O czym chcesz poczytać na blogach?

Matematyka z plusem 2

Zacisze

Owszem. Dobrze, że uczelnie poszły po rozum do głowy i stwarzają programy pomocy. Ja będę łapać się wszystkiego, czego się da! Pójdę na Studium Kształcenia Podstawowego... Czy nie za bardzo wybiegam w przyszłość?

Muszę jednak spojrzeć prawdzie w oczy. Nie jestem geniuszem. Zawsze sobie nieźle radziłam z nauką. Pewnie, zdarzały się średnie 3,4, ale i.

Mnie wnerwiły.

Delikatnięję... Subtelnieję... bo prawie zemdlałam pierwszego dnia w górach. Kiepsko z moją kondycją. 

17:49, vitani89
Link Komentarze (1) »
piątek, 13 kwietnia 2007
"Twoje łzy miażdżą mi.

Nie były lekkie.

Najgorzej poszło na niemieckim, nie miałam ochoty robić zadań, pisałam sobie coś. Na niby angielskim uczyłam się matmy. Biologia - fitohormony. Fizyka - pryzmat. Matematyka - o święta zgrozo! Pani miała w podręczniku schowane jakieś kartki, myślałam, że to nasze sprawdziany, ale na szczęście pytania były z książki. Poradziłam sobie....

poniedziałek, 02 kwietnia 2007
Dzień Niekończącego się Papieżowania

Jedyny plus, jaki dostrzegam w uczęszczaniu na rekolekcje, to... nie, nie widzę żadnych atutów, nic. Ale przynajmniej mam wolne. O tak, teraz się mogę zająć sobą, aczkolwiek i tak.

chcę zjeść Twoją zupę! - Onet.pl Blog

Westchnieć, Armstrong wdzięcznym krokiem podeszła do ławki, wyjmując książki oraz RAczej-Nie-Mający-Imienia piórnik, rozsiadając się wygodnie na krześle. Po otrzymanej dobrej z plusem, Armstrong odetchnęła - mając przecież w posiadaniu jedną z najlepszych ocen. Hm. Wkrótce - po kilku prostych działaniach na dzisiejszej dacie, padł wyzywający do odpowiedzi.Kilkuset stronicowej, antologii miłosnych wierszy wybitnej polskiej poetki dwudziestolecia międzywojennego, Marii Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej sprawiło Armstrongowi nie lada radości. Zasiadła ona na zielonej, drewnianej ławeczce i kartka po kartce uważnie czytała każde słowo, każdy wers... Prawda w nich zawarta, przelane na papier nieskrywane w głębi duszy.

 

Armstrong (20:04)
4 komentarze

20 marca 2007
te busque.

Dzieje Ziemi, zapadła w nieco nerwowy sen...  Armstrong rozpoczęła przerwę od rytualnego obejścia klasy oraz przeczytania informacji.

Lekcja czwarta. Matematyka.

Armstrong, na miękkich nogach podeszła do biurka wychowawczyni z celem odebrania pracy kontrolnej - tej samej, którą równo tydzień temu, uskrzydlona.

;* - Onet.pl Blog

100. Katastrofalna katastrofa ;D
Matematyka ... porażka :) już szykuję się na poprawę ... ale przynajmniej wiem co gośc da na poprawie ... jak nie uda mi się uzyskać zwolnienia z.
Się wydaje, że to nic wielkiego, ale to naprawdę drobny, miły gest, który sprawia, że się ciepło na serduszku robi :)

No a teraz idę się zrelaksować z kawką przed telewizorkiem, i później pełna sił zabieram się do nauki matmy, aby uzyskać zamierzone 32 pkt ;D

Buźka ;))
Tuśka (13:38)
23
097. Szansa ...
Wczoraj gośc z matematyki rozdał te poprawy kolokwium ... i z 16 pkt poprawiłam na 34,5 pkt :) brakło mi tylko 5,5pkt do maximum ... jestem z siebie dumna :) a żeby.
Mam 5,0 w indeksie wpisane, a co za tym idzie .... jestem zwolniona z egzaminu !! :) Nawet nie wiecie jak się cieszę. Jeszcze 2 egzaminy mi zostały, plus parę zaliczeń, ale najważniejsze, że z tego jest 5, bo w końcu to są podstawy zarządzania - mojego kierunku :)

A dziś też miałam.Się wydaje, że to nic wielkiego, ale to naprawdę drobny, miły gest, który sprawia, że się ciepło na serduszku robi :)

No a teraz idę się zrelaksować z kawką przed telewizorkiem, i później pełna sił zabieram się do nauki matmy, aby uzyskać zamierzone 32 pkt ;D

Buźka ;))

Blisko jak Georgia O Keeffe

Zorganizuje grupę na zimowiska - już rekrutuję młodzież

2.będę uczyła dużo

3.przechodzę na dietę : parowar i sokowirówka są/ ryby plus warzywa plus soki -  śniadanie musli z tartymi jabłkami, czerwona herbata, woda mineralna/

4.wymienię drzwi ; pracownia, pokój K. i.

Wyspać - męczące są te remonty jak nie wiem co
22:05, tazja00
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 15 grudnia 2008
epicentrum
Otworów w kanale kanalizacyjnym spowodowało pojawienie się prusaków -straszne - w nocy pozakrywałam co się dało, rozsypałam truciznę/ koty zostały zamknięte w sypialni/. Rano pojechałam do specjalistycznego sklepu i kupiłam ten preparat, którym wytępiłam chrząszcze w chatce -.

Będę miała zajęcia ze studentami, miałam pierwsze spotkanie w sobotę, było naukowo - wreszcie miałam spotkanie z grupą dziesięciu studentów matematyki stosowanej/ II roku/ na temat "Jak uczyć matematyki". W czwartek drugie spotkanie z cyklu.