O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Materiały

Pozdrawiam odwiedzających i czytających blooga. - bloog.pl

Jagodzianka na drodze powiatowej Nr 2729W - ul. Częstochowskiej w Karczewie

16.06.08 r. - 30.11.2008 r.

uzyskano decyzję na przebudowę mostu, pozyskano środki zewnętrzne, przygotowywanie materiałów do postępowania przetargowego na wykonanie robót

14.

Droga powiatowa nr 2715W Celestynów - Dyzin - Glina - Pogorzel - Otwock w Dyzinie

04.06.08 r. - 09.06.2008 r.

ogłoszono i rozstrzygnięto przetargi na dostawę materiałów, zawarto umowy z dostawcami materiałów budowlanych, zakupiono materiały budowlane, do wykonania

15.

Droga powiatowa nr 2717W - ul. Obrońców Pokoju w Celestynowie

10.06.08 r. - 20.06.2008 r.

ogłoszono i rozstrzygnięto przetargi na dostawę materiałów, zawarto umowy z dostawcami materiałów budowlanych, zakupiono materiały budowlane, do wykonania

16.

Droga powiatowa nr 2765W - ul. Piłsudskiego

25.08.08 r. - 02.09.2008 r.

ogłoszono i rozstrzygnięto przetargi na.

Zachowaj Trzeźwy Umysł - Onet.pl Blog

O to, aby umiały zadbać o kogoś na miarę swoich możliwości. Na przykład w przypadku gimnazjalistów kampania ZTU ma dawać młodzieży możliwość sprawdzenia swoich sił w relacjach z ludźmi, doświadczenia życzliwości i wdzięczności oraz obdarzania nimi innych.

Musisz wiedzieć, że: 
Zachowaj Trzeźwy Umysł to NAJWIĘKSZA I NAJSTARSZA kompleksowa kampania edukacyjno-profilaktyczna dla samorządów lokalnych i szkół podstawowych oraz gimnazjalnych.

Zachowaj Trzeźwy Umysł to
» PONAD 4000 PROFESJONALNYCH MATERIAŁÓW EDUKACYJNO-PROFILAKTYCZNYCH (w tym materiały profilaktyczne dla dzieci, rodziców, nauczycieli, kierowców, sprzedawców alkoholu)
» ZESTAW MATERIAŁÓW o nowych zagrożeniach
» PONAD 5000 NAGRÓD W KONKURSACH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY (2011 rok)
» PAKIET MEDIA PLUS (liczne dodatki do wykorzystania i przekazania lokalnym mediom podczas kampanii)
» AKADEMIA PROFESJONALNEGO NAUCZYCIELA
(specjalne zniżki dla osób dokształcających się w ramach internetowej platformy edukacyjnej na stronie www.akademianauczyciela.pl)
» GWARANCJA SATYSFAKCJI
komentaror (09:33)

Kolczyki handmade na każdą okazję=)


Pozostałe informacje pod nr GG:7191685 lub e-mail: natalwen@op.plDodaj komentarz [0]
[353]Kwadraty - 35
Materiały: kryształy Swarovskiego, srebro pr. 925

Pozostałe informacje pod nr GG:7191685 lub e-mail: natalwen@op.pl


Dodaj komentarz [0]
[331]Oval-45
Materiały: kryształy Swarovskiego, srebro pr. 925

Pozostałe informacje pod nr GG:7191685 lub e-mail: natalwen@op.pl


Dodaj komentarz [0]
[330]Gold tears – 45Materiały: kryształy Swarovskiego, srebro pr. 925

Pozostałe informacje pod nr GG:7191685 lub e-mail: natalwen@op.plDodaj komentarz [0]
[329]Charming-100


Mama, oczywiście pierwsza w kolejności Wielbicielka moich świecidełek "pożyczyła" ręki do zdjęcia:D

Długość regulowana 18-21cm, szerokość: ok.1,3cmBransoletka może tworzyć komplety z:Materiały: kryształy Swarovskiego, żyłka, srebro pr. 925

Pozostałe informacje.

Śpiewak hand made PRACOWNIA RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO

      "DECOUPAGE-POZIOM PODSTAWOWY+"

Dla kogo? Dla dzieci w wieku 7-11 lat
Opis zajęć: Na zajęciach dzieci uczą się głównie, (ale nie tylko) podstawowej techniki decoupage. Zdobią przedmioty o różnym podłożu (drewno, szkło, metal) wg własnego projektu.
Koszt: jednorazowe 25 zł
karnet (4 x w miesiącu) - 80 zł
W cenę wliczone są wszystkie materiały, po zajęciach prace ozdobione przez dzieci stają się ich własnością.

