O czym chcesz poczytać na blogach?

Matrix reaktywacja

travis - blog filmowy

 
Matrix Reaktywacja...

Poszedłem. Nie miałem wyboru. To trzeba było obejrzeć. Poszedłem tylko dlatego. Przynajmniej nie nastawiałem się na nic specjalnego i zawieść się nie mogłem...Nie rozumiem tego filmu. Po co Neo walczy ze Smithem, jeśli żaden nie.

- night in forest - maja42 blogmaja42 2003-05-11 21:54:18
skomentuj (2)


+..::MUZA::..+


Stworzyłam sondę aby dowiedzieć sie jakiego typu muzyki najczęsciej słuchacie. Gdy będą jakieś wyniki to wstawię muzyczkę na mojego bloga. Na razie postaram się wstawić co kolwiek. Głosujcie na sondzie!!!

maja42 2003-05-13 17:13:40
skomentuj (2)


+..::MATRIX::..+


Już zaraz, bo w tę sobotę, idę na Matrix Reaktzwacja!! Już się nie mogę doczekać!


Klasa(a w każdym razie dziewczyny na pewno). Osobom nie wtajemniczonym nie będę tłumaczyć gdyż mogłyby powstać "internetowe konflikty".


maja42 2003-05-23 17:31:07
skomentuj (7)


+..::MATRIX REAKTYWACJA::..+


Wiecie co... ja już sama nie wiem czy jestem strasznie wściekła na tych Wachowskich czy ten film po prostu mi się podobał! Myślę, żeby nie wiem jaka była 2 częć i tak nie podobałaby mi się, gdyż pierwsza była doskonała, nie do przebicia. W Reaktywacji za dużo gadali..

M&M witają na blogu


geografia-4
fizyka-4
chemia-4
w-f-zwolnione

średnia-4,2
zachowanie-wzorowe

hasło naszej szkoły;"Gimnazjalisto!Pomożemy Ci poznać świat,siebie,zdobyć wiedzę i nauczymy Cię żyć w zgodzie z innymi i samym sobą".
2003-06-12 18:29:44 skomentuj (6)


MATRIX REAKTYWACJA
Dzisiaj byłyśmy w kinie na Matrix'ie reaktywacji.Spoko film.Miałyśmy najlepsze miejsca.Było bardzo mało osób.Nie którzy wszyszli jak były już napisy końcowe,a my zostałyśmy i bardzo dobrze,bo na koniec była zapowiedz następnej już ostatniej części"MATRIX REWOLUCJA".Pewnie bym obejrzała.

gitarzysta blog

Skończyc :) hiehiehie
7:00 pada desz
7:37 słonko za oknem przy kompie:)
Hehe dziś idziemy do kina a potem będę siedziałw domu bo amusia ma imieninki i trzeba jej przygoptować wszystko ładnie aby było jej miło wkońcu to moja mama:) hehe
9:30 spotkanie pod Multikinem z klasą bo idziemy na Matrix Reaktywacja Byłem już ale nie szkodzi pójdę jeszcze ra:) hehe no a wieczorkiem może będzie dyskoteka klasowa na koniec roku zobaczy się może pójde jescze nie wiem w końcu mamy imieniny:) hehe ale postaram się wyrwać!!!:)

A tak z innej beczki "Czy ktoś rozumie sens życia???"... oto jest.

Nie ma takiego numeru... nie ma takiego numeru...

skomentuj (11)

bum siakalaka bum bum siakalaka ;p


You are The Twins, from "The Matrix."
Bad, but with a sexy streak- surprisingly
refreshing. You know what you want, when you
want it.


What Matrix Persona Are You?
brought to you by QuizillaKtórą bohaterką z "Buffy" jesteś? Test by ::DarthKicia::You are a child's kiss. Completely sweet and
innocent and pure. You mean no harm and only
love in your sweet.
Wiecie co wszystkie uklady wyszly nam bez wiekszych wpadek :))) jeeeee jestesmy wielkie soul gora!!!!! ;p

2003-06-20 21:30:37
skomentuj (4)

łoł

jestem swiezo po matrix reaktywacj niedawno z kina wrocilam co prawda film mozna bylo obejrzec w kinie juz miesiac temu a na kompie ze dwa ale ja sobie jelegancko poczekalam no i bylam w naszej metropolii na filmie no wiec podziele sie z wami moimi wrazeniami ;p;p zacznijmy od tego ze film jest duuuzo gorszy od I czesci :(( szkoda ;( fabule.

...Tak więc trwają: wiara, nadzieja, miłość-te trzy: z nich zaś największa jest miłość. - Onet.pl Blog

Tytule notki jest skrót od tytułu opowiadania:D Bo inaczej byłoby za długo. Uff... Pierwszy rozdział za mną:) Komentujcie! :) Pozdrawiam:)
BloodyDarkness (16:38)
16 WoW! Tego wzrokiem nie ogarnę! Duużo! :D

02 września 2010
Bloodydarkness Reaktywacja!

Mam nadzieję, że mnie będziecie odwiedzali! Będę Was informowała o notkach, ale jak nie będziecie chcieli to spoko- piszcie, nie krępujcie się. Wymyślcie jakieś kłamstwo i tyle :D Too... Do jutra! Buziaki:*
P.S. Muszę to powiedzieć: Tytuł tej notki wzięłam w pewnym sensie od filmu Matrix Reaktywacja. Więc, ten tytuł to taki... krzyk! I wymachiwanie rękami! Taaaa! Cool, nie? Nie musicie odpowiadać :D Dziękuję:*
BloodyDarkness (19:41)

Blog edi2205

Prowadzic bloga mam pytanie kto ładniej prowadzi bloga zobaczcie, ale nie dawajcie komentów www.julusia 2205.blog.interia.pl ale nie piszcie oki prosze oki ok teraz drze plan lekcji i kalendarz hehehehehe bedziecie oglądac matriksa reaktywacje pozdrawiam 
wszystkich którzy odwiedzaą mojego bloga i całą rodzinke całą
klase no i wszystkich na świecie starych,młodych,grubych,chydych
Belgia 1-0 dla Polski hehehe matusiak pieknie po rekach co nie dziś mam pomysł dam wam trudne pytanie ile mam lat i co lubie robic dawajcie komenty i macie czas do 17 listopada bo dalej nikt nie patrzy. Jutro do szkoły i tez leci Matrix rewolucje na tvn o godz 20 15 dokładnie, słucham muzy . Moją koleżanke pobił mój kolega Patryk i go pobiłem że sie poryczał  głupek co nie, sami powiedzcie i nie długo mu nawale bo jest damskim bokserem ja połowe szubina znam on niech zwoła swoich.