O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Matematyka z plusem 3

sylwek5555

Troszkę się uszczupliły dzięki szpitalowi ale mimo to pozostały codzienne lub co najmniej raz na dwa trzy dni. Starałem się więc tak dobrze pielęgnować by choć te dwa dni mieć z głowy. Cóż, rozwód już sfinalizowany jednak znów zaczęły się sądy.Tym razem o dzieci i opiekę nad nimi. Matka wyjechała i trzeba było rodzinę zastępczą.
Gdy pozwalam się którejś zbliżyć do mnie lub ja do Niej. Ważne by z czystym sumieniem żyć. O tym jednak następnym razem.


W salonie. Żadne z Nas tego nie planowało, wychodzi na to że zdarza się tak gdy spotkają się ze sobą dwie niedostępne osoby. Stawiają przed sobą zapory które jak dwa minusy w matematyce, dają plus. Czemu jednak na tak krótko, czemu nie dane było poznać tej znajomości dłużej, mocniej, intensywniej? Wiedziałem zawsze że kobiety które były dla mnie dość ważne.

ANTYSOCJAL- szanuj VII Przykazanie! - Onet.pl Blog

CzPtSoNd   1234
Felietony

  • Stefan Kisielewski
  • Rafał Ziemkiewicz
Inteligencję dzielimy na wrodzoną, nabytą i postępową.
(Milom)

W matematyce zero plus zero to nadal zero. A w demokracji bezcenzusowej to już zawsze jakiś elektorat.
(Milom)

Wolność jest dodatkiem do życia a nie życie dodatkiem do wolności
(Ewa.

. MORELOWE - MARZENIA____________ Marzenia się spełniają..... - Onet.pl Blog

  Jak wiecie dzisiaj spałam u Demi.Przy okazji polecam jej blog TU

Powygłupiałysmy się jak zwykle.Najbardziej podobał mi się spacer ok.

godziny 23 na dworze w ciemnościach.Pochodziłyśmy koło naszej wsi,

usiadłyśmy na ławce i rozmawiałyśmy o różnych.

IV nastolatek

  Dzisiaj miałam ogromnego,że tak powiem "stresa"na kartkówkę

z matematyki.I jak zwykle na marne się uczyłam.Chłopcy pojechali

na zawody piłki nożnej i było nas 11 w klasie.Został tylko Paweł

{najgorszy chłopak w klasie}.Kartkówka.

Co zrobiłyśmy

przychodząc do Marty,to zamówiłyśmy pizze.Oczywiście ja musiałam mówić:

-Dzień dobry.Chciałabym zamówić pizzę dużą Brokollini i do tego 3 cole.

-Aha czyli to by była duża Brokollini i 3 cole?

-Tak właśnie o to mi chodziło.

-Proszę podać adres.

-Gołkowice ul.Zielona 3

-Dziękuję,a.

Miałam wyjścia.Musiałam

wyjść nago owinięta w ręczniku.I co?? Robert wyskoczył i

zaczął się śmiać.Myślałam,że się ze wstydu spalę,ale

jedynym plusem było to,że miałam długi ręcznik i

jak już wcześniej mówiłam byłam nim owinięta.

Pobiegłam szybko do mojego pokoju i zamknęłam

się na klucz.Wzięłam.

ANOREKSJA MUSI MI POMÓC - Onet.pl Blog

Żeby zamówić sobie pizze i zawaliłam, zamówiłam... zjadłam prawie całą, jakbym nie widziała jedzenia od miesiąca, w pewnym momencie pomyślałam o was i pobiegłam do łazienki, zwymiotowałam wszystko i zrobiłam jeszcze 110 karnych brzuszków... mam nadzieję, że zwróciłam wszystko, teraz weszłam na wagę i jest 64,9kg ;(;(;( mam nadzieję, że to przez to, że.

Sałatki z kukurydzą, jajkiem, szynką drobiową i ogórkiem - 66kcal

*malutki pączek (miniaturka) - 120kcal


Razem: 561,5kcal


ten bilans jest obliczany plus minus, bo ciężko obliczyć np. ile ma sałatka czy np. jajecznica, ale mam nadzieję, że się zmieściłam w 600kcal :) i wczoraj z tym tostem również :) dzisiaj 104 brzuszki :).