Wspólnie przez świat

  Materiały wybuchowe (w tym sztuczne ognie i race)
 • Materiały wytwarzające silne pole magnetyczne
 • Materiały żrące (kwasy, zasady, utleniacze itd.)
 • Materiały, które wytwarzają łatwopalne gazy przy kontakcie z wodą
 • Narzędzia (młotki, siekiery, wiertła, łopatki)
 • Nawozy sztuczne, pestycydy, fungicydy itp.
 • Palniki, pochodnie, wszelkiego rodzaju paliwa
 • Sprzęt i narzędzia, które mogły mieć kontakt z materiałami łatwopalnymi (w tym narzędzie mechaniczne i części układu paliwowego samochodów i maszyn)
 • Walizki wyposażone w systemy alarmowe
 • Wszelkiego rodzaju żyletki, scyzoryki i innego rodzaju noże, przecinaki.

Niżej wymienione materiały, przedmioty mogą być przewożone bagażu rejestrowanym, ale wcześniej należy ich przewóz uzgodnić w liniami lotniczymi. Są to miedzy innymi:

 • Broń biała i osobista broń palna bez amunicji
 • Broń i amunicja (sportowe i myśliwskie) – łuki, strzały
 • Kije hokejowe, kijki narciarskie, harpuny, kije golfowe
 • Kuchenki turystyczne
 • Oleje pochodzenia zwierzęcego
 • Skompresowane gazy (np. w mechanicznych stawach, zestawach ratunkowych itd.)
 • Skompresowany tlen
 • Spadochrony
 • Strzykawki i igły
 • Substancje przewożone w pojemnikach izolacyjnych w niskiej temperaturze (ciekły azot, stały dwutlenek węgla – suchy lód)
 • Wózki.

beton towarowy, beton towarowy mazowieckie, beton towarowy w - mBlog

Beton towarowy warszawa, materiały budowlane, materiały budowlane mazowieckie, materiały budowlane warszawa
2009-11-14 | 12:23:05
autor: materialybudowlanemazowie | skomentuj (4)
Firma algo- beton zapewni tobie materiały budowlane najwyższej jakości. Wszystko to po to, aby budowane przez twoją firmę obiekty były trwałe. Materiały budowlane mazowieckie są produkowane w oparciu o wykorzystanie nowoczesnego procesu produkcyjnego, który jest oparty o na węzłach betoniarskich firmy ARCEN. Materiały budowlane zamówione u nas dotrą na teren twojej budowy na czas, a ich jakość jest bardzo wysoka. Materiały budowlane mazowieckie to szeroki asortyment wszystkich materiałów niezbędnych na każdej budowie, to między innymi takie produkty, jak beton towarowy, bloczki fundamentowe, stropy teriva, czy bardzo ważny produkt nadproża. Beton towarowy który dostarczymy na twoją budowę , to beton w wielu rodzajach, beton zwykły. Beton towarowy mazowieckie, to także beton posadzkowy, jastrychowy, podsypki cementowo piaskowe, szlichty betonowe. Beton towarowy mazowieckie powstaje tylko z najwyższej jakości surowców, dzięki czemu budowane przez ciebie obiekty będą niezwykle trwałe i solidne. Beton towarowy warszawa to także zaprawy murarskie, a nasze betony są produkowane z wysokiej jakości surowców znanych firm. Beton.

Zachowaj Trzeźwy Umysł

W czasie wakacji – ocena zasięgu i skuteczności
Alarmujące doniesienia medialne z ostatnich lat wyraźnie wskazują, że wzrost spożycia alkoholu przez osoby nieletnie w czasie wakacji jest realnym problemem rodzącym konsekwencje w postaci kolizji z prawem, zachowań agresywnych, zatruć i konieczności hospitalizacji. By zbadać sprawę dogłębniej organizatorzy kampanii profilaktycznej ZTU rozesłali ankietę do osób profesjonalnie zajmujących się profilaktyką uzależnień.
przeczytaj więcej

Tagi: materiały profilaktyczne profilaktyka alkoholowa profilaktyka uzależnień program profilaktyczny ZTU
09:48, ztu
Link Dodaj komentarz »
piątek, 05 sierpnia 2011
Przystąp do profilaktycznej elity!
Tylko do 15 sierpnia 2011 roku poprzez stronę internetową www.Kapitula-ZTU.pl można było zgłaszać swoje kandydatury na nową kadencję Kapituły „Trzeźwego Umysłu”.
przeczytaj więcej

Tagi: materiały profilaktyczne profilaktyka alkoholowa profilaktyka uzależnień program profilaktyczny.

