O czym chcesz poczytać na blogach?

Materiały budowlane

Aktualności Kancelarii CWC – informacje o podatkach

Stawka 8% VAT przy sprzedaży materiałów budowlanych

Przy sprzedaży obejmującej towary (materiały budowlane) wraz z usługą przeprowadzenia remontu i prac budowlanych w lokalu lub budynku mieszkalnym o powierzchni użytkowej odpowiednio do 150 m2 i 300 m2 (sprzedaż swoich materiałów budowlanych, przy zapewnieniu równocześnie dostarczenia usługi remontowo-budowlanej – na podstawie.

Czerwca 2011 r. »

Jedna odpowiedź

  1. czy sklep który sprzedaje materiały budowlane może je sprzedawać z 8% stawką vat.

MÓJ WEWNĘTRZNY KRAJOBRAZ - bloog.pl

Taka była, ale dla wielbiciela podróżowania nie ma to większego znaczenia). Następnego dnia w sobotę (t.j. 10.09.2011r.), pojechaliśmy rano z Tomkiem pomocą drogową (Tomek na co dzień pracuje w tej branży) najpierw po samochód, a potem dojechała do nas teściowa i wspólnie wybraliśmy się na ul. Głęboką po materiały na moją kreacje. Pobyt w sklepie zakończył się sukcesem i mogłam już cieszyć się z zakupionego materiału, ale potem pojechaliśmy na ul. Zamojską, gdzie dokupiliśmy resztę materiałów. Dalsza część soboty minęła mi trochę na sprzątaniu, trochę na odpoczywaniu, ale finiszowo wybraliśmy się do baru z Gosią i.Tomeczka (czyt. siostrzeńca – syna Ulki). W poniedziałek za to jedziemy z Tomkiem na rozprawę, tak – dobrze przeczytaliście na ROZPRAWĘ. Jest to wojskowa rozprawa, bo jakiś głupi generał w wojsku tanim kosztem budował sobie dom. Tomek brał w tym udział, bo zgodnie z rozkazem, jaki dostawał – dostarczał materiały budowlane, baa – nawet rozładowywał te materiały. I tak o to ktoś nie pomyśli generała, wydał go i toczy się teraz przeciw niemu sprawa. Ja tymczasem chyba spotkam się ze znajomą albo z siostrą, czy bratem ciotecznym. Może też pozwiedzam Warszawę sama? Jeszcze się nie zdecydowałam, co

Jadę żółtym samochodem...

Napisze Wam o tj pogodzie pogoda była zajebista tylko raz z 2minut popadało i nic słońce dawało czadu przez cały tydzień =) .. Dziś wróciłam szkoda =( no ale cóż .... Jak wróciłam gdzies tak z 3 godzinki po tym jak wróciłam do domku pojechała z bratem na Os.Budowlane i .... niezgadniecie czym =D no ba Że INVECO dostawczym =D materiały budowlane i tak dalej =P ale jazda =D wogóle raz było mi smutno bo poczułam sie olana prze lubianą przeze Mnie osobę =( ale juz jest dobrze (przynajmniej tak mnie sie wydaje)=) nie no niewiem co pisać =( a Wiem ludzie kurwa koniec Wakacji =( ale cieszmy sie jeszcze ich kawałkiem =) zobaczymy jak sie bedziemy cieszyc =D no kurwa kończe =D

Duchowy Dom – Dom z duszą

Budownictwo ekologiczne

Budownictwo ekologiczne to takie, które stosuje zdrowe i naturalne materiały budowlane oraz izolacyjne (drewno, cegła, glina, ziemia, trzcina, słoma, kamień, itp.).
Dom dostosowany do wymiaru człowieka i nie przerastające go. Dom z gliny, drewna, bloczków słomianych. W tego rodzaju budownictwie ważne jest nadawanie budynkom indywidualnego charakteru, zharmonizowanego z osobowością użytkownika. Siedlisko.