O czym chcesz poczytać na blogach?

Matematyka z plusem 3 sprawdziany

Judyta

To dostanie premię! a za dwa lata będzie siedział z dupą i kompletnie nic nie robił! a teraz się wozi co to on nie jest! a Bajerowa nam sprawdziany odpierdala przez niego! jak na początku roku go bardzo lubiłam, tak teraz mam na niego alergię! ale nie tylko ja. to jest pocieszające..Dzieje. czyu w ogóle dostał moje SMSy. nie mogę tego zignorować. nie tak ma być. sam fakt, że go znalazłam. że akurat trafiłam na Marcina, który znał Marcina. i dał mi jego numer komórki. nawet to, że akurat złapałam go na gg. w początkowej fazie poszukiwań. to nie była kwestai przypadku..To tak: "To nie jest mieszne, bo ja mam tyle samo punktów co Krysiu Poros". :P z angielskiego nadal nie wiem. ale się dowiem. chemi 58% na podstawowym. 34% na rozszerzonym. porażka! ale jakby patrzeć na to z innej strony, to i tak nieźle. wtedy miałam opracowaną tylko budowę atomu, metodę VSEPR,.

2005-01-17 14:45:57

dzień był koszmarny. dwie godziny siedzieliśmy i nic nie robiliśmy. było nas dokładnie pięć! plus kochana pizda od polskiego. :/ a reszta klasy miała próbę poloneza. i nikt w tej cholernej szkole nie pomyśli żeby nas zwolnić. kazać.

Z Zosią doszłam do wniosku, że one nigdy nie będą moimi przyjaciółkami. są po prostu płytkie. nie mają żadnego celu w życiu. zdają maturę z matematyki, bo nie mają z czego. idą na jakieś ekonomie, bo nie mają gdzie. a ze mnie się śmieją, bo chce zdawać na medycynę. ale mam cel w.

Asia - Onet.pl Blog

 (Asia; 21.12.2008)
Nowa szkoła (Asia; 20.10.2008)
Mikołajki (Asia; 06.12.2007)
Kolejna notka do komentowania (Asia; 13.07.2007)
Conrado w Nowej Dębie (Asia; 30.05.2007)
Wypadek (Asia; 23.04.2007)
Święta

Strona Kevina Aistona
Oficjalna strona maxi
Oficjalna strona Steffena Mollera
Oficjalna strona Eli Dudy
Władca pierścieni
Władca pierścieni 2
Teledyski
test z geografii
Konie
Kabaret Mumio-Aczkolwiek(reklama Plusa)
Taniec z gwiazdami
Mój test
Milionerzy
Śmieszne.
Szkole. Klasa jest bardzo fajna. Na pierwszych dwóch godzinach nie mieliśmy lekcji i siedzieliśmy w bibliotece. Następna była matematyka i pisaliśmy sprawdzian, a z niemieckiego dostałam 4. Religii też nie było, ale w zamian mieliśmy zastępstwo i przyszła pani od geografii. Po lekcjach poszłam na.

Let me keep dreaming... - Onet.pl Blog

Zmęczona jestem :(

Dziś w szkółce byłam sobie na 3,5 lekcji :] a potem poszłam do kina na targi :) ale nie było tam Akademi Ekonomicznej a w gruncie rzeczy szłam tam tylko dla niej :( Mówi się.

"np" którego już nie mam :P no cóż...może okaże się ludzki choć w 0,01 i nie wstawi mi 1...

Potem niemiecki...luzik jak zwykle :P

No i matematyka...tu już nie było tak bardzo gut...nie było mnie cały tydzień a oni przez te 3 lekcje tyle zrobili...bo tak wogóle to lekcje mają tylko.

Radę...ale z nadrobieniem będzie ciężko...w poniedziałek pewnie pan W. nie przyjmie do wiadomości, że byłam chora i będę musiała mu zdać ten sprawdzian z II wojny światowej...oprócz tego zaległy sprawdzian z matematyki..oprócz tego nowy sprawdzian z geografii czeka...no i muszę się.

