O czym chcesz poczytać na blogach?

Matt damon

przyjemnostki

    Moja połówka da się namówić

    Odpowiedz
  1. miqaisonfire 4 Maj 2011 o 18:24

    Zapewne będzie to nudny komentarz : uwielbiam Matta Damona, o filmie, nie wiem jakim cudem nie słyszałam – na szczęście mam torrenty, na nieszczęście – maturę, więc dopiero po maturze – na pewno obejrzę

    Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Plotki i ploteczki ze Szkoły Dla Dzieci Nocy. - Onet.pl Blog

- Wzruszył ramionami. -Wracając do Tescowych wózków... cały ten 'wypadek' był oczywiście od początku do końca zaplanowany. To na potrzeby nowego filmu, w którym będę grał. - Pokiwał głową z powagą.
- A więc zobaczymy Matta na dużym ekranie?
- Jasne, nie wiedziałaś? - Udał zdziwienie, a potem spuścił wzrok. - Nie no... w ostatniej chwili wygryzł mnie Matt Damon.
- Według mnie to przegięcie, bo koleś jakiś.. świetny nie jest.
- Przegięcie, ale w sumie nie wiem. Nie znam kolesia. W każdym razie, no powiedz... nikt sceny z wózkiem nie zagrałby lepiej ode mnie.
- Po zobaczeniu tej krótkiej sceny mogę to stwierdzić bez zawahania się.. W nawiasie powiem, że po prostu nie widziałam nikogo innego, kto biegłby z.Płakała po nim! Mary to straszne, Ty na prawdę nie masz uczuć?


 
Niektórych może zaniepokoić powyższa fotografia, a niektórych bawić. Ja Wam mogę podpowiedzieć, o kogo chodzi. Czyżby Ellie chciała wziąć lekcje szermierki i Arriany? A jeśli tak, to dlaczego Arri ją atakuje? Odpowiedź jest jasna! Arris poczuła się zazdrosna, że Elle odbija jej Matta! Cóż, co jest smutne, bo sam przyznał, że podoba mu się kto inny...

 
Wszystkich muszę ostrzec- nie ważne, czy jesteś, uczniem, uczennicą, nauczycielem, czy woźną - uważaj na klaunów! Doszły mnie słuchy, że jeden grasuje w okolicy i odkopuje.. wiewiórki! Może wydawać się to dziwne, ale niektóre wampirki nie powinny zakopywać pozbawionych.

travis - blog filmowy


Liczę na wyróżnienie dla Kidman, choć boję sie popularności "Chicago"...

I to wszystko, w najważniejszych kategoriach. Zobaczymy jak będzie...
skomentuj (1)

travis 2003-03-21 16:50:46Średnio utalentowany pan Ripley...

Gwiazdorska obsada - dwie panie - atrakcyjne wizualnie i aktorsko, dwóch panów - Matt mi się znudził (gra ciagle te same schematyczne role) Jude'a widziałem po raz drugi chyba. Tak jak i ten film - znów mnie nie zachwycił. Pierwsza połowa ciągle interesująca, ale wraz z rozwojem akcji coś się w tym filmie psuje - nie wiem co.Sama fabuła jest ciekawa. Akcja rozgrywa się w latach 50. w słonecznej Italii w kręgu bogatych Amerykanów, którym przewodzi Dickie Greenleaf (Jude Law). Do tego towarzystwa należy także skromny i biedny Tom Ripley (Matt Damon). Zabiega on o przyjaźń Dickiego i jego dziewczyny Marge Sherwood (Gwyneth Paltrow). Gdy ojciec Dickiego, bogaty przemysłowiec, prosi Ripleya, by przerwał "dolce vita" jego syna i sprowadził go do domu, do Stanów Zjednoczonych, Ripley rozpoczyna niebezpieczną grę. Tom podejmuje się tej misji, ale zamiast wywiązać się z zadania, robi wszystko, aby jak - Dick -.

Nieznane brzegi

Podsumowanie oraz wnioski końcowe.

Wstęp

Syriana to thriller polityczny nakręcony w 2005 roku przez Stephana Gaghana. Inspiracją do napisania scenariusza była książka byłego agenta CIA, Roberta Baera, Oblicze zła. Prawda o wojnie z terroryzmem we wspomnieniach oficera CIA.

W głównych rolach wystapili: George Clooney, Matt Damon, Jeffrey Wright, Alexander Siddig oraz Mazhar Munir i Sonnel Dadral.

Fabuła filmu koncentruje się na mechanizmach i konsekwencjach międzynarodowego handlu ropą naftową i gazem ziemnym.

Wybrałem ten film do analizy z dwóch powodów. Po pierwsze jest to film, którego potencjał do analizy jest bogaty. Po drugie moi zdaniem, to po prostu bardzo dobra.

Gdy to się nie udaje, bo jest się już martwym, zawsze jest ludziom szkoda takiego bohatera i ten ostatni element niepokoi ich, chociaż podświadomie wiedzą, że tak musi być. Ale jak przyjemnie jest się jeszcze trochę kolejny raz po oszukiwać, że coś nam będzie darowane.

Bohater nawrócony

Teraz pora na Briana Woodmana, granego przez Mata Damona. Jego zaangażowanie w sprawę i konsekwencje, które ponosi trakcie filmu, wystarczają jako ofiara, by ten doradca ekonomiczny z Genewy przeżył w filmie.

Briana Woodman, gdy poznajemy go na początku filmu, prowadzi porządne, zwykłe i nudne życia doradcy inwestycyjnego w jednej z niewielkich firm w Genewie. Ma piękna żonę i dwóch synów. A na śniadanie.

Missing breathe. Jesteś moim wrzodem na żołądku, wiesz? - Onet.pl Blog

Oczy. Powoli zrobiła duży wdech. Przypływ tlenu uspokoił ją,pozwolił jej na nowo zebrać myśli. Jeszcze tylko trzydzieści dni przeklętego lipca i będzie miała się do kogo odezwać. Owszem, miała swoje koleżanki, ale o wiele bardziej wolała rozmawiać z Paul’em, który nie szczebiotał dwadzieścia cztery godziny na dobę o błyszczykach i o tym jaki seksowny jest Matt Damon.Zdecydowanie nie kręciły ją takie klimaty. Nagle poczuła, że dostała w głowę czymś dosyć miękkim, ale bardzo mocno.

- Au!- Wyrwało się jej i otworzyła.