O czym chcesz poczytać na blogach?

Matura 2011 polski

Paulina 804. - Onet.pl Blog

Ostatnio napisane

  • Vice versa (paulina804; 13.03.2012)
  • Nie ma to jak dialog... (paulina804; 29.02.2012)
Grupa Onet.pl SA (system)
paulina804 (treść i ilustracje);
 
Godzinkę po ostatnim ustnym egzaminie nachodzi mnie chęć podsumowania tego wszystkiego, co formalnie nazywamy maturami:). Zdawałoby się, że co to, że pestka, że każdy zdać musi. A figa z makiem! Najwidoczniej egzaminatorom i wszystkim innym ministrom oświaty znudziły się proste zadania i łatwe do domyślenia się odpowiedzi.

Matura z języka polskiego
była jednym wielkim nieporozumieniem. Sen Izabeli Łęckiej, który później okazał się marzeniem sennym (swoją drogą, dość bujna wyobraźnia.

Moje sekretne życie - Onet.pl Blog

Dzisiaj nadal źle się czułam i nie byłam w szkole. Byłam za to na chwilę w bibliotece, gdzie, z pomocą dwóch cudownych pań bibliotekarek, wreszcie znalazłam literaturę przedmiotu do prezentacji maturalnej. Oh happy day!
Jutro też nie zajrzę do szkoły. Idę do lekarza (ciekawe, co powie), a potem do psychologa (terapii ciąg dalszy). Odezwę się wkrótce.
Byłam w szkole w środę i trochę nadwyrężyłam sobie nerwy, ale o tym pisać nie będę. Podali nam terminy matur ustnych. Ostatnią maturę zdaję 14go maja, a potem to mam luz. Cztery miesiące i dwa tygodnie nurzania się w dramach azjatyckich. Już mi szkoda mojego wzroku... A więc matury mam:
- 4 maja - polski rozszerzony - godz. 9:00

Czekam na:
-> "Loving you" (film)
-> "Detective nightmare 2" (film)
-> "You pet" (film)
-> "Ponyo on the cliff by the sea" (anime film)
-> "Ojiichan wa 25 sai" (drama)
-> "Brat boys beyond" (drama/2011)
-> tajwańska wersja "Absolute boyfriend"

Od niedawna również manga...
Przeczytane do tej pory:
-> "MARS"
-> "Akuma na eros"
-> "Chobits"
-> "Wish"
-> "Cat street"
-> BARDZO.

...bo ja wolę być szczęśliwa... - Onet.pl Blog

Pisac :) 
(21:47)
3 miło mi...

17 maja 2006
:) matura :) to syf jest jednym słowem
Się na ścianach. coś niesamowitego. skończyło sie bólem pleców szyi łydek i przeziębieniem :) mama miała rację, zeby nie wychodzić spoconemu na dwor :P potem już tylko nauka nauka nauka. najpierw uczyłam się z polskiego do matury. całe 3 dni powtarzalam materiał! wszystkie epoki literackie wszystko wszytko wszystko! i po kupe to robiłam bo i tak sie nie przydało :| w ogóle matura z polskiego jest przereklamowana. po polskim.
piszę juz troszkę czasu :)
2011
 Grudzień
 Październik
 Lipiec
2010
 Sierpień

seledynek - Onet.pl Blog

Dawne wspomnienia
2011
 Czerwiec
2010
 Luty
 Styczeń
2009
 Wrzesień

 

Biologia

84% podstawowy

58% rozszerzony

 

Angielski

94% podstawowy

72% roszerzony arkusz II

62% rozszerzony arkusz III

 

Z polskiego dość ostro nas oceniali. Na 20 osobową klasę jestem w pierwszej 10 z najlepszymi wynikami z podstawowego :P No, a na rozszerzonym się przejechałam, bo koniecznie chciałam wybrać temat ambitny i mam za swoje ;) Pani Suchanek już mi powiedziała, żebym taka ambitna na maturze prawdziwej nie była i po prostu wybrała prosty temat :) Z biologii takiego wyniku się nie spodziewałam. Byłam pewna, że ta matura poszła mi najgorzej, bo wtedy czułam się strasznie źle. A tu taka niespodzianka. Jednak kursy coś tam dają. Tylko, że jak teraz robię arkusze maturalne z lat ubiegłych to tam dopiero jest hardcore :| Moja.