Materiały budowlane

Blog pisarz71

Komentarzy: 21 Sprawozdanie 2007-11-10    
Niniejszym zamieszczam krótkie budowlane sprawozdanie; tym teraz żyję. Wiem, że pewnie mało kto dotrwa do końca, ale to tak dla ciekawych raczej (* pozdrowienia dla wcale nie upierdliwej ;-)
Na razie „idziemy z planem”. Co prawda plan nie był zbyt napięty, ale jednak zawsze to plan. W każdym razie miało się dzisiaj odbyć wytyczenie budynku i.
Po trzeciej z nim rozmowie i z 55 tys. robocizny za stan surowy zrobiło się 50 tys. (ale z całym dachem, kominami, posadzkami, dociepleniem i dekarką). Te dwie ostatnie ekipy mogą zacząć prawie od zaraz i między nimi tak naprawdę tylko się zastanawiamy. Chodzi o czas, bo czas to pieniądz i chcemy wykorzystać ten moment w roku, kiedy materiały są najtańsze albo inaczej może … nie najdroższe. Do lutego, marca mielibyśmy pewnie i inne ekipy, ale materiał już wtedy pójdzie. W PLN wyjdzie to samo i tylko stracimy na czasie.
Poza tym trzeba jednak „próbować” żyć normalnie. Zasypianie dość dobrze mi idzie, ale już tak o 4-tej,.

journal - Onet.pl Blog

I ubikacje dla psów. Dlaczego tak się dzieje? Dziwię się ogromnie, trudno mi bowiem wskazać jakąkolwiek grupę nacisku, która byłaby otwarcie wroga szlakom rowerowym w miastach (i poza nimi). Mało kto podważa chyba sens – infrastrukturalny, ekonomiczny, bezpieczeństwa rowerzystów i jakikolwiek inny sens budowania ścieżek. Firmy budowlane – dla nich budowanie ścieżek to przecież interes. Urzędnicy – im chyba jest wszystko jedno, czy budują ścieżki, czy chodniki, czy cokolwiek innego. Tzw. ogół społeczeństwa – nawet jeżeli nie wszyscy są zapalonymi rowerzystami, to chyba mało kto jest ewidentnie przeciwko rowerzystom, a raczej przeciwko ich.

Styl Wołoszańskiego stał się powszechnie znany – do tego stopnia, że doczekał się nawet swojej parodii w wykonaniu jednego z kabaretów. Sam Wołoszański stał się zaś niezwykle znana i popularną osobą – zawsze w czołówce najpopularniejszych postaci małego ekranu, swoją osobą (oraz głosem i gestykulacją) firmował materiały informujące o Unii Europejskiej. Sam Wołoszański miał chyba do siebie dość duży dystans, gdyż sparodiował sam siebie w serii reklam dla jednego z banków. Krótko rzecz ujmując – success story.

robertowa - Onet.pl Blog


 Grudzień
 Listopad
 Październik
 Wrzesień
 Sierpień

Nieruchomości
 • Porady budowlane
 • Remonty mieszkań na domujemy.pl
 • Apartamenty nad morzem na.
Są one bowiem idealnym miejscem na towarzyskie spotkania i rodzinne przyjęcia. Najczęściej zbudowane są z drewna i kształtem przypominają tradycyjne altanki. Można w nich rozpalić grilla, można też schronić się w razie deszczu czy nawet chłodu. Można też takie domki rekreacyjne wykonać samemu, jeśli tylko ma się odpowiednie materiały, zdolności i umiejętności. Inny pomysł na taki domek, to sprowadzenie już gotowej konstrukcji z zagranicy. Im więcej wyposażenia mają takie domki rekreacyjne, im są większe tym ich cena proporcjonalnie rośnie. Liczy się też jego wygląd zewnętrzny. Im jest bardziej fantazyjny, im ma więcej ozdobników, tym domek staje.

Chtysz’s Blog – wszystko o polskich drogach szybkiego ruchu


A1 – węzeł Sośnica

węzeł Sośnica – w skrócie:.

http://siskom.waw.pl/autostrady/a1/wezel-sosnica.jpg

wizualizacje (za: mosty.katowice.pl)

widok w kierunku NE

kierunek SW

A1, kierunek Łódź

W lutym 2008 r. ogłoszono przetarg na roboty budowlane.  30 maja podpisano umowę z grecką firmą J & P Avax, z terminem realizacji do listopada 2009 r. (17 miesięcy od dnia podpisania). Umowa przewiduje m. in. rozbiórkę istniejącego węzła, budowę autostrady A1 w obrębie węzła, budowę wiaduktów, łącznic i dróg zbiorczych. Łączna długość wszystkich dróg w obrębie.