteśmy obłąkani..."

  Czerwiec Maj Kwiecień Marzec Luty Styczen Rok 2010 Grudzień Listopad. Tego na pewno się nie spodziewaliście ;] 12 lut 11 ‘…Coś z tobą jest nie tak - rdzewiejesz!’

  Tak, moi drodzy Czytacze..Nie ma sensu [‘Mamo, nie będę jadł obiadu!’]

  Poza tym na feriach miałam napisać pracę maturalną i dopisać do niej bibliografię oraz ramowy plan wypowiedzi. Wyszło na to, że napisałam bibliografię oraz ramowy.W szkole króluje hasło: ‘Nie permutuj!’ Wiem, że brzmi zastanawiająco i dziwnie, ale w matematyce wszystko takie jest ;}

  Jeszcze tylko jeden dialog i kończymy x]

  Tajemnicze przemyślenia , wydarzenia oraz ciekawostki

  oczywiście ten taniec to nie
  żaden z powyżej wymienionych xD)

  3. Podróż do Meksyku
  4. Zdanie Matury
  5.Wyjazd do Angli , założenie tam
  rodziny "wielodzietnej "xD


  Jak zauważyliście.(też 1) dostała Bokserki i chłopaki na spodnie nosili przez wszystkie lekcje xDD.. no co prawda to my chcialismy dac kubki z cyckami ale nasza babka powiedziala ze nieprzyzwoite. A idz sie wysraj..xDD...Na w-f dzisiaj biegalismy na 300 i na 60 , a że.Cholera znowu mam załamkę :-(
  Ale tym razem z powodów sercowych i  z matematyki :(:(
  Zrobił nam down niezapowiedzianą kartkówkę a ja tuman oczywiście wszystko zle ma,//
  ehh.. i.
  Czerwiec Maj Kwiecień Marzec Luty Styczen Rok 2010 Grudzień Listopad.

  Matura z matematyki 2011

  Tak ma być i koniec..! - Onet.pl Blog

  40 ...

  22 września 2010
  Brak czasu.
   

  Się skupiać tylko na przedmiotach, które będę mieć na maturze, czyli polski, angielski, biologia i matematyka. Z reszty, to byle tylko przejść.

  Dajana. (13:02)

  Always searching for a falling star...

  Trudno. Takie też są potrzebne. Już wystarczająco często w siebie wątpię, a te dobre wyniki matury i rekrutacji naprawdę bardzo mnie podbudowały. Przecież i tak te studia to tylko dlatego, że.O tym, że czasem wątpię nie tylko w siebie, ale i w innych. Bo chociaż przez 90% czasu potrafię zagłuszyć nachodzące mnie dziwne myśli, to te 10% zawsze jest gdzieś w zapasie i dopada mnie kiedy.

  tagi:
  Komentarze (1), Dodaj

  Just dance... and jump!

  czwartek, 15.lipica.2010, 21:53
  Wiecie co? Chyba dzisiaj.
  Nos mutons (po francusku ;p mam certyfikat to mogę ;p), jak zwykła mawiać moja ulubiona nauczycielka matematyki dwujęzycznej. Teraz pijemy eliksir duszkiem aż do ostatniej kropelki i już jesteśmy po.(5)
  grudzień (1)

  2010
  styczeń (7)
  luty (1)
  marzec (1)
  kwiecień (3)
  maj (1)
  czerwiec (1)
  lipiec (3)
  wrzesień (1)
  październik (2)

  2011
  styczeń (2)
  luty (1)
  marzec (1)

  Dodaj do ulubionych