Nie wy, to nie dałabym sobie rady :( 


dzisiaj od rana staram się uzupełniać zaległości w zeszytach, mam nadzieję, że nadrobię wszystko przez ten długi weekend :* 3majcie się :* wieczorem postaram się was poodwiedzać :* powiem wam coś jeszcze tak na koniec, nie ma dnia, żebym nie zajrzała na każdy blog, który mam w linkach i nie dała.

:* mam was ponad 50 tych, które mnie wspierają, to mi na prawdę daje dużą motywację... :* dzisiaj mam dobrą wiadomość co do szkoły, dostałam 5 z lektury z aktywności i dwa plusy z matematyki za aktywność także :) jeszcze trzy plusy i będę miała już drugą piątkę z aktywności :) przyznam się szerze, że nawet się nie spodziewałam, że tak dobrze mi w tej.

upskirt blog

Pożyczam ładnie pachnące bluzy od ładnych chłopców i siedzę, a później wracam, robię na podłodze zadania z matematyki, nudzi mnie internet więc szybko się zawijam, idę spać, matematyka jest fajna a kogel mogel dobrze robi na witalność.
upskirt 2005-09-08 22:21:25
skomentuj (5)


***
Trochę zakochałam się w podręczniku.Ale o takich się nie mówi. O dziwo, jest krótkodystansowy.
upskirt 2005-09-12 22:18:08
skomentuj (6)
***to nie był film
Szłam dzisiaj ulicą i zauważyłam mężczyznę, który szedł przede mną, walił prosto na mnie, więc spojrzałam na niego jeszcze z daleka, i wiedziałam, że kogoś mi przypominał, im bliżej był,.Można ją zalewać dwa a nawet trzy razy, i że za drugim i trzecim jest jeszcze lepsza, oszalałam na maksa, i od jutra nic nie jem, tylko piję. Zaczyna szybko robić się ciemno i to jest plusem, tylko wtedy czuć coś fajnego. Z drugiej strony, niedługo zacznie się zima. Zeszłej zimy miałam powód, żeby czekać na wiosnę, miałam po co biegać w dziurawych butach po.W autobusie rozmawiają o tobie?
2. ludzie wchodzą do tramwajów jakby to były mieszkania. korek trwa przez osiem tramwajów po dwa wagony. chwilowo mają więc gdzie mieszkać.
3. sąsiad z pierwszej klatki wyszedł w deszczu po swoją żonę, bo padało, wrócili do domu i przewrócił się w łazience.
4. kiedy umiera ktoś w bloku, jego ciało znoszą w.

Matematyka z plusem 3 sprawdziany

obi.blog

Na klawiature. Nie wiecie ile to mnie wysilku kosztuje, ahh co bende wam ludziska pisal pewnie kiedys wy tez sie uczyliscie. No koncze te notke bo mnie zaraz szlak trafi z jasmego nieba. Pa pa ide spac.

skomentuj (3)

-+= Nauka muzyka i.

Angielsku a jesli mi kaza przelac ta wiedze gramatyczna na papier to niestety ale pisze banialuki i tak tez bylo za tym razem dostalem niestety jedynke ze sprawdzianu. No ale to jeszcze nie koniec tak wspanialego dnia poszedlem na niemiecki ktorego poprostu nie trawie i dostalem co nie nie kochani nie.Nie zapowiadal sie tak rozowo a tu prosze. Najpierw informatyka i denerwujaca dennn klasa i nauczyciel tez nie zabardzo. Angielskie nudy takei ze hej. Matematyka 4 na koniec juhhhuuuuu . Geografia 4 juhuuuuuu . Niemiecki pewnie 2 bleeeeee. No i wreszcie punkt kulminacyjny programu chemiia i co to bedzie.Kropeczki prosze zostawic i ja tam wpisze ocene". Z niecierpliwoscia czekam na ocenke podchodze a szanowna pani profesor mowi no nie wiem chyba miedzy 2 a 3 bedziesz pytany no to ja zbladlem opadlem z sil i wogule ja nic na dzisiaj nie umiem a tu takie buty. Mysl sobie koniec 2 nic nie umiem i tyle bedzie ale nagle slowa " ale ty tu masz plus trzy a to ci dam tu takie 3 no ale sie przyluz do nauki" juhhhhhhuuu jest tylko jedna mierna na koniec i z piec czwurek piatek niebedzie ale.

"Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował." - M. Twain - Onet.pl Blog

Nam głowę. Dlaczego Bóg do tego dopuścił? Dlaczego? "A w ogóle Bóg rzadko interweniuje w sprawy ludzi, jakkolwiek muszę przyznać, że jest zapalonym kibicem." Niestety. Ale czy katyńskie lasy będą na zawsze przeklęte dla Polaków?
Człowiek zaczyna doceniać to, co stracił. Nasz.
30 . Skomentuj

09 kwietnia 2010
003. "Nie wierzcie nikomu po 30-stce"

Roku szkolnego będę musiała zdawać tzw. "małą maturę" przed jakąś komisją, będą testy matematyczno-przyrodnicze, humanistyczne i językowe (?) plus praca w grupie. A jestem w pierwszej klasie gimnazjum. Czy to nie przesada? Zwykłe oceny nie wystarczą? Ich zresztą też jest bardzo dużo. Moi rodzice czasem po zebraniu się dziwią, że mam bardzo dużo ocen z polskiego i matematyki. Nic dziwnego, bez przerwy są kartkówki, sprawdziany, nie mówiąc o zadaniach domowych, które również są sprawdzane. I to nie tylko z tych dwóch przedmiotów. Za ich czasów tak nie było..

Emancipation

Był bardzo łatwy i oficjalny już taki nie będzie. Może jednak przez te parę miesięcy czegoś się nauczyłem - do tego jeszcze nauczyciele robią sprawdziany powtórzeniowe z klasy pierwszej i drugiej, do których mimo wszystko muszę się przygotowywać. I niezależnie od wyniku i tak pewnie.Że ze wszystkiego zapamiętałem wiele, ale najważniejszej rzeczy, mszy z udziałem Jana Pawła, już niestety niewiele. Do Siedlec przyjechałem wtedy z sąsiadami, których do tej pory strawić zbyt nie mogę. Nocowaliśmy w niewykończonym wówczas mieszkaniu babci - brakowało chyba nawet prądu..

:) To pewnie ci, co sobie żywiący system olewają...

14:46, who-is-it
Link Komentarze (2) »
czwartek, 31 marca 2005
Parę istotnych.
Dwa dni mijają całkiem typowo, według utartych od dawna schematów. Szkoła bez większych problemów, nie poszła mi na razie zaledwie klasówka z matematyki - nie jestem szybki z zadaniami, czasu jak na mnie było za mało. Jutro praca klasowa z historii, w następnym tygodniu na razie jedynie z.

Zostali przypadkowo oblani, wracając n.p. z kościoła, bądź stacji benzynowej, gdzie dokupili wódkę.

Plus tego wszystkiego, że wracając do domu, babcia wcale nie pozwoliła nam odjechać z pustymi rękami. Jest co jeść, teraz połowa już jest chyba.

KeEp ThE MoMeNt - Onet.pl Blog

Nami będa dobre i to, czy będziemy się lubić, zależy tylko od nich, no i jeden wypalił: "My już panią lubimy!" No cóż, dobry bajer nie jest zły!    Monolog mój skończył się po ok. 40 minutach i wtedy pytam: "Czy macie do mnie jakieś pytania?" JAK UCZĘ - NIGDY TAKOWYCH.

Się śmiać...

Ten sam Wojtuś tak w pewnej chwili zanucił sobie pod nosem coś w stylu: "We are gonna smoke"... A ja mu na to: "Oj... Ja już sprawdzę waszą wiedzę, ale nie z palenia na pewno!" A on mi na to, że to tylko piosenka... No to ja, że ja też znam taką jedną piosenkę,.

Muszę wytrzymać mszę, która też jest niestety w harmonogramie... Dam radę... Ale na tackę nie dam!!!

Na pewno dam znać, jak było!

No nic... Uciekam, bo rano trzeba wcześnie wstać!  

Cmoki na dobranoc 

 

asiula (23:45)
Czasem wychodzą nawet jakieś dziwne zapisy, podobne do równań matematycznych... Jedna dziewuszka zauważyła, że na angielskim to właściwie i matematyka się pojawia i fizyka (bo jeden czas np. służy do opisu zjawisk fizycznych), więc ja jej na to: "No taki u mnie mix... Plus" - dodałam po chwili. Zaczęły się śmiać, a ja mówię: "Tylko telefonów za złotówkę nie mam..."   Któraś z nich.