O czym chcesz poczytać na blogach?

Matthew mcconaughey

buduje mosty... z pajęczyny..

W setkach.. i stwierdzając że przemykający co pewien czas koło mnie mag-Adamo zajebiście się uśmiecha.. postanowiłam (dla zabicia czasu) stworzyć model "mojego faceta idealnego" rozumiem przez to zestawienie takich cech które mi się u facetów podbają..

a więc.. powstał ktoś kto będzie miał włosy Matthew Mcconaughey (tylko ta wersja jaśniejsza) .. oczy ochroniarza z Kefirka na Centrum B (oczywiście na zły sklep trafiłam:P).. uśmiech Bruce'a Willisa.. odgłos śmiechu mag-Adamo (opcjonalnie Przemka S.).. głos i dłonie Jacka.. przedramiona kierowcy przedpołudniowego kursu 138.. klatę mojego ojca (no! jakieś 25 lat temu:P).

- IN THE COURSE OF NATURE // ewelina180 blog

Raz!!!
a teraz podam wam rozpiskę filmów w KORONIE:
SAHARA: Piękna pani naukowiec wraz ze swoją ekipą bda okoliczności wybuchy tajemniczej epidemii, ktora dzoesiątkuje ludność Afryki. Przyczyne katastrofy upatruje w zanieczyszczeniu środowiska, grażacym zagładą życia w morzach i oceanach.Przygodowe kin z Matthew McConaughey i Penelope Cruz.
premiera 15 kwiecień

Tłumaczka: Pracująca dla ONZ tłumaczka(Nicole Kidman)zgłasza, ze przyapdkowo usłyszała groźbę kierowaną do afrykańskich przywodców w bardzo żadkim narzeczu. Staje sie celem bezlitosnym zabojców, przed ktorymi może ją ochronić tylko agent FBA(Sean.

"Piękno to coś, co mamy w sobie, co odbija się w naszych oczach"

Gdzieś wyszli a ja sama w domu siedzę z moim kolegą (chorobą), piję herbatkę i łykam kolejną dawkę lekarstw... słucham sobie muzyki i tak myśle co by tu zrobić, może coś w TV oglądne, na TVN jest fajny film "Jak stracić chłopaka w 10 dni" słyszałam że jest świetny! i jeszcze gra w nim Matthew McConaughey nie dość że przystojniak to jeszcze świetnie gra, widziałam z nim pare filmów, o takim facecie to sobie można pomarzyć:D >Facet grzechu wart< 
   

Wasze myśli:

anggell007.blog

Na smutniejszych momentach, kopalismy w krzesła, rzucalismy maskotkami, którą Żeluś dostał od "chłopaka" (oczywiście nie od swojego, bo Wojtus nie jest gejem ). Film był spoko. Chciałam już na niego iść od 4 miesięcy, bo grali tam moi ulubienie aktorzy a mianowicie KATE HUDSON, którą polubiłam po filmie CENA HONORU i MATTHEW McCONAUGHEY, którego pierwszy raz widziałam w filmie CZAS ZABIJANIA!
W środe mieliśmy zakończenie roku, ale rano trzebabyło przyjść jeszce na konkurs OMNIBUSA. Tak było to wszystko pasjonujące, że w połowie wyszliśmy. Pytania były tak trudne, że nauczyciele sami nie znali odpowiedzi. No i wygrała taka ech...!.