Wkońcu kompa odzyskałem i neta w swoim pokoju to moge sobie pozwolić na inne rzeczy nić tylko okrojone do monimum, okrojone rzeczy:P Ostatnio to tak zaganiany jestem że sam się dziwię że jeszcze normalnie funkcjonuje...:P ale się cymam... jak to Matrix powiedział... "cymaj się Plusik... choćby ściany ale cymaj" hihi ten to zawsze ma texty...:P ostatnio się bawie w Formata i Laptopków i normalnych... hihi... ale już mam.

(NiE)OfiCjaLnA StrOnA PtaSzYneK - bloog.pl

- panny od "world peace" & "big tits") Natalia ma duze szanse, mozecie, a nawet powinniscie na nia glosowac, bo to przeciez jedna z nas:)
redakcja:D trzyma kciuki (i liczy,ze ktos ja powiadomi o werdykcie;)) i juz teraz moze zyczyc podobnych sukcesow, bo przeciez bycie w.Sie na piekny obraz tego roku:) ocen nie mamy zlych, wrecz przeciwnie, jak na liceum to ejj...:P
ogolnie to chyba trzeba to wszystko podsumowac na plus, nawet taki duuzy:)
wiec po udanym roku ciezkiej;p pracy nalezy sie nam odpoczynek. mozna zaczac od wspolnej wycieczki nad morze, zeby razem.Szanse, zeby zdobys puchar. no i trzeba za chlopakow nadrobic, bo mimo to, ze na pewo dadza z siebie wszystko, to jest to troche niewykonalne, zeby zajeli 3 miejsca w jednej konkurencji, i jeszcze brali udzial we wszystkich:P ale wierze, ze kazdy da z siebie wszytsko i bedziemy zadowoleni z wynikow:) bo to.Wahaja
niemiecki: sprawdzian z 11 kapitolu
polski: przeczytac cos tam o komizmie, i swietoszka dalej jedziemy
angielski: poprawy-wezcie sprawdziany

Wtorek

polski: chyba moralnosc trzeba przyniesc
matematyka: powtorzenie, najprawdopodobniej na oceny
przedsiebiorczosc: wystawianie ocen

Środa

biologia: dostaniemy.

Najlepsza klasa na świecie:) - Onet.pl Blog

Psem"
"Kasia się drapie"
"Je frytki pana Roberta"
***
Bochniak (do Szymona): Tobie to tylko rejonówka..na os.Jagiellońskim.Mogę Cię zapewnić,ze tam wiedzą więcej od Ciebie
Szymon: no nie wiem
Adam: no widzisz? Ty nawet tego nie wiesz!
***
Bochniak: w co jeszcze.Do pana dyrektora!
Czechu:A pani za co?
***
Pilch:Pod pojęciem 4-osobowa rodzina możecie rozumieć różne kombinacje,np.Dawid robi męża i 3 żony
***
Olunia:Był sobie konflikt polsko-szwedzki...
Fezój:...i żył sobie długo i szczęśliwie
***
Emila:Dlaczego Ula może.
PLAN LEKCJI 2008/09

PONIEDZIAŁEK 8.00-15.15
1.matematyka
2.j.ros dz/wf chł
3.wf
4.hist.muz.
5.fizyka
6.historia

Szymon: Fezój,nie śpij!
Fezój: nie śpię.Czuwam.
***
Jelon:
-Będę brał Cię...
-Gdzie?
-W aucie...
-A w polbank'u sprawdzałeś?
***
Szymon: ja żem przyszedł po dziennik...
Galicka: a ja żem dziennika nie wzięła...
***
Szymon: Co dostałeś?
Jelon: plus pytę!
***
Ania: Veni,Vidi,Vici...Vistula!
***
Ania: I'm Som. Chromo Som.
***
praktykantka j.pol.: nawet nie słyszę, że.